Strona Glówna Fora INNE GRY Starsze gry The Sims Dlaczego nadal gracie w The Sims 2/The Sims 1

ostatnio zaktualizowano przez Krisu 2 lata, 6 miesięcy temu
8 uczestników
7 odpowiedzi
  • Autor
    Odpowiedzi
  • #56766
    Vince1994
    Uczestnik

    Wiem że stworzyłem temat czy gracie w starsze generacje ale teraz pytanie dlaczego?sentyment/słabszy komputer na którym nowsze generacje The Sims 3/The Sims 4 nie chcą działać poprawnie ja dla przykładu wolę grać w The Sims 3 pomimo optymalizacji u mnie ta gra aż tak bardzo nie laguje również wolę grać w The Sims 4 pomimo rozdrabniania dodatków jakoś w starszych generacjach irytuje mnie zamrażanie się czasu na nieaktywnej parceli ale każdy ma swój gust sam długo grałem w The Sims 2 i nadal gram ale rzadko w The Sims 1 nie gram w ogóle.

    #56768
    Evaerynth
    Uczestnik

    Ze starszych serii gram w „The Sims 3”, bo to moja ulubiana część. Ma ona moim zdaniem najlepszy klimat i jest najbardziej rozbudowana. Czwartą część też serii bardzo lubię, jednak czasem mi czegoś w niej brakuje i wtedy wracam do poprzedniej odsłony.

    Pogrywam też czasem w „The Sims 2”, głównie z sentymentu i z ciekawości, jak rzeczywista gra pokrywa się z tym, co zapamiętałam z czasów jej świetności.

    W „The Sims” nie gram w ogóle.

    #56797
    Makkev
    Uczestnik

    Czasami lubię powracać do starszych generacji i powspominać. No i dlatego że są fajne

    #63778
    deiffol
    Uczestnik

    Powrót do starszych części jest bardzo nostalgiczny i mamy możliwość zobaczyć jak kiedyś dużą uwagę przykuwano do historii, która to była tworzona właśnie w tych częściach gry.

    #63779
    Fiolek
    Uczestnik

    W The Sims 1 ludzie grają dla nostalgii, a w The Sims 2 to i dla nostalgii i dla rozgrywki, bo bądź co bądź dalej zaskakuje niektórymi rzeczami 😉

    #65788
    aga5myszka
    Uczestnik

    Jeśli chodzi o starsze odsłony simsów, to muszę przyznać, że z jedynką nigdy nie miałam styczności i chyba już nie będę miała okazji się z nią bliżej poznać :c Natomiast dwójeczkę darzę niezwykłą sympatią głównie dlatego, że to gierka mojego dzieciństwa i ma taki swój klimat i ogrom smaczków które nie pojawiają się już tak licznie w innych odsłonach. Natomiast trójka jest moją ulubioną częścią, dlatego że daje mnóstwo możliwości (przynajmniej w moim mniemaniu), niestety jest chyba najbardziej zbugowaną wersją simsów co bardzo boli, gdyż po dłuższej rozgrywce ucieka gdzieś przyjemność, a zastępuje ją frustracja. Wcale nie najgorsza jest też czwóreczka, bo mimo wielu wad, dzięki kolejnym rozszerzeniom jakoś tak rośnie w moich oczach 😀

    #66947
    Kasiunia
    Uczestnik

    Gram w TS1- od tego wszystko się zaczęło, więc lubię tam wracać.. 🙂 I przypominać sobie jak to wszystko było 🙂

    TS2- moja ulubiona seria… byłam Nią zachwycona i jestem nadal… ^^

    TS3- już nie gram.

    #89925
    Krisu
    Uczestnik

    Nadal prowadzę swoją rozgrywkę w jedynce, to moja ulubiona i ukochana część serii, to dzięki niej poznałem The Sims, jest wyjątkowa i jedyna w swoim rodzaju. Poza tym uwielbiam gry z widokiem izometrycznym 🙂

Musisz być zalogowany, aby odpowiedzieć na ten temat.