Strona Glówna Fora STRONA I FORUM Aktualizacje forum i strony 3.05.2018 – Co nowego na DOTsim?

ostatnio zaktualizowano przez GlossyGem 5 lat, 10 miesięcy temu
13 uczestników
16 odpowiedzi
  • Autor
    Odpowiedzi
  • #47241
    GlossyGem
    Opiekun forum

    Witajcie! 🙂

     

    Mam dla Was listę nowości, które wprowadziliśmy na stronę i forum 3 maja 2018 roku. Wszystkie usprawnienia są już dostępne dla każdego użytkownika. Pamiętajcie, aby skorzystać z klawiszy CTRL + F5, aby odpowiednio odświeżyć serwis. Zalecamy również usunięcie ciasteczek w przeglądarce.

     

    • Naprawiono wyświetlanie polskich znaków w nazwach tematów wyświetlanych na głównej stronie forum oraz w poszczególnych działach
    • Dodano edytor wizualny oraz poprawiono styl formularza edycji tematów i odpowiedzi na forum
    • Poprawiono ikonki cech społeczności widocznych przez niezalogowanych w stopce strony
    • Ukryto profile użytkowników przed niezalogowanymi gośćmi
    • Poprawiono styl formularza nadawania hasła dla nowo rejestrowanego konta
    • Dodano licznik głosujących w ankiecie
    • Naprawiono źle działający przycisk „Wylosuj nowinkę”
    • Poprawiono wyświetlanie archiwum nowinek w menu z wyszukiwanie
    • Wyszukiwanie nowinek ma teraz podział na kategorie, które są wyświetlane w odpowiedniej kolejności
    • Dodano w menu wyszukiwania rozwijaną listę archiwum nowinek z podziałem na miesiące
    • Dodano przycisk „Bez odpowiedzi” który pokazuje listę tematów, na które nikt nie udzielił odpowiedzi
    • Dodano przycisk „Popularne” który pokazuje listę najpopularniejszych tematów na forum

     

    Miłej zabawy na forum!

    #47243
    Ksaw
    Uczestnik

    No i świetnie ?

    #47265
    Fiolek
    Uczestnik

    Zmiana z edytorem na plus ?

    #47289
    Andios
    Uczestnik

    Bardzo się ciesze <3

    #47290
    Krisu
    Uczestnik

    Dobre zmiany 😀

    #47294
    ASTRA
    Uczestnik

    I jeszcze te czcionki ?

    #47303
    Pixeel
    Uczestnik

    <p style=”text-align: center;”>Szczególnie podoba mi się nowy edytor tworzenia postów ?</p>

    Ale chyba jeszcze nie wszystko dobrze działa ?

    #47319
    Radzio
    Opiekun forum

    @pixeel czy w edytorze ręcznie wpisałeś kod html aby wyśrodkować tekst?

    #47352
    Hiruko
    Uczestnik

    @Radzio Co prawda nie przy tym, ale w innej sytuacji, również mi się i tekst, i kod pojawił. Dopisałam to do błędów w odpowiednim wątku. Nie wiem, jak @Pixeel, ale ja nawet nie próbowałam ręcznie kodu wpisywać, bo najzwyczajniej się boję, jak nie mam pełni władzy nad kodem, którego mam użyć 😛

    #47364
    Sanczi
    Uczestnik

    Coraz lepiej ;D Zmiany idą w dobrą stronę !

    #47382
    Pixeel
    Uczestnik

    @Radzio nie, kliknąłem w edycji posta na wyśrodkowanie tekstu

    #47394
    Pietroq
    Uczestnik

    Mam  pytanie, co z naszymi medalami za cierpliwość Karol ;P, jak dobrze pamiętam wczoraj miałeś je dać nam.

    #47395
    MufinekQQ
    Uczestnik

    Bardzo fajnie, widać jak strona się rozwija.

    #47410
    Radzio
    Opiekun forum

    @pixeel @hiruko dziwne, u mnie normalnie działa formatowanie tekstu. Z jakiej przeglądarki korzystaliście i na jakim urządzeniu w momencie publikacji odpowiedzi? Czy podczas pisania odpowiedzi w edytorze pojawił się kod HTML czy dopiero po dodaniu odpowiedzi był on widoczny w treści?

    #47425
    Hiruko
    Uczestnik

    @Radzio Problem miałam i na chromie (aktualny) i mozilla firefox (raczej też aktualne, bo mam ustawione na automat). Wszystko pisane z lapka. Podczas pisania i edycji właśnie żaden kod się nie pojawił. A też nie przy wszystkich publikowanych tekstach, które nie były w pełni na domyślnych „ustawieniach”, pojawiał się kod po publikacji. Widziałam ten problem w kilku postach, jak przychodziło do wyśrodkowania tekstu i u siebie, przy tworzeniu cytatu. To wszystko, co sama wiem w tej kwestii.

Oglądasz 15 wpisów - 1 z 15 (wszystkich: 17)

Musisz być zalogowany, aby odpowiedzieć na ten temat.