Strona Glówna Fora THE SIMS 4 Porozmawiajmy o grze Jak przedłużyć wiek sima?

ostatnio zaktualizowano przez Hejkasz 4 lata, 8 miesięcy temu
5 uczestników
4 odpowiedzi
  • Autor
    Odpowiedzi
  • #72190
    Justyna
    Uczestnik

    1>) Jak przedłużyć wiek sima?przycisk zmiany opcji rozgrywka w menu gry. Bo jak dzisiaj grała u koleżanki

    2>)

    Eliksir młodości nie działa the sims 4

    Moja gra jest aktualna, sim wypił już dwa eliksiry i nadal nic, co zrobić? Dlaczego nie działa?

    3>) Jak przedłużyć życie The Sims 4

    Proszę o pomoc

    #72265
    ArtSim
    Uczestnik

    Mi wszystko normalnie działa. A jeśli chcesz to są mody. Na przykład mc command center. Zawiera duży rzeczy w tym ustalenie wieku do danej grupy wiekowej

    #72266
    dzidziak86
    Opiekun forum

    Hej @Justyna! Zmieniłam temat dyskusji, aby lepiej odpowiadał Twojemu pytaniu, dodałam również zdjęcia i przeniosłam temat do działu Porozmawiajmy o grze. Pozdrowienia 🙂

    #72281
    Claymora
    Uczestnik

    Zdecydowanie polecam MC Command Center.

    Dzięki tej modyfikacji możesz pobawić się ilością dni każdej grupy wiekowej. Wydłużyć lub skrócić zależy od zachcianki. Z tego co kojarzę wystarczy nacisnąć na komputer i znaleźć odpowiednie zagadnienie. Po czym uruchomić grę ponownie. I już ^^ grasz tak jak potrzebujesz.

     

    Co do użyteczności eliksiru nie mogę pomóc, nie korzystam z niego. Zwykle jak chciałam odmłodzić sima używałam shift na nim oraz „modyfikuj w stwórz sima” po poprzednim wpisaniu kodu: cas.fulleditmode . I odmładzałam lub postarzałam przy okazji zmiana ubranka lub sylwetki, gdy trochę zbyt napakował albo przytył. Czasem nosek się poprawiło. Takie full wypas operacje plastyczne.

    #72283
    Hejkasz
    Uczestnik

    A Ambrozja? -Jak nie zrobisz, to pobierz z galerii pokój z Ambrozją, dodaj pokój na parcele, po czym zabierz ciasto na stół a pokój z galerii usuń.

Musisz być zalogowany, aby odpowiedzieć na ten temat.