Strona Glówna Fora THE SIMS 4 Porozmawiajmy o grze Dlaczego gracie w The Sims 4

ostatnio zaktualizowano przez SimPaulina 5 lat, 9 miesięcy temu
6 uczestników
5 odpowiedzi
  • Autor
    Odpowiedzi
  • #58150
    Vince1994
    Uczestnik

    Skoro czwórka jest taka nudna i wybrakowana to dlaczego w nią gracie i dlaczego youtuberzy nagrywają gameplay z tej gry?ja np gram w czwórkę dlatego po mam laptopa nie komputer i tylko ta gra z tych nowszych chodzi w miarę dobrze i w miarę dobrze wygląda wizualnie trójka w sumie też jest grywalna ale jest stara i nie dzisiejsza i gorzej graficznie przynajmniej u mnie wygląda.

    #58160
    Szynszak
    Uczestnik

    Jeśli piszesz po polsku, to na Boga szanuj interpunkcję i WIELKIE litery, bo inaczej to robi różnicę, np.

    Lubię: gotowanie, dzieci.

    Lubię gotowanie dzieci.

    Jest różnica? Wydaje mi się że jest XD

    Wiem że offtop no ale musiałem XD

    #58163
    Cold
    Uczestnik

    @vince1994

    Myślę, że ludzie grają w Czwórkę, ponieważ im się po prostu podoba. Dla niektórych jest to gra grywalna pod względem rozgrywki, dobrze się przy niej bawią i czerpią z niej przyjemność. Youtuberzy nagrywają gameplay z TS4, ponieważ jest to najnowsza odsłona i jest ciągle rozwijana (w sensie wciąż coś do niej wychodzi – aktualizacja/pakiet/akcesoria/dodatek). Poza tym grają w TS4 z tego samego powodu co inni (tak jak wcześniej pisałem). Można też stwierdzić, że grają, by zrobić promocję sobie i grze, no i też, aby na przyszłość również dostali grę za darmo.

    Nic do Ciebie nie mam vince, ale rzeczywiście interpunkcję masz kiepską. Nie żebym sam pisał jakoś super świetnie, ale staram się zwracać uwagę na przecinki itp. Jakby Ci zależało „ładnie” pisać, to byś tak pisał, bo naprawdę źle się to wszystko czyta. Wyobraź sobie, że musiałbyś czytać jakiś raport bez przecinków. Czytałbyś ciągiem, nawet oddechu byś nie złapał, mam nadzieję, że wiesz o co chodzi 😉

    Poza tym nie wiem, czemu takie pytania zadajesz. To jest jedno z tych, które są oczywiste. Nie zjesz naleśnika jeśli za nim nie przepadasz prawda? Pomijając wszelkie problemy z głodem itp. bo z głodu, to wiadomo, że byś zjadł 😉

    #58176
    Hejkasz
    Uczestnik

    Ja gram w 4 bo to prawda jest najnowsza częścią serii gry, a wiemy ze przeważnie większość ludzi gra w te nowości. Nie lubie grac w poprzedniczki bo ubrania i meble są za stare ( Nie będę grac na modach!). Jeżeli chodzi o 4 to moi simowie wyglądają jak ludzie, mogę ich dostosowywać tak że wyglądają jak ci realni, a nigdy nie udawało mi się to w poprzedniczkach. Grafika nadaje się na super zdjęcia i jak widzę np. budowle z 3 to mam takie: „Boże jakie to brzydkie” – Za niskie, jakies ponure i nie dla mnie. Za to Sims 4 Graficznie bomba. Rozgrywka, no można powiedzieć że to najsłabsza strona tej gry ale nie jest źle (Ale tez nie najlepiej :D) Ale mam co robić w grze i myślę ze większość osob lubi wyzwania, maksowanie gry itp. Ja podejmuję się tego wyzwania(Wymaksowanie Wszystkiego na 10 itp.)  od marca i jestem już blisko zrobienia wszystkiego z podstawki, a gdzie dopiero te dodatki…

    #58180
    Ginewra
    Uczestnik

    Zastanów się, Vince, czy na pewno piszesz o tych samych osobach – może osoby, które narzekają na Czwórkę, w nią właśnie nie grają? Raz zagrali, odbili się (albo dają jej szansę przy większej aktualizacji) i mają swoją opinię. A osoby grające nie narzekają, bo grają? 😀 Poza tym można grać i widzieć błędy w grze – chyba nie uważasz, że jak dojrzę jakąś wadę w grze, nawet najdrobniejszą, to mam ją od razu rzucić w kąt, bo jest „zła i niedobra”? Bo „albo gram, albo narzekam” i nie ma nic pomiędzy?

    A Youtuberzy nagrywają to, co jest teraz na topie i za co mają profity. W przypadku Simsów, EA rozdaje kolejne dodatki (, pakiety, akcesoria) osobom o większej sławie, więc jak tu nie nagrywać? Ale nie martw się – jak poszukasz, to znajdziesz Youtuberów grających w starsze Sismy, czy odłamy (np. Średniowiecze). Znajdziesz też Youtuberów grających w bardzo kiepskie gry, żeby się pośmiać, czy absurdy wynaleźć, albo porównać opis (często górnolotny) do prawdziwej rozgrywki. Są „game playe” też z gier baaardzo starych z jeszcze gorszą grafiką niż ma Trójka. Youtube to nie tylko TS4, naprawdę 😉

    #59208
    SimPaulina
    Uczestnik

    Ja gram, bo dostarcza mi rozrywki. Fakt, potrzeba było wielu dodatków, żeby ta gra stała się grywalna… Ale lubię historie, które stworzyłam i chce je kontynuować.

Musisz być zalogowany, aby odpowiedzieć na ten temat.