Cztery pory roku, Uniwersytet czy psy i koty? – Wyprzedaż w empiku.

Główna Fora THE SIMS 4 Dodatki Cztery pory roku, Uniwersytet czy psy i koty? – Wyprzedaż w empiku.

• Salander
    5 godz., 55 minut temu #

W empiku pojawiła się wyprzedaż dodatków do sims 4 (dodatki, nie pakiety/zestawy) i zastanawiam się który z brakujących wybrać. Podpowiecie może? Stać mnie góra na jeden. Zastanawiam się nad Uniwersytetem, Porami roku i Psami.

Igloc
    4 godz., 45 minut temu #

Polecam Cztery Pory Roku bo bardzo urozmaicają rozgrywkę, a następnie Uniwersytet- jeśli lubisz grać ”jak w życiu”. Jednakże jeśli lubisz bardzo zwierzęta to weź Psy i Koty- ja osobiście prawie nie korzystam z owego dodatku 😉

ArtSim
    1 godzina, 31 minut temu #

Pory roku lub Uniwersytet. Sam zdecydować nie umiem bo są u mnie na równi na 1. miejscu.

Claymora
    17 minut temu #

Po chwili namysłu z tych trzech dodatków zdecydowanie poleciłabym wybór Czterech Pór Roku. Dlaczego? Wprowadza najwięcej i to zdecydowanie najczęściej używanych elementów rozrywki. A sama możliwość widzenia jak świat się zmienia wraz z porami roku jest przyjemny dla oka i daje dużo przyjemności simom. Mooooża również popatrzeć na płaski śnieg, którego jakoś w rzeczywistości nie ma…

Przeglądasz 4 posty - 1 z 4 (wszystkich: 4)

Musisz się zalogować by odpowiedzieć w tym temacie.