Strona Glówna Fora INNE GRY Starsze gry The Sims [The Sims 2] Czy na origin jest dostępne The Sims 2?

ostatnio zaktualizowano przez azalea whitley 1 rok, 8 miesięcy temu
13 uczestników
16 odpowiedzi
  • Autor
    Odpowiedzi
  • #46667
    Nierozlaczka
    Uczestnik

    Hej! Otóż, pamiętam czasy w których u kuzynów grałam w the sims 2, i teraz chciałabym znowu poczuć radość z grania w tą (moim zdaniem najlepszą) część. Czy ktoś wie o możliwości kupienia tej części? Jakiś czas temu w komentarzach widziałam, że najlepiej skontaktować się z Ea, ale w jaki sposób?

    #46670
    Szpurcia
    Uczestnik

    Znaczy w sklepie Origin jakby już jej nie ma ale jest sposób by dostać ją za darmo ze wszystkimi dodatkami! Polecam wejście na YT i napisaniu frazy the sims 2 za darmo. Wyskoczą Ci filmiki jak to zrobić 🙂

    Pozdrawiam!

    #46677
    Simowymaniak
    Uczestnik

    Nie

    #46699
    Hiruko
    Uczestnik

    Latem chyba 2014 roku można było zgarnąć całą serię za darmo, obecnie nie wydaje mi się, by były dostępne jeszcze jakieś klucze :/

    #46706
    Pixeel
    Uczestnik

    Na Origin nie, ale możesz napisać do supportu The Sims z prośbą o przysłanie klucza 🙂

    #46710
    alicja
    Uczestnik

    Jakiś rok temu jeszcze załapałam się na kod podczas rozmowy z konsultantem. Dziś nie jestem na 100% pewna, czy Ci się uda, ale warto spróbować. Również polecam obejrzenie poradnika na YouTube.

    #46714
    Pietroq
    Uczestnik

    Pixeel ma rację, trzeba napisać do supportu, niestety niektóre osoby będą chciały abyś im wysłał im kod the sims 2

    #46738
    Hiruko
    Uczestnik

    Nie wiem, co trzeba zrobić/powiedzieć, by dostać klucz. Ja swój zgubiłam do podstawki, kupionej jakieś 13-14 la temu. Mam 11 innych dodatków i akcesoriów z kodami, wysłałam zdjęcie pudełka z płytami, zalogowanym Origin i resztą simowego dobytku, nie ważne co, kodów nie wysyłają bez paragony i w ogóle żanych kodów do dwójki. Pisałam do kilku osób z YT, które niedawno kody uzyskały, czekam na odpowiedzi od nich.

    #46806
    Nierozlaczka
    Uczestnik

    Dziękuje za odpowiedzi, niestety nie mam opcij chatu po dwóch nieudanych próbach (niektórym udawało się za 3 razem:( Trudno, może jutro

    #46978
    SoHood
    Uczestnik

    Zdobyłam pełną kolekcję w ubiegłym roku przy rozmowie z polskim konsultantem, żeby anulował mi próbę czatu z amerykańskim, by zdobyć dwójkę XD
    Powodem, dla którego dostałam tą część była duża ilość przypisanych gier z The Sims do mojego konta 🙂

    #47078
    Rav
    Uczestnik

    Ja rozmawiałem z konsultantem EA na czacie po angielsku. 🙂 Był bardzo miły i mi dał dwójeczkę! <3

    #46685
    Ksaw
    Uczestnik

    Ja skorzystałem z pomocy na stronie EA. Trzeba ustawić kraj na USA, ponieważ na polskiej stronie nie ma opcji czatu – chyba, że chcesz rozmawiać, tak też można. Wybrałem jaki jest problemy (”Codes and promotions”, a potem ”Promotion questions”) i wybrałem rodzaj kontaktu ”Chat”. Jeżeli masz problem z angielskim, to z pewnością google tłumacz wystarczy, zrozumieją. Konsultant jest bardzo miły/a, pewnie na początku spyta jak może Ciebie nazywać itd. Można pisać nawet o czymś innym, np. mój konsultant dowiedział się ile gram w simsy i nie dość, że dodał mi The Sims 2 do biblioteki, to jeszcze otrzymałem promocję 15% ”Dla fana simsów”, haha. Tu dałem link, mam nadzieję, że działa…
    ea.com Sekcja pomocy EA i napisałem na czacie

    #49333
    Oliwier
    Uczestnik

    Ja niestety nie mogę się dostać do miłego konsultanta.. Jak dostałem się do jednego napisał mi, że niestety, ale nie może mi dać gry na dzień dzisiejszy i dał mi -15% na zakupy w Origin (Najjss), a następny dał mi darmową grę, która mi nie interesuje.. Trudno ją zdobyć, ale będę walczyć 😀

    #50087
    Nierozlaczka
    Uczestnik

    Moii drodzy! Wreszcie się udała! Trafiłam na bardzo miłą konsultantkę, która poprosiła mnie tylko o kod, który znalazłam gdzieś w domu

    #91436
    Anonim
    Nieaktywny

    super gra)

Oglądasz 15 wpisów - 1 z 15 (wszystkich: 17)

Musisz być zalogowany, aby odpowiedzieć na ten temat.