Strona Glówna Fora THE SIMS 4 Problemy techniczne Czy jak odinstaluję sims 4 z origin utracę wszystkie rodziny?

ostatnio zaktualizowano przez Dana 3 lata, 11 miesięcy temu
4 uczestników
5 odpowiedzi
  • Autor
    Odpowiedzi
  • #81474
    Dri
    Uczestnik

    Od wczoraj mam problem z grą, nie chce się uruchomić. Uruchamiam origin i jak kliknę w okładkę sims 4 to origin się minimalizuje tak jakby gra się uruchamiała i po chwili znowu origin się pokazuje. Próbowałam naprawiać grę po przez origin, nic nie dało. I teraz chciałabym spróbować odinstalować grę i zainstalować z powrotem, ale boje się że utracę cały postęp w grze…

    #81475
    Konrad
    Uczestnik

    A nie masz ogółem żadnego komunikatu o błędzie? Oprócz tej minimalizacji origina?

    Co do Sejwów najlepiej mieć takie kopie swoich sejwów w razie czego na dysku innym np. pendrive kopiujesz z ; Dokumenty ? Electronic Arts ? The sims 4 (wtedy kopiujesz foldery) Mods(jeśli masz jakieś mody) saves( cały folder) Trey(cały folder) zrzuty ekranu (jak po prostu masz jakieś zrzuty i nie chcesz je stracić) ? Najlepiej co chwile zmieniać to wszystko bo kto wie kiedy ci się komputer czy simsy popsują :))

    #81476
    Oliwka
    Uczestnik

    Ja odinstalowałam TS4, a po ponownym zainstalowaniu gra korzystała z zapisanej już biblioteki. Były zapisane rodziny oraz mody, ale nie dam sobie ręki uciąć.

    #81480
    Konrad
    Uczestnik

    Ja pamiętam że miałem problemy z laptopem ponowne instalowanie wszystkiego od nowa … nic się nie zapisało jak zainstalowałem 2x więc lepiej zrobić tak jak wyżej wymieniłem 🙂 a nie później grać od nowa 🙂

    #81481
    Dri
    Uczestnik

    Żaden komunikat o błędzie nie wyskakuje.

    Zauważyłam że gra działa bez żadnych modów, więc podejrzewam że po aktualizacji któryś z nich nie działa i teraz próbuje odkryć który to.

    #81493
    Dana
    Uczestnik

    Dri – odpowiedziałam Ci w tym temacie:

    https://answers.ea.com/t5/Problemy-techniczne/Czy-jak-odinstaluje-sims-4-z-origin-utrace-wszystkie-rodziny/m-p/8940747#M5952

    Mam nadzieję, że udało ci się znaleźć zepsute mody i usunąć je z gry. 🙂

     

     

Musisz być zalogowany, aby odpowiedzieć na ten temat.