Strona Glówna Fora INNE GRY Starsze gry The Sims Co sądzisz o The Sims 3 Store?

ostatnio zaktualizowano przez Triss 5 lat, 11 miesięcy temu
12 uczestników
11 odpowiedzi
  • Autor
    Odpowiedzi
  • #49871
    Krisu
    Uczestnik

    W tym temacie interesuje mnie Wasze zdanie na temat Store do The Sims 3. Ja na początku bardzo często korzystałem ze sklepu kupując pojedyncze obiekty typu rośliny i dekoracje, zdecydowanie rzadziej światy i pełne zestawy. Dopiero po pewnym czasie zacząłem uzupełniać swoją kolekcję, jednak szybko zrezygnowałem przez ilość pieniędzy, które musiałbym przeznaczyć aby posiadać większość zestawów 😛 Najbardziej podobały mi się światy oraz kolekcje specjalne typu przystań, gondola, stary młyn oraz obiekty związane z wiejskim życiem (zagrodę dla krów i kurnik do tej pory wykorzystuję w swojej trójkowej rozgrywce :D) Podoba mi się to, że każdy może wybrać coś dla siebie spośród całej masy obiektów, które w większości wyróżniają się fajnym i ciekawym stylem. Coś czego obecnie żałuję to brak pudełek z wartością 1000 simpoints w sklepach – to właśnie w takiej postaci zawsze doładowywałem swoje konto ponieważ wychodziło taniej (teraz już szkoda byłoby mi wydawać kasę na zakupy elektroniczne :P) Generalnie to na prawdę fajnie korzystało mi się ze sklepu i testowało nowe zestawy mimo, że ceny często pozostawiały wiele do życzenia 😉  A Wy jak sądzicie? Kupowaliście te droższe zestawy na Store?

    #49893
    Eper
    Uczestnik

    Wydałem tylko to, co dostaje się za rejestrację dodatków. Te ceny są moim zdaniem za wysokie :L

    #49895
    Pixeel
    Uczestnik

    Wolę czwórkowe akcesoria, są tańsze niż zestawy do trójki. Z jednej strony można kupić tam tylko wybrane rzeczy, ale ostatecznie i tak wychodzi drożej. Poza miastam i niektórymi obiektami specjalnymi jak np krowy i kury nie warto moim zdaniem tracić na to kasy. Nie wyobrażam sb płacić po kilka złotych za każdą fryzurę czy mebel…

    #49900
    Herbatnikowa
    Uczestnik

    Rzeczy fajne. Ale strasznie drogo.

    #50021
    Nira
    Uczestnik

    Jak dla mnie nie jest to potrzebne, ale wiem, że jest sporo fanów store. Jest tam dość sporo ciekawych rzeczy, ale ceny odstraszają.

    #50025
    Rika
    Członek

    Nigdy nie lubiłam store i praktycznie z niego nie korzystałam. Za drogo…

    #50032
    Zocha Dzban
    Uczestnik

    Dla mnie okropnie drogo, bardzo duży wybór, ale już akcesoria do czwórki zawierające więcej rzeczy wychodzą taniej ?

    #50383
    Adrian
    Uczestnik

    Wole akcesoria do czwórki. Store dla mnie to jedno wielkie nieporozumienie.

    #50525
    Maja
    Uczestnik

    Nie korzystałam z tego ponieważ ceny tych przedmiotów były jak dla mnie za wysokie

     

    #52277
    Evaerynth
    Uczestnik

    Ceny były dla mnie dość wysokie, ale od czasu do czasu kupowałam coś, co zobaczyłam i koniecznie MUSIAŁAM mieć, głównie nowe światy. Bardziej podoba mi się system, jaki mamy w „The Sims 4”, czyli akcesoria zamiast sklepu. Chociaż trzeba przyznać, że biorąc pod uwagę jakość i różnorodność przedmiotów to „The Sims 3 Store” trochę wygrywa.

    #53227
    MufinekQQ
    Uczestnik

    Był o wiele za drogi. Było tam nawet trochę fajnych rzeczy ale o wiele za drogich, więc nic nie kupowałam. Wole od niego akcesoria do czwórki.

    #53228
    Triss
    Uczestnik

    Moim zdaniem Store to był jeden z najlepszych pomysłów twórców… Każdy mógł wybrać coś dla siebie i dobrać tak elementy jak jemu się podobało 😀 Co do cen to się zgadzam. Za drogo… 😉

Musisz być zalogowany, aby odpowiedzieć na ten temat.