Strona Glówna Fora INNE GRY Starsze gry The Sims Czy będzie The Sims 3 do pobrania za darmo?

ostatnio zaktualizowano przez Shakuahi 5 lat, 11 miesięcy temu
6 uczestników
5 odpowiedzi
  • Autor
    Odpowiedzi
  • #53691
    Pandini99
    Uczestnik

    Cześć, jak wiecie gdy powstała czwórka była możliwość pobrania dwójki ze wszystkimi dodatkami za free. I chciałabym wiedzieć czy będzie taka możliwość z trójką, gdyż jest to moja ulubiona seria ? A czwórka schodzi na psy i po prostu chciałabym wrócić do trójki… za darmo ??

    #53698
    Pquest
    Uczestnik

    Raczej nikt stąd nie poda ci pewnej odpowiedzi. To czy tak zrobią zależy tylko i wyłącznie od EA/twórców. Na pewno taka możliwość nie pojawi się w najbliższym czasie. Jeśli już to obstawiałbym okolice wydania (o ile wyjdzie) The Sims 5.

    #53701
    Ginewra
    Uczestnik

    Przy Trójce nie była Jedynka za darmo rozdawana, może więc tylko parzyste będą rozdawać 😉

    #53704
    Claymora
    Uczestnik

    Moim zdaniem, jest to nie możliwe. Dlaczego?

    Największym powodem jest dalsza możliwość zarabiania na TS3, fani tej serii wciąż wydają kasę czy tam simpoints na nowe światy czy mini dodatki. Oficjalna strona wciąż dobrze funkcjonuje, a ceny nie spadają jakoś gwałtownie.

    Możliwe pojawienie się TS3 za darmo, jak miało to miejsce w przypadku TS2, możliwe będzie gdy twórcy zauważą całkowity spadk zainteresowania konsumentów. W okolicach wychodzenia TS6 (jeśli to możliwe)?

    #53709
    Evaerynth
    Uczestnik

    Nie sądzę, żeby „The Sims 3” było dostępne za darmo w ciągu najbliższych kilku lat. Powód jest prosty – „The Sims 2” było rozdawane, kiedy gra miała 10 lat i pamiętam, że w tym czasie wydawała mi się już nieco… przestarzała w stosunku do nowszych części serii. Trzecia część jak dla mnie nie starzeje się tak szybko – za rok gra również będzie miała 10 lat, jednak nie odczuwam tak dużej różnicy między nią, a jej następczynią. Nadal jest zapewne bardzo dużo ludzi, którzy uzupełniają kolekcję i grają, więc rozdawanie gry byłoby dla EA games nieopłacalne.

    #53711
    Shakuahi
    Uczestnik

    Nikt Ci nie poda odpowiedzi, bo nikt tego nie wie. Możemy jedynie gdybać a jak widzisz ile osób, tyle opinii. Ja osobiście wątpię – branża gier inaczej wyglądała „za czasów” dwójki, inaczej „za czasów” trójki, inaczej wygląda teraz. Póki co, chociaż dodatki można znaleźć w niskich cenach, to elementy z takiego Store, poza promocjami, wciąż trzymają swoją cenę (co nawiasem mówiąc jest dla mnie niedorzeczne).

Temat ‘Czy będzie The Sims 3 do pobrania za darmo?’ jest zamknięty dla nowych odpowiedzi.