Strona Glówna Fora SPOŁECZNOŚĆ Galeria dzieł Co mogę dla Ciebie zrobić?

ostatnio zaktualizowano przez Milah. 5 lat, 10 miesięcy temu
6 uczestników
12 odpowiedzi
  • Autor
    Odpowiedzi
  • #49352
    Milah.
    Uczestnik

    Tak jak w tytule – z przyjemnością stworzę dla Ciebie Sima, a może coś zbuduję? Odnośnie budownictwa nie oczekujcie jednak domków/lokali rodem z tumblr – stawiam na to, żeby dom mimo wszystko był dla mnie grywalny i wygodny. Ładny, ale wciąż grywalny. 🙂

    Mogę korzystać z CC, ale niekoniecznie – wedle upodobań.
    Temat tworzę, bo ostatnio nie mogę znaleźć sobie miejsca w Simowym świecie, może któreś z Was znajdzie dla mnie zajęcie. 😀

    A to trójka moich ostatnich Simów bez użycia CC:

    1) Alec Massey
    – niezdarny
    – zapaleniec
    – kumpel
    Czy zdoła zostać mistrzem miksologii?

    Alec

    2) Jego siostra – Raven Massey
    – kreatywna
    – zazdrosna
    – uwielbia naturę
    Przyszła znawczyni archeologii, o ile nic nie pokrzyżuje jej planów.

    Raven

    3) Ich współlokatorka – Aya Nagori
    – śmiała
    – towarzyska
    – miłośniczka muzyki
    Czy będzie przywódczynią stada?

    Aya

    Mam nadzieję, że naprawdę ktoś coś dla mnie będzie miał, choćby najmniejsze zlecenie. I mam nadzieję, że wątek jest czytelny.
    Wolałam zrobić kolaże ze zdjęciami niż dawać wszystko osobno, bo i tak się rozgadałam.
    😀

    #49360
    agathea
    Uczestnik

    Bardzo fajne simy, takie realne i naturalne 🙂 Ja szczerze mówiąc nie lubię przeładowania cc i modami, te simy niektóre to już nie wyglądają nawet jak simy… No i coraz bardziej skłaniam się do tworzenia postaci z defektami czyli takich jak my wszyscy (bo nikt nie jest idealny) zamiast wyidealizowanych postaci… choć nadal z różnym skutkiem 🙂 Czekam na więcej Twoich prac !

    #49370
    Oliwier
    Uczestnik

    Bardzo fajni simowie, że ja takich nie umiem robić 😀

    #49400
    Xardy
    Uczestnik

    Bardzo ładni simowie ?  Czekam na więcej.

    #49571
    MarieTheCat
    Uczestnik

    Wielki szacun za tworzenie zróżnicowanych simów <3 mi to nigdy nie wychodziło :V

    a jeśli nadal nie masz nic do roboty, to może chciałabyś mi pomóc z jakąś rodzinką w moim legacy? Simsy strasznie mi tną z CC i muszę tych nieszczęśników poprzebierać we wszystko z gry ;-;

    #49702
    Milah.
    Uczestnik

    Kiedyś każdy mój Sim wyglądał praktycznie tak samo, ale teraz staram się żeby tak nie było. Są czasem do siebie podobni, ale różni. Kiedyś bym nie myślała nawet o tym, żeby stworzyć Simkę o azjatyckiej urodzie, a tu masz!
    Cieszę się, że się Wam podoba.


    @MarieTheCat
    – chętnie Ci pomogę!
    Tylko mi ich udostępnij jakoś i powiedz, jakie masz dodatki/akcesoria, żebym nie dała czasem wszystkiego z czegoś, czego akurat nie masz. 😀 🙂

    #49820
    MarieTheCat
    Uczestnik

    Może wysłałabym ci mailem save?

    #49856
    Milah.
    Uczestnik

    Może być 🙂 Podeślij mi tutaj: [email protected]
    Napisz mi tam, jakie masz pakiety, akcesoria, dodatki, za kogo mam się zabrać i czy masz jeszcze jakieś wymagania. Czekam z niecierpliwością. <3

    #49992
    MarieTheCat
    Uczestnik

    Już wysłałam, dziękuję że chcesz się za to zabrać 🙂

    #50001
    Milah.
    Uczestnik

    Już po wszystkim – sprawdź emaila. 🙂

    Co dalej mogę dla kogoś zrobić? Poważnie, znajdźcie mi zajęcie.
    Nieważne, czy to jakiś Sim, kilku Simów, parcela… cokolwiek. Każde zlecenie przyjmę na klatę. ;p

    #50267
    Milah.
    Uczestnik

    Hej hej, dzisiaj mam dla Was Simkę, którą stworzyłam używając CC.

    Oto Alex.
    Jej skóra jest znacznie ciemniejsza niż na ujęciach – kwestia światła.
    Dajcie znać, co myślicie! 😉

    |1

    #50272
    Sassi
    Uczestnik

    jednym słowem mówiąc „Piękna” <3

    #52377
    Milah.
    Uczestnik

    Hej, ostatnio mało co grywam w Simsy – słowo „przeprowadzka” wszystko Wam wyjaśni. 😀 Nic nowego zbytnio nie tworzyłam, zabrałam się za małe odświeżanie wyglądu Simów, których widuję na ulicach. Zawsze to jakieś zajęcie w wolnym czasie, a od razu przyjemniej się ich wita, jak pukają do drzwi. 😀

    Za jakość zdjęcia przepraszam – nie zmieniałam ustawień na te najwyższe, ale ciii. 🙂
    Ta oto panienka to nie kto inny jak… Bella Ćwir.
    Bella bez swojej czerwieni to nie Bella! 🙂
    Za jakiś czas wrzucę tutaj coś swojego. 😀

    BC

Temat ‘Co mogę dla Ciebie zrobić?’ jest zamknięty dla nowych odpowiedzi.