Strona Glówna Fora THE SIMS 4 Dodatki Dodatek o pogodzie – pomysły

ostatnio zaktualizowano przez Morkinn 5 lat, 9 miesięcy temu
22 uczestników
26 odpowiedzi
  • Autor
    Odpowiedzi
  • #52074
    MufinekQQ
    Uczestnik

    Ciężko jest wymyślić coś nowego czego nie było w poprzednich częściach więc będę się powtarza. Oczywiste jest to, że powinny się pojawić zjawiska pogodowe deszcz, śnieg, upały itp. A inne moje pomysły to:

    – Różna długość pór roku i temprarura w np. cieplejszych miastach, czyli że np. w Oazie Zdrój jest dłuższe i cieplejsze lato a zima krótka albo wogóle jej nie ma.

    – Festiwale takie jak w The Sims 3.

    – Sezonowe zabawy np. bitwy na balony z wodą, śnieżki, lepenie bałwana, jazda na sankach, łyżwach, wrotkach, grabienie liści itp.

    – Święta Wigilia zimą, Wielkanoc wiosną, Haloween jesienią i jeszcze jakieś świetą wiosną.

    – Stoiska z lemoniadą na, których dzieci mogą sprzedawać lemoniadę.

    – Dzieci i nastolatki mogą również odśnieżać przed domem u sąsiadów.

    – Rozwieszanie lampek na domach, ubieranie choinki.

    – Pogoda wpływa na ogrodnictwo, zimaą rośliny nie rosną.

    – Zimą może być snieżyca wtedy szkoły są zamknięte.

    – Nowe aspiracje.

    – Simorośle

    – Nowy świat w, którym są góry, które można odkrywać i morze w którym można pływać.

    – W górach można spotkać Yetiego O.o

     

     

    #52426
    Milah.
    Uczestnik

    Przede wszystkim nie chciałabym mieć żadnego wpływu na pogodę. Żadnego, choćby najmniejszego. W normalnym życiu go nie mam, więc i w grze bym go nie chciała. 🙂 Fajnie by było, gdyby wprowadzili nową stację do TV o prognozie pogody haha. 😀
    A Wasze pomysły – z nimi się zgadzam, festiwale byłyby czymś wspaniałym, zamknięcie szkół/miejsc pracy przez złe warunki pogodowe… aj, można pomarzyć. 🙂

    #52595
    Ginewra
    Uczestnik

    Dla mnie by wystarczyły Pory Roku jak z Trójki – ale z osobnymi ciuchami na jesień/wiosnę i zimę (bo chodzenie w kurtce puchowej jesienią/wiosną i cienkim płaszczu zimą mi się nie widzi) – plus wydarzenia z Dwójki (możliwość przywołania Mikołaja, Nowego Roku, przybycie pingwinka…). Może jakby jeszcze z Jedynki taką siatkówkę dodali, albo szukanie skarbów…

     

    Ewentualnie mogliby nieco dopracować pory roku – o ile w większości miast mogłoby być 4, to taka Oaza mogłaby mieć porę deszczową i suchą, bez wiosny, zimy, jesieni… Salvadorada powinna mieć za to pogodę jak na równiku – codzienne deszcze 😛

    #52895
    GlossyGem
    Opiekun forum
    #52909
    Vince1994
    Uczestnik

    Obawiam się że to tylko kolejne bezsensowne akceosoria mówie wam żeby nie było rozczarowania chodzi mam nadzieje że to pory roku.

    #52936
    Evaerynth
    Uczestnik

    Chciałabym, żeby w dodatku znalazły się wydarzenia lub miejsca związane z każda porą roku, tak jak w „The Sims 3” były festiwale. Liczę również na rozbudowane efekty pogodowe i realny wpływ pór roku na życie Simów, np. utrudnienia spowodowane śnieżycami, czy wpływ pogody na nastrój Simów.

    #52948
    aga5myszka
    Uczestnik

    Liczę na to, że Pory Roku jako dodatek będą tak samo satysfakcjonujące dla mnie jak są Zwierzaki. Potrzeba czegoś świeżego jak właśnie kapryśna pogoda albo nowe unikalne okazje i obiekty kolekcjonerskie. Twórcy mają ogromne pole do popisu i mam nadzieję, że zaskoczą tak jak zaskoczyli narzędziem tworzenia stylu w zwierzakach 😉

    #52957
    Pixeel
    Uczestnik

    Mam nadzieję, że zima będzie bardzo rozbudowana tak jak w dwójce. Nie liczę na pingwiny i nadejście Starego i Nowego Roku, ale chciałbym zobaczyć Świętego Mikołaja, ubieranie choinki, dawanie sobie prezentów, odpalanie fajerwerków, a oprócz tego zwyczajne czynności zimowe. Poza tym chciałbym dwa „festiwale” zimowe, pierwszy byłby zabawą Sylwestrową, na której puszczalibyśmy petardy, a drugi, mój ulubiony to jakiś Kiermasz Świąteczny na którym możnaby kupić jakieś jedzenie lub ozdoby, którymi później dekorowalibyśmy choinkę

    #52972
    Czarnysc7
    Uczestnik

    salon samochodowy i samochody i zlodzieja dodatek wiatr

    #53115
    Nacia?
    Uczestnik

    Marzą mi się zimowe i jesienne ubrania w CASie!  No i oczywiście święta i festwiale jak były W The Sims 3!

    #53732
    Evaerynth
    Uczestnik

    Tak mi teraz przyszło do głowy, że fajnie byłoby, gdyby pora roku miała wpływ na długość dnia, tak jak w prawdziwym świecie. Na przykład w lecie byłoby jasno do 21:00, a w zimie robiłoby się ciemno o 16:00. To by dodało rozgrywce realizmu.

    #55117
    Morkinn
    Uczestnik

    Tak strasznie mi przeszkadza to, że simowie wychodzą sobie popływać w środku nocy – przecież nawet latem (takim zwykłym, polskim latem, a nie jak gdzieś w Afryce) w środku nocy baseny są chłodne! Więc oby w CPR się to zmieniło, bo nie zdzierżę.

Oglądasz 12 wpisów - 16 z 27 (wszystkich: 27)

Musisz być zalogowany, aby odpowiedzieć na ten temat.