Strona Glówna Fora INNE GRY Starsze gry The Sims Czy opłaca się kupić the sims 3 zamiast dodatku do 4?

ostatnio zaktualizowano przez MufinekQQ 5 lat, 10 miesięcy temu
7 uczestników
6 odpowiedzi
  • Autor
    Odpowiedzi
  • #55885
    Nierozlaczka
    Uczestnik

    Hej, otóż chciałam kupić dodatek do 4, jednak po dłuższym rozmyślaniu zastanawiam się czy nie kupić the sims 3. Nigdy nie grałam w trzecią odsłonę tej części, więc nie wiem czy warto. Z tego co wiem 3 jest bardzo fajna, jednak gdy oglądałam przeglądy tej odsłony nie zbyt mnie to zaciekawiło, a więc czy warto kupić trójkę zamiast dodatku do czwartej części gry?

    #55886
    Ginewra
    Uczestnik

    Jak sama nie spróbujesz, to się nie dowiesz 😉 Ale ja bym raczej zaleciła poczekać na dużą promocję i wtedy kupić TS3, żebyś nie żałowała, jak ci się nie spodoba. A jak grasz w Czwórkę i nadal chcesz w nią grać, no to weź dodatek i tyle.

    Ewentualnie sięgnij do prehistorycznych ( 😉 ) czasów Youtube i poszukaj Let’s Playi z podstawową grą TS3 (przeglądy to nie to samo).  Wtedy prędzej ocenisz, czy cię wciągnie gra.

    Ale na promocję i tak bym radziła poczekać 😉

     

    #55911
    Vince1994
    Uczestnik

    Jeśli chodzi o The Sims 4 to jaki dodatek? jeśli chodzi o The Sims 3 to ciężko powiedzieć z jednej strona gra jest rozbudowana pod względem rozgrywki oczywiście jeśli masz dodatki bez dodatków ta gra jest nudna ale chodzi płynnie jeśli masz dodatki to gra jest ciekawsza ale wtedy gra lubi się zacinać przez te bugi miast nawet youtuberzy którzy mają mocne komputery narzekają na optymalizację.

    #55912
    Tokusa
    Uczestnik

    Mnie udało się zakupić TS3 wraz z kilkoma dodatkami, gdy na Steamie była olbrzymia promocja, polecam trochę poczekać jeśli nie jesteś pewna zakupu!

    Też zależy o jaki dodatek do TS4 ci chodzi 😉 A tak to wszystko to, o czym pisała Ginewra.

    #55920
    Pixeel
    Uczestnik

    Warto, ale tylko na steamie i tylko podczas wyprzedaży. Letnia wyprzedaż na steamie zaczyna się dzień przed premierą Czterech Pór Roku. Zawsze w ten czas podstawka, każdy dodatek i każde akcesoria do trójki kosztują kilkanaście złotych (17 bodajże)

    #55950
    Evaerynth
    Uczestnik

    Moim zdaniem bardziej opłaca się kupić „The Sims 3”, niż dodatek do „The Sims 4”. Powód jest prosty – jest to osobna gra, co gwaruntuje o wiele więcej nowej rozgrywki, niż rozszerzenie do gry już posiadanej. Ale tak, jak poprzednicy radzą, poczekałabym na promocję.

    #55989
    MufinekQQ
    Uczestnik

    Tak jak napisał @Pixeel poczekaj na promocje na steamie wtedy można bardzo tanio kupić grę z dodatkami. Tylko lepiej kup The Sims 3 od razu z jakimiś dodatkami, bo bez nich gra jest po prostu nudna. Zależy też jaki chcesz kupić dodatek. Większość dodatków do czwórki jest teraz na przecenie, więc jeśli któryś z tych to kup go od razu, bo kolejna promocja prędko nie będzie.

Musisz być zalogowany, aby odpowiedzieć na ten temat.