Strona Glówna Fora THE SIMS 4 Dodatki Cztery pory roku, Uniwersytet czy psy i koty? – Wyprzedaż w empiku.

ostatnio zaktualizowano przez Ola 4 lata, 2 miesiące temu
5 uczestników
4 odpowiedzi
  • Autor
    Odpowiedzi
  • #80091
    Salander
    Uczestnik

    W empiku pojawiła się wyprzedaż dodatków do sims 4 (dodatki, nie pakiety/zestawy) i zastanawiam się który z brakujących wybrać. Podpowiecie może? Stać mnie góra na jeden. Zastanawiam się nad Uniwersytetem, Porami roku i Psami.

    #80092
    Igloc
    Uczestnik

    Polecam Cztery Pory Roku bo bardzo urozmaicają rozgrywkę, a następnie Uniwersytet- jeśli lubisz grać ”jak w życiu”. Jednakże jeśli lubisz bardzo zwierzęta to weź Psy i Koty- ja osobiście prawie nie korzystam z owego dodatku 😉

    #80100
    ArtSim
    Uczestnik

    Pory roku lub Uniwersytet. Sam zdecydować nie umiem bo są u mnie na równi na 1. miejscu.

    #80107
    Claymora
    Uczestnik

    Po chwili namysłu z tych trzech dodatków zdecydowanie poleciłabym wybór Czterech Pór Roku. Dlaczego? Wprowadza najwięcej i to zdecydowanie najczęściej używanych elementów rozrywki. A sama możliwość widzenia jak świat się zmienia wraz z porami roku jest przyjemny dla oka i daje dużo przyjemności simom. Mooooża również popatrzeć na płaski śnieg, którego jakoś w rzeczywistości nie ma…

    #80108
    Ola
    Uczestnik

    Zależy co lubisz 🙂 Pod względem mebli chyba Psy i koty, z fryzur śliczna burza loków, ciuchy całkiem ok. Ja osobiście uwielbiam jak mi w świecie maszerują czworonogi, a i okolica jest piękna.

    Ciuchy w Uniwersytecie są ekstra, jedne z najlepszych w serii – sama rozgrywka jest dla mnie „taka o”. Cieszę się z tego dodatku, jest ładny kampus studencki, ale nie wiem czy będę stale korzystać (chociażby ze względu na podział rodziny – grasz tylko simem idącym na studia, chyba że wyślesz każdego). Spoko się gra ale tyłka nie urywa. A może ja już jestem za stara i zapomniałam jak to jest być studentem 😉 Aaaaale, są za to nowe kariery (prawnik, inżynier i nauczyciel) – i to moje obowiązkowe w codziennej rozgrywce 🙂

    Cztery pory roku dają najwięcej do rozgrywki. Ja akurat nie jestem aż tak wielką fanką zmieniającej się pogody bo mi psuje plany często i simy muszą zmieniać ciuchy bo inaczej marzną albo się przegrzewają (natomiast większość to lubi więc to tylko ja marudzę) 😉 Ale z kolei lubię takie smaczki jak Ul z pszczołami, stacja do układania kwiatów, dochodzi dużo świąt, aktywności związane z porą roku, rolki/łyżwy. Nie ma nowego świata, ale są nowe kariery 🙂 Jak ktoś lubi smaczki ogrodnicze to najważniejszy dodatek 🙂

    Także wszystko zależy co się lubi i na co się stawia przede wszystkim 🙂 Ja chyba najchętniej korzystam z Psów i kotów bo… po prostu 🙂

Musisz być zalogowany, aby odpowiedzieć na ten temat.