Strona Glówna Fora SPOŁECZNOŚĆ Galeria dzieł Czy możesz zrobić mi… (rodzinę, dom, parcelę…)

ostatnio zaktualizowano przez Fiolek 5 lat, 8 miesięcy temu
6 uczestników
14 odpowiedzi
  • Autor
    Odpowiedzi
  • #54261
    Ginewra
    Uczestnik

    Wiele jest tu osób, które tworzą świetne dzieła do TS4, pomyślałam więc (a i zmiana regulaminu w tym pomogła), że fajnie będzie założyć temat, gdzie osoby mniej uzdolnione poproszą te o większym talencie, by im coś zrobić. Zwłaszcza że mamy Galerię, więc z przesyłem plików nie powinno być problemów.

    Wiem, że są tematy „co mogę zrobić”, jednak ma je dwoje twórców, a może znajdą się też inne osoby, bez takich tematów, co chciałyby podjąć się zadań, które tu się pojawią?

     

    Przechodząc do rzeczy, zacznę od siebie – w związku ze zmianą regulaminu (iż Sim ma się znajdować w awatarze) chciałabym zapytać, czy ktoś podjąłby się zrobienia Sima na podstawie mojego awatara i mi go udostępnił (chodzi o sam wygląd, cechy nie są ważne). Zmianą kolorów, pozą i wykadrowaniem już się sama zajmę.

    Na razie nie ma jak wynagrodzić uczynne osoby, ale jeśli pojawią się „lajki” albo inne „pomógł/pomogła”, to w taki sposób się odwdzięczę. No i taka osoba będzie mogła dłużej podziwiać swoje dzieło, bo ja nie jestem osobą, która często awatary zmienia 😉

     

    ***

    Jeżeli administracja uważa, że temat powinien być w innym miejscu – proszę o przeniesienie. Wydaje mi się jednak, że najprędzej ktoś tu będzie szukał pomocy przy stworzeniu lub zbudowaniu czegoś 😉

    #54264
    Fiolek
    Uczestnik

    Niestety nie mam obecnie dostępu do galerii 🙁 Mógłbym podjąć się tego zadania, ale w takim razie wysłałbym Twojego Sima przez Dropboxa i wkleił link tutaj 😉 Może być?

    #54295
    Fiolek
    Uczestnik

    Powinno zadziałać 😉 Masz tam instrukcję krok po kroku jak zainstalować Simkę 😉 https://www.dropbox.com/preview/Ginerwa%20-%20DotSim.rar?

    #54316
    Hiruko
    Uczestnik

    @Ginewra Spróbuję, ale nic nie obiecuję. Zakładając, że wyjdę z forum, najdalej rano powinnaś mieć swojego sima. Jest może jakieś jeszcze miejsce, poza forum, gdzie można Cię złapać? Czy w słowa kluczowe po prostu dać Twój login i znajdziesz mnie po moim ID (666Elenixa)?

    EDIT: Nie ważne, nie było tematu. Zbyt długo zwlekałam z napisaniem odpowiedzi, po zobaczeniu wątku 😛

    #54363
    Ginewra
    Uczestnik

    @Hiruko – ale i tak dziękuję za chęci 🙂

    @Fiolek
    – dzięki wielkie, nie mam Dropboxa, więc idę walczyć 😉

     

    EDIT: Dropbox się buntuje:

    Folder ?/Ginerwa – DotSim.rar? nie istnieje.

    🙁

    #54367
    Fiolek
    Uczestnik

    Powinno już działać 🙂 https://www.dropbox.com/s/7g9sxb4o5yhpxnp/Ginerwa%20-%20DotSim.rar?dl=0

    #54404
    Ginewra
    Uczestnik

    Dziękuję bardzo @Fiolek – teraz link zadziałał, instrukcja jest zaczepista (w końcu jest zrozumiała, a o to chodzi przede wszystkim 😀 ), a i Simka znalazła się w Galerii i wygląda na to, że wszystko działa 🙂 Dziewczyna mi się podoba (pieprzyka jej tylko brakuje, ale to już sobie poradzę, żeby był i po odpowiedniej stronie) i zauważyłam, że ma cechy z mojego profilu 😀  Jak tylko przerobię ją na awatar i będzie możliwość wgrania, to się pojawi na DotSim 😀

    Dziękuję jeszcze raz!

    #54541
    Fiolek
    Uczestnik

    Proszę bardzo 🙂 Niestety innych pieprzyków nie znalazłem w grze, nad czym ubolewam, więc dałem jakikolwiek przy ustach :/ I czy mogłabyś dać tu linka do Simki w Galerii? 😉 Z góry dzięki 🙂

    #54582
    Milah.
    Uczestnik

    A ja bym bardzo ładnie prosiła, żeby ktoś zrobił dla mnie restaurację!
    Tylko nie chcę żadnych nijakich odcieni jak w większości parcel w grze.
    Chciałabym w niej żywe kolory, intensywne przy tym. Nie za dużo miejsc i nie za mało dla gości – kelnerzy i kucharze zanim ruszą swoje zgrabne tyłeczki by chociaż jednego Sima obsłużyć to im to trochę zajmuje. 😀
    A tak – całkowicie wolna ręka!
    Sama budować kocham, tworzyć Simów, zmieniać ich – ale uwielbiam też prace innych. A na taką prośbę – pokocham ją do granic możliwości. 😀

    Podejmie się ktoś? 🙂

    #55106
    Ginewra
    Uczestnik

    @Fiolek – według życzenia udostępniłam w Galerii twoją Simkę. Link do niej jest tutaj (mam nadzieję, że nie pokręciłam nic przy linku) i już dwie osoby zdążyły ją pobrać 😀

    A ja będę musiała poczekać na odpowiednią minę Simki 😉

     

    A przy okazji – Lena ma zlecenie na restaurację – informacja dla tych, co czytają tylko ostatnią wiadomość 😉

    #58211
    Moni
    Uczestnik

    @milah w sumie mogę spróbować zrobić dla cb taką restaurację 😀

    #59501
    Mandraghora
    Uczestnik

    Hejka! Szukam osoby chętnej do podjęcia wyzwania umeblowania domku mojej rodzince. Ja skapitulowałam po nieudanych próbach. Domek wygląda tak:

     

    W środku znajdują się już różne meble i podział pomieszczeń też jest zrobiony. O co dokładnie proszę:

    • można wydać jeszcze tylko 65 000 §
    • nie posiadam akcesoriów: Fitness, Kręgielnia, Mój pierwszy zwierzak (wszystkie pozostałe rozszerzenia posiadam)
    • proszę o niezmienianie łazienki na dole, wszystkie pozostałe pomieszczenia są do całkowitego przemeblowania, można zmieniać ich położenie
    • ogród też można urozmaicić, byle by pasował do otoczenia parceli (najmniejsza na wyspie w Windenburgu)

    Wiem, że dość dużo wymagam i to spore wyzwanie, ale jak znajdzie się ktoś kto chce spróbować to niech piszę 😀 podam więcej informacji. Zdjęcie nie działa 🙁

    #59506
    Fiolek
    Uczestnik

    @Mandraghora Jak coś to daj link do zdjęcia, albo chociaż udostępnij pusty dom i daj Origin ID 😉 Podjąłbym się takiego zadania 😉

    #59513
    Mandraghora
    Uczestnik

    Znaleźć go bez trudu można na mojej galerii. Nazywam się tam: Si_sebol a tu link do imgura ze zdjęciami https://imgur.com/a/OBXiizr

    #59515
    Fiolek
    Uczestnik

    @Mandraghora Już zabieram się do roboty ?

Musisz być zalogowany, aby odpowiedzieć na ten temat.