Strona Glówna Fora THE SIMS 4 Pakiety rozgrywki Co sądzicie o zbliżającym się pakiecie Star wars ?

ostatnio zaktualizowano przez Korgiś 3 lata, 5 miesięcy temu
12 uczestników
11 odpowiedzi
  • Autor
    Odpowiedzi
  • #83596
    Kris
    Uczestnik

    Myślicie że twórcy nas czymś zaskoczą czy może zupełnie odwrotnie ?

    Jesteście zadowoleni ze zbliżającego się pakietu czy może nie ?

    Przewidzieliście tematykę pakietu czy byliście zaskoczeni ?

    Kocham was wszystkich ludzie !!!

    Podzielcie się swoimi odpowiedziami ze mną !!!

    #83598
    Emilia
    Uczestnik

    Myślę,że (oprócz motywu gwiezdnych wojen) może to być dodatek do kosmitów,bo w zwiastunie występuję ich sporo.To samo tyczy się robotów-też występują tam w różnych kolorach itp.

    #83600
    Azari
    Uczestnik

    Ja sądzę że mogą dodać najwyżej jedną rasę-jedi. Reszta to ubrania lub czapki. Sam pomysł na pakiet mi się nie spodobał ?

    #83604
    Pixeel
    Uczestnik

    Wolałbym pakiet o innej tematyce, bo nie lubię zbytnio Star Warsów, ale szczerze bardzo mnie on ciekawi (tak samo jak StrangerVille) bo nigdy czegoś takiego w simsach nie było w przeciwieństwie do np wampirów czy magii, więc nie wiem czego się spodziewać i fajnie będzie się to wszystko odkrywać

    #83609
    Nira
    Uczestnik

    Należę do grona osób, które czekały na pakiet rozgrywki o innej tematyce i szczerze powiem, że odkąd pojawiła się informacja, że twórcy planują zaprezentować pakiet rozgrywki o tematyce, której jeszcze nie było, miałam milion pomysłów w głowie, co mogłoby powstać i jak można będzie to wykorzystać. Niestety wszystkie moje myśli były błędne i dostajemy pakiet rozgrywki o tematyce, której nawet nigdy nie wyobrażałam sobie w simsach. Oczywiście jest rozczarowanie i lekki ból, że będzie trzeba znów czekać x czasu na coś nowego i nawet nie będzie można się nacieszyć nowością, ponieważ nie ma efektu „wow” i tej ekscytacji, które były np przy krainie magii. Nie jestem fanką gwiezdnych wojen i może dlatego tak na to reaguje i zapewne jest grono osób, które skaczą pod sufit i cieszą się z tego pakietu rozgrywki, ponieważ są wielkimi fanami SW.

     

    Pakiet pewnie zakupie na przecenie, ponieważ jestem typowym kolekcjonerem. Na pewno znajdą się elementy, które wykorzystam w moich rozgrywkach, na pewno coś mnie zainteresuje i jeżeli będzie w tym fabuła, a misję będą ciekawe i różnorodne to spędzę przy tym trochę czasu, ale nie jest to pakiet rozgrywki, który muszę mieć w dniu premiery, ponieważ to nie jest mój klimat. Pamiętajmy też, że pakiety rozgrywki wychodzą im najlepiej, więc myślę, że spora część graczy znajdzie tutaj coś dla siebie pomimo tego, że nie przepadają za SW.

     

    Patrząc na negatywne reakcje fanów na zapowiedź, można uznać, że ten pakiet nie będzie aż tak popularny jak inne i być może twórcy zobaczą, że nie tędy droga, więc następne rozszerzenie już będzie tym, na co czeka większa część fanów.

    #83610
    Kanashi
    Uczestnik

    Kocham Star Wars całym serduszkiem, ale boje się, że będzie to wyglądać tak, że idąc gdziekolwiek z simami będziemy spotykać np. Szturmowców czy po prostu dziwnie ubranych simów. Nie kręci mnie taka tematyka jeśli chodzi o simsy, już wolałabym te wesela. Choć walka na miecze świetlne w zwiastunie wygląda super.

    #83629
    Rumiko Nguyen
    Uczestnik

    Mi się podoba. Bardzo spodobały mi się fryzury (ombre pilotki i trzy koczki Rey – cudo!) oraz możliwość bycia po dobrej jak i złej stronie – to coś, czego jeszcze nie było.

    Mam tyle pomysłów na rogrywkę, że z pewnością kupię.

     

    #83653
    Carly
    Uczestnik

    Moim zdaniem EA zrobiło jeden wielki żart wydając takie rozszerzenie, kiedy w podstawowej grze nadal brakuje kluczowych funkcji, nie wspominając już o naprawieniu kolorów skóry, fryzurach i makijażu dla Simów o ciemnej karnacji. Patrząc na dodatki, które wychodziły do Dwójki i ile one dodawały do gry robi się po prostu przykro. Ale przecież $$$ musi się zgadzać, to dla nich najważniejsze…
    Oczywiście nie mam nic do simowego teamu, bo oni dużo do powiedzenia w takich kwestiach pewnie nie mają.

    #83956
    Xassa
    Uczestnik

    Osobiście kocham starą trylogię, ta z 2000 lat też jest ok, ale najnowsza… Moja świadomość odmawia istnieniu tego czegoś. Dlatego też, gdy EA zrobiło miks tych dwóch uniwersów w ogóle się nie ucieszyłam… Zapowiedzi nie licząc ładnych animacji (jak zwykle) i może kilku ciekawych elementów wcale nie poprawiają humoru. Posiadam całą kolekcje simsów, ale tego dodatku nie kupię. Nie wydam 90 zł, bo podoba mi się kilka fryzur, ubranek, czy walka na miecze świetlne. XD

    Brakuje tak wielu rzeczy w podstawowych simsach – jak relacje, system pamięci, reputacja z prawdziwego zdarzenia… Zdradzam simką męża na oczach całego miasta, a miasto ma to gdzieś! Mimo że wszyscy go znają… To ma być symbol znieczulicy dzisiejszych czasów, czy co? XD

    Myślałam, że od Życia Eko EA otworzyło się trochę na graczy, to był taki dobry krok w stronę tego, co fani chcą – naprawdę rozbudowany dodatek, dodający rozgrywkę. Może to wciąż nie to, co było w dodatkach do poprzednich części (mówię to jako osoba, która gra w simsy od pierwszej części), ale był to dobry krok… Włóczkowe historię… Coś co fani chcieli ok… Osobiście dodałabym to do Życia eko, ale nie było najgorzej. Ubogo, ale nie było tam elementu, który mi się nie podobał – w mojej grze akcesoria ostro w użyciu. I wtedy nadeszło to nieszczęsne Star Wars… Znowu nie wnosi nic do gampleyu… Chyba, że ktoś nie chce kupować sobie osobnej gry SW, więc w simsach się tym pobawi… W misje – podaj, przynieś, pozamiataj, pooglądaj trzy ładne ulice i end…

    #83959
    Rapi
    Uczestnik

    The Sims 4 + Star Wars = Najnowszy pakiet. Czy to pasuje? Mi tak, CAS jest pełen NOWYCH strojów ze swoją NOWĄ tematyką. Fryzury i inne rzeczy są po prostu ładne. Build też nie jest zły, jest tam też nowa gra SABACCA. Jestem szczęśliwy. Mogę powiedzieć: pakiet 8/10 (bo ja go już mam)

    #83960
    Claymora
    Uczestnik

    Zakupiłam pakiet, więc mogę się o nim wypowiedzieć.
    Co do CAS jest słaby, ubrania do niczego nie pasują po za Batuu. Niektóre ubrania nie mają możliwości nawet zmiany kolorów (dosłownie odwzorowane z filmu). Fryzury ujdą, zawsze jakieś urozmaicenie.

    Otoczenie hmm… nie wiem jak je opisać. Nic nie ma… chodzenie w kółko, prawie simów tam nie ma. Pojawiają się tylko dzięki misjom. Królicze nory psują efekt, gdzie nie ma nawet co zwiedzać. Jedna „parcela” na dzielnicę to tragedia…

    Trzy wrogie frakcje… tam są tylko dwie do siebie wrogie frakcje. Porządek i Ruch Oporu tylko mają coś przeciwko sobie. Łajdacy mają wszystko gdzieś, zdecydowanie neutralni nic nie robią tylko grają w tę sabacca czy jakoś tak. A ta gra nie ma tu sensu… trzeba przyzwyczaić się do tracenia kredytów…

    Misje to jakaś pomyłka. Wszystko powtarzalne do niczego nie prowadzą. Osiągnięcie najwyższej rangi też nie daje jakiś fajerwerków. Historia nie ma zakończenia… a miałam nadzieję na zniszczenie ruchu oporu… zepsuli frajdę… zero walk. Nooo nie licząc tłuczenia się ze wszystkimi… loty statkami to jak lot rakietom, zero frajdy. I tan cały Kylo jego duszenie mocą jest słabe… choć to zawsze coś mimo, że po chwili zachowuje się niczym normalny sim gada i się śmieje.

    Czy coś jeszcze… ah tryb budowania… do niczego mi ten styl nie pasuje… dosłownie. Nie wiem jak go wpasować do normalnego miasta…

    Ogólnie nie jestem nim zachwycona, cieszę się jedynie, że kupiłam go na steamie w niższej cenie.

    #86913
    Korgiś
    Uczestnik

    Tak wiem data, ale no jako posiadaczka tego pakietu może moja opinia się komuś przyda 🙂

    • CAS nie za fajny tak naprawdę podoba mi się tylko fryzurka dla małego dziecka dziewczynki, taki koczek spięty czterema gumkami, używam często, niestety fryzury dla małych dzieci chłopców nadal brak, trochę nie za fajnie ze strony EA
    • Tryb budowania nie dodaje przedmiotów mega potrzebnych do rozgrywki, fajnie że w ramach pakietu dodali hazard, tylko że nazywa się sabacc
    • Na otoczeniu nie ma żadnych parcel, namioty w których Simowie śpią są na zasadzie króliczych norek, to słabe
    • W ramach misji robi się ciągle to samo, niby zdobywa się tą reputację, ale po zdobyciu wysokiego poziomu tej reputacji jest ciągle to samo
    • Miecze świetlne i droidy – może i dodają szpanu na dzielni, ale raczej żaden inny Sim nie będzie z tym wszędzie łaził po ulicach

    Moja ocena tego pakietu to 6/10 są spoko rzeczy, ale są też i mankamenty tego pakietu

    Tydzień temu kupiłam na promocji strangerville i szczerze wolę je bo przynajmniej dodaje ładne i w pełni funkcjonalne miasto w którym Simowie mogą normalnie żyć

Musisz być zalogowany, aby odpowiedzieć na ten temat.