Strona Glówna Fora THE SIMS 4 Akcesoria Czy Perfekcyjne Patio ma sens?

ostatnio zaktualizowano przez Kasiunia 3 lata, 10 miesięcy temu
6 uczestników
6 odpowiedzi
  • Autor
    Odpowiedzi
  • #79840
    Glonojad
    Uczestnik

    Witajcie! Jak wiemy, do gry została dodana wanna z hydromasażem, co było główną atrakcją akcesoriów perfekcyjne patio, co o tym sądzicie?

    Moim zdaniem to aktualnie te akcesoria nie mają wgl racji bytu,  i potrzebują szybkiej aktualizacji/

    Pewnie są osoby które kupiły te akcesoria w ostatnim tygodniu ze względu na tą wannę, wyobrażacie sobie co oni muszą czuć? Osobiście nie mam tych akcesoriów, lecz mega współczuję tym osobom które je kupiły niedawno…

    #79841
    GlossyGem
    Opiekun forum

    Nie do końca się zgadzam. Perfekcyjne Patio zawiera wanny w dwóch innych stylach, zawsze jest to jakieś urozmaicenie. Tej darmowej wanny nie wstawimy do środka, bo po prostu nie pasuje – ma dach. Warto też pamiętać, że no, jednak mieliśmy szanse kąpać się w tych wannach już prawie 6 lat, więc to nie tak, że teraz jedna wanna jest nagle za darmo. 🙂

    #79842
    Pquest
    Uczestnik

    W mojej opinii sens mają, ale tylko jeśli zależy ci na meblach. Te mimo wszystko są całkiem dobrze zrobione i jeśli jesteś budowniczym, to często mogą ci się przydać. W innym wypadku kompletnie nie opłaca się ich kupować, gdyż żadnej nowej funkcji już nie dają, a ubrania są dosyć średnie (może poza 2 wyjątkami).

    #80187
    Dana
    Uczestnik

    Terty – wanny to jedynie dwa elementy tych akcesoriów. Akcesoria zawierają o wiele więcej świetnych elementów – miedzy innymi wyposażenie tarasu, patio i różnych pomieszczeń w domu… –  jak fantastyczny grill, meble kuchenne, meble do jadalni, meble ogrodowe, meble na taras i do salonu,  kwiaty, inne elementy dekoracyjne. Czy to mało?

    To jeden z moich ulubionych zestawów i nie czekałam na promocje – te akcesoria kupiłam w dniu ich  premiery.

    #80445
    Pixeel
    Uczestnik

    Moim zdaniem te akcesoria zawierają bardzo fajne, wiklinowe meble, których nie ma w żadnych innych rozszerzeniach. Dodatkowo chyba nie masz zamiaru korzystać cały czas tylko z tej jednej wanny z aktualizacji, która w dodatku prawie nigdzie nie pasuje przez ten daszek. W trójce było wiele takich wann do wyboru, więc jeśli ktoś chce mieć wybór, to może dalej kupić Perfekcyjne Patio, tam dochodzą dwie bardziej zwyczajne wanny.

    #80446
    Pixeel
    Uczestnik

    Poza tym tak jak napisał @GlossyGem, gdyby wydali akcesoria, a kilka miesięcy później obiekty z nich pojawiłyby się w dodatku, ludzie mogliby narzekać, że niepotrzebnie wydali pieniądze. Te akcesoria mają już prawie 5 lat, ja byłem pewien, że kiedyś musi pojawić się jakieś nowe jaccuzi w grze 😛

    #82736
    Kasiunia
    Uczestnik

    Dla mnie bardzo fajne 😉

Musisz być zalogowany, aby odpowiedzieć na ten temat.