Strona Glówna Fora THE SIMS 4 Modyfikacje Co sądzisz o MAXIS MATCH (Włosach)

ostatnio zaktualizowano przez Mrs. Tracz 4 lata, 8 miesięcy temu
12 uczestników
12 odpowiedzi
  • Autor
    Odpowiedzi
  • #58883
    Makkev
    Uczestnik

    Moim zdaniem są to bardzo ładne fryzury. Tekstury mają naprawdę ładne 🙂 a wy co sądzicie ?

    #58893
    Caroline
    Uczestnik

    Wolę alpha :p

    #58895
    yasera
    Uczestnik

    Używam tylko i wyłącznie włosów maxis match 🙂 Włoski typu alpha, według mnie gryzą się z grafiką gry i zdecydowanie za nimi nie przepadam.

    #58911
    Pquest
    Uczestnik

    Nie przeszkadzają mi w grze ani alpha, ani maxis match. Ale mimo wszystko wolę włosy maxis match, ponieważ bardziej pasują do gry i wyglądają jakby były stworzone przez twórców.

    #59203
    Natuchna
    Uczestnik

    Niegdyś grałam na samej alphie, teraz sobie tego nie wyobrażam i wolę maxis matche. A ze względu na to, że uczę się recolorować (na razie tylko bez ombre), to mogę mieć tyle kolorów ile chcę w grze, przez co włosy maxis match wyglądają dla mnie jeszcze lepiej.

    #59204
    Mateo
    Uczestnik

    Dla mnie pasują te i te.

    #59206
    Hejkasz
    Uczestnik

    Alpha pasuje do Sims 3 a nie do Sims 4. MAXIS MATCH ma ten styl 4 odsłony a alpha wygląda dla mnie jak siano.

    #59359
    Makkev
    Uczestnik

    Fajnie się czyta wasze opinie 🙂 czekam na więcej 🙂

    #59999
    Monia
    Uczestnik

    a mozna prosic porowanie Alpha i Maxis??? Print screen?

    #60451
    Milah.
    Uczestnik

    x

     

    Jest spora różnica, z początku bardzo podobały mi się Alpha, jednakże widząc czarnoskórą pokojówkę w neonowych zielonych włosach skrzywiłam się, bo to wyglądało okropnie. I cóż… zmieniłam wszystko na Maxis Match.
    Nie żałuję, gra chodzi płynnie, Simowie wyglądają jak ludzie a nie kosmici. ;D

    #64100
    Mira
    Uczestnik

    Maxis match. Candy sims ma Naprawdę ładne włosy maxis match. Polecam

    #64880
    Ayano
    Uczestnik

    Włosy maxis match są śliczne. Niektóre z gry należą do moich ulubionych (jak np. te loczki u mojej simki z avatara), a jeśli chodzi o CC, to również mnie zachwycają. Nie przepadam tylko za recolorami. Fakt, mało jest odcieni włosów w grze, ale jakoś tak nie polubiłam się z innymi odcieniami. Nie wiem, nie pasuje mi to do gry.

    #72417
    Mrs. Tracz
    Uczestnik

    Ja używam wszystkich CC tylko maxis match, alpha po prostu mi się nie podoba i psuje klimat gry.

Musisz być zalogowany, aby odpowiedzieć na ten temat.