Strona Glówna Fora THE SIMS 4 Dodatki Długość pór roku

ostatnio zaktualizowano przez Ayano 5 lat, 8 miesięcy temu
9 uczestników
9 odpowiedzi
  • Autor
    Odpowiedzi
  • #57440
    Evaerynth
    Uczestnik

    Jaką długość pór roku macie ustawioną w grze lub jaką ustawicie, jeśli nie posiadacie jeszcze dodatku „Cztery pory roku”? U mnie póki co każda pora roku trwa 7 dni, bo chcę pograć każdą z nich bez konieczności długiego czekania. Jak już zdążę poznać wszystkie pory roku i nacieszę się nimi, to zapewne zmienię ustawienie na 14 dni, żeby Simowe „lata” nie upływały tak szybko.

    #57449
    Kiślu/Kamila
    Uczestnik

    Ja grając w simsy często układam sobie plan na życie dla moich simów, więc potrzebuję czasu na spełnienie go. Przez to zazwyczaj, albo mam wyłączone starzenie się albo daje życie na długie. No i podobnie z porami roku, cierpliwie odkrywam dodatek z maksymalną długością pór roku.

    #57759
    Meleffie
    Uczestnik

    O, skoro już jest temat o długości pór roku, to się podczepię 🙂 Jak wyglądają opcje ustawiania długości? Jakie można wybrać wartości? Można sobie całkowicie grę zatrzymać na jednej porze roku? Bo właśnie tak bym chciała sobie zrobić, a dopiero jak mi się znudzi włączyć przejście do kolejnej.

    #57762
    Vince1994
    Uczestnik

    https://www.youtube.com/watch?v=cqf6_oQoClc może ten filmiki ci pomoże

    #57763
    Xardy
    Uczestnik

    Ja mam ustawione na 14 dni, ponieważ chce każdą porę roku poznać lepiej, ale wole żeby to się nie dłużyło 😉

    #57766
    Ginewra
    Uczestnik

    @Meleffie – niestety musisz mieć 4 pory, wybierasz tylko ich długość – 7, 14 i (bodajże) 28 dni.

     

    A co do głównego pytania, zrobię pewnie podobnie – najpierw krótkie pory, by je odkryć, a potem je wydłużę, ale raczej do 28 dni, nie do 14 🙂

    #57804
    Meleffie
    Uczestnik

    Dzięki za odpowiedzi 🙂 W takim razie pewnie sobie ustawię 28 dni i ewentualnie w przypadku uczucia nudy będę skracała, żeby gra naturalnie przeskoczyła mi do kolejnej 🙂 (oczywiście kiedy już zaopatrzę się w ten dodatek :D)

    #57806
    Hejkasz
    Uczestnik

    Hej zawsze możesz powrócić do poprzedniej pory roku za pomocą maszyny.

    #57947
    SimPaulina
    Uczestnik

    Ja mam 14. Zaczęłam od wiosny i jestem dopiero w połowie lata, bo nie mam czasu na grę 🙁 nie mogę się doczekać weekendu, trochę nadrobię i mam nadzieję, że pomału odkryję jesień

    #59406
    Ayano
    Uczestnik

    Na początku ustawiłam sobie na 14 dni (zaczęłam od wiosny), ale po codziennym deszczu, którego miałam dosyć, zmieniłam na 7 dni. Poza tym chcę zobaczyć jak najszybciej każdą porę roku :D.

Musisz być zalogowany, aby odpowiedzieć na ten temat.