Strona Glówna Fora INNE GRY The Sims Mobile Co zmienilibyście w The Sims Mobile?

ostatnio zaktualizowano przez Pixeel 5 lat, 11 miesięcy temu
5 uczestników
4 odpowiedzi
  • Autor
    Odpowiedzi
  • #47784
    Oskar
    Uczestnik

    Proste pytanie. Długo nad tym myślałem, więc może lepiej jak napiszę w punktach:

     

    – dodanie pór dnia (wykorzystując czas w urządzeniu np. 6-19 [dzień] 20-5 [noc])

    – odwiedzanie domów znajomych (nie tylko poprzez podgląd, lub podczas imprez)

    – dodanie czatu prywatnego

    – dodanie kolejki czynności (ograniczeniem mogłoby być wykorzystanie energii)

    – bardziej rozbudowany tryb budowania (jak w The Sims FreePlay)

    – sterowanie simem od dziecka do seniora

    – dodanie nastolatków i interakcji związanych ze szkołą

    – dodanie śmierci

    – organizowanie imprez z simami znajdującymi się w świecie

     

    #47794
    Hiruko
    Uczestnik

    Nie grałam dużo, ale i bez tego mogę śmiało powiedzieć, że brakuje mi urozmaicenia a forma scenariuszy sprawia, że czuję się jak w klatce. Niby symulator życia a Ty jesteś bogiem, ale tak na dobrą sprawę to brakuje mi swobody i tego poczucia, że to ja steruję simami, a nie scenariusz :/

    #47801
    Rav
    Uczestnik

    Żeby bez prawdziwych pieniędzy dało się fajnie grać. -,- Jest ok, ale te mikropłatności są masakrycznie drogie.

    #47802
    SoHood
    Uczestnik

    jak dla mnie na początek przydałoby się zmienić wymagania systemowe, mój telefon ma dwa lata i jego android jest za stary, żeby móc zainstalować na nim The Sims Mobile :/

    #47820
    Pixeel
    Uczestnik

    Ogólnie TSM to gra mobilna, która nie jest symulatorem życia, naszym zadaniem w grze jest przede wszystkim expienie kolejnych leveli, jak w wiekszosci darmowych gier na telefon. Wiele osób narzeka np na to, że np. simowie się teleportują lub nie mają potrzeb. Jak dla mnie to plusy.

    Twórcy powinni rozwijać grę przede wszystkim pod względem kontaktu z innymi graczami, więc zgadzam się z tymi punktami, które wypisałeś.

Musisz być zalogowany, aby odpowiedzieć na ten temat.