Strona Glówna Fora THE SIMS 4 Pakiety rozgrywki Co sądzisz o StrangerVille?

ostatnio zaktualizowano przez Tokusa 5 lat, 1 miesiąc temu
16 uczestników
15 odpowiedzi
  • Autor
    Odpowiedzi
  • #63947
    Makkev
    Uczestnik

    Moim zdaniem super się zapowiada! Kocham takie klimaty? A Wy? Nie możecie się doczekać?

    #63956
    xxKEBSONxx
    Uczestnik

    Jestem mega ciekawy tego pakietu. Takiego czegoś jeszcze nie było i mam nadzieję, że warto będzie wydać na to pieniądze. Trzeba poczekać jeszcze tydzień i o wszystkim się dowiemy, czy warto było czy nie. 😀

    #63960
    ASTRA
    Uczestnik

    Mnie jedynie bawi ten trend z TikToka XD

    Ale sie ciekawie zapowiada ?

    #63961
    Ravgreend
    Uczestnik

    Bardzo mi się podoba. Liczyłem na coś nadnaturalnego i może w końcu zaczną. Miasto wygląda dobrze, ciekawi mnie ta roślina. Oraz jestem niemal pewien kariery wojskowej bo danie wojskowych jedynie jako npc, gdzie zawsze była taka kariera, było by strzałem w stopę, kolano i udo.

    #63962
    Lexy
    Uczestnik

    To może być NAPRAWDĘ dobry pakiecik <3 Tak bardzo mi się to wszystko kojarzy z ” Stranger things”, ” Nie z tego świata” i z serią Obcego i Predatora ( zwłaszcza ta tajemnicza roślinka, która trochę przypomina kokon obcego xD). Nie mogę się doczekać 😀

    #63972
    Czumbel
    Uczestnik

    Wczoraj nie byłem pozytywnie nastawiony do tej zawartości. Po dzisiejszym zwiastunie stwierdzam, że może być ciekawie. To jest tak dziwne i takie creepy, że aż jestem ciekawy co z tego wyjdzie 😀 Ci „psychole” kojarzą się trochę z Simami mającymi czerwony wskaźnik aspiracji w TS2. Fajnie by było jakby dodali nową karierę i żeby zabawy starczyło na więcej niż godzina rozgrywki.

    #63974
    xogerardine
    Uczestnik

    Jestem bardzo pozytywnie zaskoczona, nie mogę się już doczekać. Podoba mi się ten vibe ala The X Files, ogólnie lubię takie klimaty i już chce wiedzieć więcej o tym rozszerzeniu ?? Kupuje od razu!

    #63975
    blurry face
    Uczestnik

    Zapowiada się  naprawdę dobrze, choć nie są to zbyt moje klimaty, ale myślę, że dobrze, gdy twórcy robią różnorodne dodatki/pakiety rozgrywki/akcesoria, aby każdy znalazł coś co lubi. Uważam, że też jest to dobra odskocznia od normalnych dodatków.

    #64031
    Evaerynth
    Uczestnik

    Jestem na tak. Czekałam na coś nadnaturalnego, najbardziej lubię właśnie tego typu dodatki. Moi Simowie nigdy nie prowadzą „normalnego” życia. 😀

    #64268
    GlossyGem
    Opiekun forum

    Widzieliście już zawartość? Co sądzicie o pakiecie? 🙂

    #64276
    Dana
    Uczestnik

    Jak na pakiet, to trochę mało.  Zagadkę można rozwiązać w ciągu paru godzin grania, mało też jest zwykłych mebli,  za to miasteczko jest urocze.

    Mimo to na pewno kupię. 🙂

    #64278
    Claymora
    Uczestnik

    Kolejny pakiet, który trochę urozmaici rozgrywkę normalnego życia czymś nadnaturalnym. Nie spodziewam się jakiś cudów, bo nie raz już się zawiodłam.

    Jednocześnie ubolewam, że twórcy wciąż nie dodali wilkołaków, wróżek ani nawet zombiaków czy czarownic.

    Co do syndromu i jakiś roślino-potworów nie jestem źle nastawiona. Sama akcja może być ciekawa. Miasto mi się podoba. I doczekałam się kariery wojskowej.

    Obawiam się tylko o CAS oraz małą kolekcję nowych mebelków.

    #64302
    agathea
    Uczestnik

    Hej nie wiecie kiedy pakiet będzie dostępny na origin? Czy jest szansa że po północy dziś będzie można już kupić i pobrać?

    #64306
    dzidziak86
    Opiekun forum

    Nowy świat zawsze mnie cieszy, a ten ma swój klimat, wydaje mi się, że różni się zupełnie od tych, które dostaliśmy do tej pory. Obiekty niestety nie są w moim stylu, ale na pewno znajdą się tacy, którym tego typu przedmioty przypasują. CAS mi się bardzo podoba, ta fryzura z warkoczykami jest śliczna 😉 Ogólnie jestem na tak 🙂

    #64307
    Kasiunia
    Uczestnik

    Ogólnie jak na razie dla mnie na plus.

    Zastanawia mnie tylko czy z czasem będą dodawane nowe historyjki 😉

Oglądasz 15 wpisów - 1 z 15 (wszystkich: 16)

Musisz być zalogowany, aby odpowiedzieć na ten temat.