Strona Glówna Fora THE SIMS 4 Dodatki Co polecacie?

ostatnio zaktualizowano przez Vojtek 5 lat, 9 miesięcy temu
4 uczestników
6 odpowiedzi
  • Autor
    Odpowiedzi
  • #55968
    Vojtek
    Uczestnik

    Który dodatek jest najbardziej opłacalny:

    ?Witaj w pracy

    ?Spotkajmy się
    Psy i koty

    #55972
    Nierozlaczka
    Uczestnik

    Przedstawię ci plusy i minusy dodatków

    • Witaj w pracy

    -Dochodzą trzy kariery, które nie są króliczymi dziurami

    -Dochodzą kosmici

    -Dochodzi ukryta parcela Sixam

    -Dochodzą choroby

    -Możliwość urodzenia dziecka w szpitalu

    -Podczas porodu w szpitalu otrzymuje się akt urodzenia

    -Fajne ubrania

    -Sklepy

    -Możliwość prowadzenia własnego biznesu

    • Spotkajmy się

    -Możliwość tworzenia klubów

    -Umiejętność tańca

    -Ładne miasto

    -Nawet spoko ubrania

    • Psy i Koty

    -Psy i koty

    -Ładne miasto

    -Nawet, Nawet ubrania

     

    No cóż są to tylko niektóre plusy, które są według mnie najważniejsze. Ja sama posiadam tylko witaj w pracy i zamierzam kupić miejskie życie, ale nie wiem czy się opłaca. Pomożesz?

    #55973
    Vojtek
    Uczestnik

    Dzięki za pomoc, jeśli chodzi o Miejskie życie, polecam w szczególności okolice, festiwale- to coś wspaniałego! Ja bardzo lubię duże miasta, a to u mnie działa na plus. Więc jeśli te rzeczy cię nie interesuje to raczej nic dla siebie nie znajdziesz

    Edit : chyba zostanę przy Psach i kotach bo nie wiem piesek w rodzinie?! Urocze…

    #55975
    Nierozlaczka
    Uczestnik

    Dziękuje za odpowiedź, z tego co wiem psy i koty są super;)

    #55990
    Hiruko
    Uczestnik

    No nie wiem, czy psio-koci dodatek jest taki super, bo poza animowanymi i interaktywnymi ozdobami to wprowadza tylko klinikę weterynaryjną, a zawód weterynarza jest traktowany jak profesja :/

    W „spotkajmy się” dochodzą (poza tańcem) kluby i mieścina. Jak ta est całkiem spoko, tak kluby przydają się przy bandzie dzieci/nastolatków, któe trudno ogarnąć. Po prostu wrzucić je do klubu i ustawić, co wolno z czego nie i ma się trochę więcej czasu na pozostałych simów.

    Zdecydowanie najwięcej rozgrywki dochodzi w „Witaj w pracy”. Masz trzy nowe zawody, podczas których sam „rozwijasz” karierę swojego sima oraz możliwość prowadzenia własnego biznesu. Dochodzi również nowe ukryte otoczenie i nie jedno, a kilka umijętności (jak dobrze pamiętam).

    Bardzo bym Ci poleciła przeczytać wątki każdego z tych dodatków (są na pierwszej stronie tematów o dodatkach, znajdziesz je bez problemu), ewentualnie poczytać ich strony na wiki i obejrzeć first-looki i let’s-play’e, bo filmiki i zdjęcia z zapowiedzi nie oddadzą tak dobrze wrażeń z gry.

    #56024
    Evaerynth
    Uczestnik

    Każdy z tych dodatków wprowadza do gry coś fajnego, ale gdybym miała wybierać, to celowałabym w „Witaj w pracy”. Wprowadza trzy nowe, rozbudowane kariery, nowa rasa (kosmici), nowe miejsce  (planeta Sixam), do tego sporo ciekawych fryzur, ubrań i przedmiotów. Ogólnie polecam, zwłaszcza karierę naukowca.

    #56309
    Vojtek
    Uczestnik

    Dziękuję wszystkim za pomoc ?

Musisz być zalogowany, aby odpowiedzieć na ten temat.