Strona Glówna Fora INNE GRY Starsze gry The Sims Co robicie jeśli The Sims 3 się wyłączą

ostatnio zaktualizowano przez Hiruko 5 lat, 10 miesięcy temu
3 uczestników
2 odpowiedzi
  • Autor
    Odpowiedzi
  • #55393
    Vince1994
    Uczestnik

    Jakie macie sposoby żeby ta gra się wyłączała? mi tak przykładu pomogło wyłączenie takiej opcji jak renderowanie zaawansowane tylko wiecie tekstura trawy wygląda słabo ale w pliku graphic rules znalazłem coś takiego jak terrainlodmode 1 tą 1 zmieniłem na 0 i trochę się poprawiło ale w niektórych miejscach zamiast trawy robi się kamień mam też kłopoty ze śniegiem śnieg pada ale teren na parceli nie robi się zaśnieżony ale mogę lepić bałwana interakcję ze śniegiem działają dodam również fakt że the sims 4 działa bez zarzutu nawet na wysokich ustawieniach więc nie pytajcie się o komputer dodam fakt że mam windows 10.

    #55586
    Evaerynth
    Uczestnik

    Mam mod zapisujący grę automatycznie i ustawiony tak, żeby zapisywał grę dwukrotnie – o 00:00 czasu simowego i 12:00 czasu simowego. Dzięki temu nawet, jak gra się wyłączy, to nie tracę dużo postępu gry i po prostu cofam się o maksymalne kilka godzin i odtwarzam to, co już zrobiłam.

    #55599
    Hiruko
    Uczestnik

    Ja, przed ich uruchomieniem, gdy miałam taki problem, to wyłączałam wszystko, co mi do grania nie było potrzebne, a zżerało zasoby, czyli wszystkie Steamy, Chrome’y, One Note’y itp. wyłączałam, zamykałam proces i później, najczęściej, mogłam grać do woli, bez wyłączającej się gry.

Musisz być zalogowany, aby odpowiedzieć na ten temat.