Strona Glówna Fora THE SIMS 4 Dodatki Przedpremierowo – Co sądzicie o The Sims 4 Rajska Wyspa?

ostatnio zaktualizowano przez Evaerynth 4 lata, 11 miesięcy temu
5 uczestników
7 odpowiedzi
  • Autor
    Odpowiedzi
  • #67416
    ArtSim
    Uczestnik

    Cześć,  w tym temacie chciałbym się dowiedzieć o rozszerzeniu które może się za niedługo pojawić, czyli The Sims 4 Rajska Wyspa. Możecie tu pisać o tym co byście usunęli, dodali,  zmienili lub zostawili z poprzedniej części.

     

    Ja bym zmienił nazwę na Morskie Życie dali wanny z hydromasażem, zostawili statki i kurorty i dali aktywną karierę ratownika i zwykłą marynarki morskiej. A w morzu coś w stylu atlantydy bądź morskiej Selvadorady.

    #67606
    Milah.
    Uczestnik

    Aktywna kariera ratownika? To by było ciekawe, jeny…
    Ze względu na ciągłe zacinanie się trójeczki, niewiele sobie pograłam w tych tropikach, jakie nam zaoferowali i tutaj chciałabym się nacieszyć takim innym klimatem. Chciałabym, żeby była chociaż jedna mieszkalna parcela. Nie mówię już o całym mieście, a o jednym miejscu, gdzie można by było wybudować dom, ale pewnie za dużo wymagam haha 😀

    Nie mogę się doczekać widoków, jakie nam zaoferują. Mimo upływu takiego czasu, ciągle jestem zauroczona Selvadoradą.
    Fajnie by było, gdyby skorzystali z perełek, jakie nam zaoferowali w pierwszej i drugiej odsłonie gry. Małe dzieci jedzące piasek, zaproszenia miejscowych czy tam turystów na kilkudniowy pobyt do siebie, boisko do siatkówki! O jeny, tak! Ile bym dała za zobaczenie Simów grających w siatkówkę albo w piłkę nożną… Ach, marzenia, to chyba jednak nie ten dodatek. 😀 Znudziła mi się ta koszykówka. 😡

    #67738
    Pixeel
    Uczestnik

    Szczerze mówiąc nie wiem na co liczyć, bo większość rzeczy z trójkowej Rajskiej Wyspy wydaje mi się zbyt przekombinowana, by dodawać ją w czwórce. Sterowanie simami pod wodą, prowadzenie kurortu, pływające na wodzie domy, odkrywanie wysep – wyobrażacie to sobie w The Sims 4? Ja nie bardzo. Z podstaw, liczę na ładny świat z plażą, kąpanie i zabawy w wodzie, opalanie się, leżaki (zwykłe i takie na baseny), żeby był fajny, wakacyjny klimat i brakuje mi bardzo w obecnie czwórce tropikalnych ubrań. To na razie same małe rzeczy, więc liczę że EA nas zazkoczy czymś większym, czego w trójce nie było 🙂

    #67739
    Luna101
    Uczestnik

    Najbardziej zależy mi na tym, by to otoczenie (otoczenia) było plażą, była możliwość opalania się, kąpania się w morzu i przede wszystkim SYRENY

    Szczerze, to chciałabym by w końcu dodali jakąś NORMALNĄ postać nadnaturalną, bo w TS4 jakoś ich mało…

    #67740
    ArtSim
    Uczestnik

    Ja bym chciał dodać że nieotkryte wyspy min. 4  , miasto jako zwykłe mieszkalne z min.15 działkami i co może zaskoczyć; nie potrzebuję syren gdyż jakoś.nie przepadam za istotami nadnaturalnymi

    #67743
    Evaerynth
    Uczestnik

    Ja bym chciała, żeby wyspa była otoczeniem mieszkalnym, nie wakacyjnym. I żeby było dużo mebli i ozdób w tropikalnym stylu, żebym mogła urządzić mojej Simce fajny dom na wyspie. 🙂 Syreny nie są mi do szczęścia potrzebne, i tak nimi nie grałam w poprzedniej części gry.

    #67784
    ArtSim
    Uczestnik

    W tym temacie nie rozmawialiśmy jeszcze o logo. Wiem że to może być głupie ale dla mnie to BARDZO ważne.

    Więc ja bym chciał jasny niebieski i ster w logo

    #67798
    Evaerynth
    Uczestnik

    Ja obstawiam coś w stylu ikonki w lazurowym odcieniu i palmy.

Musisz być zalogowany, aby odpowiedzieć na ten temat.