Strona Glówna Fora THE SIMS 4 Modyfikacje Doszedł mod kurczaków

ostatnio zaktualizowano przez Simsomaniak19 4 lata, 11 miesięcy temu
3 uczestników
10 odpowiedzi
  • Autor
    Odpowiedzi
  • #66814
    Simsomaniak19
    Uczestnik

    Przeglądając simowe strony natrafiłem na modyfikacje która pewnie się przyda tym co lubią wiejskie życie, to znaczy rozbudowany mod kurczaków do The sims 4:

    link do moda: https://icemunmun.blogspot.com/2019/02/functional-chicken-coop.html

    #66815
    Simsomaniak19
    Uczestnik

    mod jest bardzo rozbudowany wypróbowałem, na stronie pobierania jest cały opis

    #66818
    Ginewra
    Uczestnik

    A jak animacje?

    #66827
    Makkev
    Uczestnik

    Bardzo ciekawy mod. Kiedyś go wypróbuje 😀

    #66828
    Simsomaniak19
    Uczestnik

    Animacje nie po polsku…ale da się go rozgryżć choć jest trochę skomplikowany, każdy sim by mieć interakcje musi kupić swojego kurczaka 2 opłaty 15 i 150 są na start simolenów simowych za kupno kurczaków. Pisanki dzięki temu modowi są jadalne.

    #66829
    Simsomaniak19
    Uczestnik

    Kury się przytula i gada z kurczakami itd. Opis moda jest na stronie pobierania.

    Instalacja trochę inna niż zwykle też jest tam opis, w mods tworzy się folder script.

    Ale działa

    #66831
    Simsomaniak19
    Uczestnik

    karmę kupuje się w trybie kupowania klikając w obrazek z mikrofalą

    #66847
    Simsomaniak19
    Uczestnik

    mod okey wypróbowałem wszystkie funkcje zwykłe jajka opakowanie jajek pojawia się po nakarmieniu kurczaków (pokarm kupuje się w trybie kupowania tam gdzie mikrowela jest). Jedna straszna rzecz simka zjadła kurczaka na żywca jak była głodna.

    #66850
    Simsomaniak19
    Uczestnik

    @ginewra animacje okey działają – instalacja tak jak pisze na stronie krok po kroku (wsadza się do mods do podfolderu script – na stronie wszystko pisze) na początek miałem problem z znalezieniem jedzenia dla kurczaków ale znalazłem je tam gdzie są mikrofale w trakcie kupowania. ) Sok pomarańczowy z lodówki leczy simy gdy zachorują na ptasią gripe. Sa trzy wersje tego modu mod z wszystkim i z ptasią grypą dla tych co mają witaj w pracy, mod dla tych bez witaj w pracy, i mod bez choroby. pobiera się jeden i pare innych rzeczy tam wszystko pisze…..opis moda też.

    #66872
    Simsomaniak19
    Uczestnik

    na tamtej stronie da się pobrać też nowe potrawy w tym jajka pokrojone w połówki i nogi kurczaka

    #66873
    Simsomaniak19
    Uczestnik

    w wyposażeniu są albo luzem jajka, albo pisanki, albo jajka w pudełku do jajek….zależy co akurat za interakcje zrobicie….wszystko działa, potrawa z jajkami i udkami kurczaka z innego linku z tej strony też działa i dochodzą elementy uprawne gdy się je pobierze z innych linków pod przepisami…..

    Mod poprawnie działa

Musisz być zalogowany, aby odpowiedzieć na ten temat.