Strona Glówna Fora THE SIMS 4 Modyfikacje Czy istnieje MOD który podnosi ceny produktów?

ostatnio zaktualizowano przez Xassa 3 lata, 7 miesięcy temu
3 uczestników
2 odpowiedzi
  • Autor
    Odpowiedzi
  • #79557
    Ktosiek
    Uczestnik

    Jak w temacie. Gra wydaje mi się zbyt łatwa – przez to mniej wciąga niż np. Sims 2 (subiektywnie).
    Wiem o modach na podniesienie opłat/podatków – tu nie mam zastrzeżeń – płacę ponad 10.000 więc chyba realistycznie.

    Natomiast śmiać mi się chce jak widzę ceny 99% przedmiotów i przykładowo opis ,,warto oszczędzić na ten przedmiot” (który kosztuje 200 z groszami).

    Przykład duże akwarium w:
    Sims 1 – 3,999 – 4,999
    Sims 2 – 3,000, – 18,000 (uwielbiam te ceny!)
    Sims 3 – 2,500
    Sims 4 – 295 –  895 (za zbiornik który normalnie robiony byłby na zamówienie)
    (posiadam akwaria stąd ten przykład)

    Co to ma być? Akwarium na całą ścianę i płaci się drobne? To hobby jest kosztowne bez względu o jaki kraj chodzi (czy bogaty czy biedny) czy jest inflacja czy nie.

    To tylko przykład, Krótko mówiąc prosiłbym o wskazanie (mam nadzieję że istnieje, a ja tylko źle szukam, CC nie ma takiej opcji) modyfikacji która podnosiłaby wszystkie ceny o chociażby 50-100%.

    Teraz jeden Sim pracuje, drugi napisał kilka książek, jest willa i konto dobija siedmiocyfrowych liczb. Nie używam kodów, nigdy nie było ,,strachu” że na rachunki zabraknie.

    Szkoda że tak tanio nie ma w życiu 🙂

    Za pomoc z góry dzięki!

    #79559
    ArtSim
    Uczestnik

    Podpinam się i sam poszukam. Mam 1/2/3 pokolenie w moim Legacy Challenge i ich dom już jest wart ok. 220 tys. (Dokładnie nie wiem po akurat robiłem ogromny remont i nie jest dokończony). W sumie teraz sobie z tego zdałem sprawę i wreszcie nie będę miał wyrzutów za sprzedaż obrazów. Dziękuję?

    #83957
    Xassa
    Uczestnik

    Chyba coś takiego nie istnieje, a sama chętnie bym to pobrała…

Musisz być zalogowany, aby odpowiedzieć na ten temat.