Strona Glówna Fora THE SIMS 4 Pakiety rozgrywki Czy opłaca się kupić pakiet "Przygoda w Dżungli"?

ostatnio zaktualizowano przez Ginewra 5 lat, 8 miesięcy temu
30 uczestników
34 odpowiedzi
  • Autor
    Odpowiedzi
  • #48425
    Oliwier
    Uczestnik

    Cześć! Mam do was pytanie: Czy opłaca się kupić pakiet „Przygoda w Dżungli”, bo  nie wiem czy się opłaca i czy nie lepiej kupić jakieś akcesoria. Za wszelkie odpowiedzi dzięki 😀

    #48427
    Darkwish
    Uczestnik

    Myślę, że jak najbardziej tak. Ładne meble, znośny CAS, nowy świat wakacyjny i dobra zabawa w dżungli 🙂

    #48429
    Fiolek
    Uczestnik

    Wszyscy się tak cieszą tym pakietem itd., ale osobiście on jakoś mnie nie wciągnął 😛

    #48431
    Kasik
    Uczestnik

    Mnie Zabawa w Dżungli bardzo się podoba. Dawno tak dobrze nie bawiłam się wypełniają aspirację sima (a w pakiecie dochodzą aż dwie nowe aspiracje!). Nowa umiejętność- archeologia to kolejny ogromny plus. A widoki selvadoradyjskiej dżungli… Nie ma co opisywać, trzeba zobaczyć?

    #48439
    nicornix
    Uczestnik

    Jak najbardziej, moim zdaniem jest to jeden z lepszych pakietów rozgrywki do the Sims 4.

    #48446
    Julia
    Uczestnik

    Też będę go mieć 🙂 Podobno super rozgrywka

    #48449
    Vince1994
    Uczestnik

    Oczywiście że warto ale i tak uważam że mogli zrobić po prostu dodatek podróże

    mam na myśli przygodę w dżungli+ucieczka w plener.

    #48450
    IgusPospolitus
    Uczestnik

    Zdecydowanie. Uwierz mi na słowo, że nie pożałujesz 😉

    #48460
    Oliwier
    Uczestnik

    Dziękuje wszystkim co pomogli mi w wyborze i teraz na pewno go kupię 🙂

    #48470
    Pietroq
    Uczestnik

    Według mnie opłaca się kupić go, jest to jeden z najlepszych pakietów do the sims 4

    #48487
    Fenist
    Uczestnik

    Osobiście uważam, ze jest to najlepsze rozszerzenie do The Sims 4. Super zabawa, fajny swiat i nie nudzi się po paru godzinach. Według mnie warto. 🙂

    #48498
    Milah.
    Uczestnik

    Przygoda w dżungli – najpiękniejsze urozmaicenie rozgrywki, o jakim można było do tej pory pomarzyć.
    Nowa okolica, kultura, której do tej pory żaden Sim nie znał, muzyka, jedzenie. Do tego dochodzi nam nowa umiejętność, jaką jest archeologia, nowe cechy parceli – polecam. Jeżeli ktoś lubi w ogóle podróżować na inne parcele i zwiedzać to jak najbardziej może zainwestować w to rozszerzenie. 🙂

    #48504
    Oliwier
    Uczestnik

    Dziękuje za taką aktywność 😉 Już wiem, że zakup tego to będzie świetna zabawa! 😀

    #48506
    Hiruko
    Uczestnik

    Mimo, iż jest to najlepszy pakiet, to warto wziąć pod uwagę, że po najdalej2 wyprawach ta zabawa w archeologa robi się strasznie monotonna. Widoki może i piękne i są nowe aspiracje wraz z kolekcjami + umiejętność archeologi oraz kilka „nowych” roślin, ale nadal warto pamiętać, że każdy kij ma dwa końce. Polecam Ci obejrzeć kilka filmików tymu „First look” i/lub „Gameplay”, co by lepiej poznać dodatek. W ten sposób nie będziesz kupować kota w worku, a wybacz, ale z kilku(nastu?) komentarzy nadal nie dowiesz się wszystkiego o dodatku + są gusta i guściki i nie muszą się one pokrywać z Twoimi upodobaniami.

    #48512
    Oliwier
    Uczestnik

    @Hiruko Wiem, wiem.. Firstlook’i oglądałem tak, żeby sobie nie zepsuć zabawy, głównie (chyba) kupię ten pakiet ze względu na widoki, bo w czwórce bardzo lubię robić zdjęcia, a umiejętność archeologa może czasami się przydać 😉

Oglądasz 15 wpisów - 1 z 15 (wszystkich: 35)

Musisz być zalogowany, aby odpowiedzieć na ten temat.