Drzewa genealogiczne Waszych rodzin

Główna Fora THE SIMS 4 Porozmawiajmy o grze Drzewa genealogiczne Waszych rodzin

 • Zabójczy Naleśnik XD
  2 miesięcy, 1 tydzień temu #

  Jestem ciekaw ile pokoleń gracze potrafią grać. Możecie wstawiać tutaj zdjęcia bądź linki do Plum Tree App (Link do tej stronki, gdzie możecie uporządkować drzewo genealogiczne swoich rodzin nie robiąc śledztwa genealogicznego klikając w posczególnych Simów jest tutaj 👉🏻 https://www.theplumtreeapp.com/# ) z jakichkolwiek części gry. Jeśli chcecie możecie opowiedzieć o historii rodziny. Wiem, że taki temat  o podobnej tematyce już na DOTsim powstał, ale ja jestem po prostu ciekawy tego co już wcześniej powiedziałem, a ponadto możecie wysyłać drzewa genealogiczne rodzin, którymi już nie gracie.

   

  Tutaj jest moja rodzina, którą obecnie gram z TS4 👉🏻 https://www.theplumtreeapp.com/#tree/5aede92c06dcb7000f742117

  Safia
  2 miesięcy, 1 tydzień temu #

  Mój rekord to 2 pokolenia. Tzn. te które zrobiłam w cas na początku gry + 1 które się urodziło. Gram już 3 lata i niestety więcej nie umiem ;( jakieś porady jak wytrwać? 😉

  Hejkasz
  2 miesięcy, 1 tydzień temu #

  To jest zrobione przeze mnie, bo chce mieć wszystkich jako nie duchy. Gram tylko jedną simką *Ta na żółto*, Miała ona rodziców, przyrodnich braci czy też Dziadków. Wraz ze swoim mężem upijają się eliksirami, przez co nigdy nie umrą, nawet jeśli – To ich wskrzeszę. Moja simka miała kilku męzów i z nimi dzieci ( Mężów na obrazku brak ) Obecny mąż, ma dziecko ufosa, i za niedługo dziecko z Moją Postacią. Przeżyła swoje niektóre dzieci, a córka duch została zamordowana, przez swoją siostrę.

  DariaMichelle
  2 miesięcy, 1 tydzień temu #

  Ja mam taki sentyment do simów, których stworzyłam jako pierwszych, że nie wyobrażam sobie grać innymi simami. Dlatego co wychodzi nowy dodatek, zaczynam nową rozgrywkę dokładnie tymi samymi simami i wszystko zaczynają od początku (tzn. rozpoczynają całą znajomość od początku) rodzą się dzieci, ale wtedy wyłączam starzenie 😛 Jedyne co im pozostaje z “poprzedniego życia” to umiejętności, bo z takimi rozwiniętymi zapisuje ich zawsze w mojej bibliotece.
  Tylko jakoś w TS2 umiem grać pokoleniowo

  Zabójczy Naleśnik XD
  2 miesięcy, 1 tydzień temu #

  Przepraszam, ale chodziło mi o drzewa geneaologiczne. To jest najważniejsze. Tutaj jest poradnik jak stworzyć drzewo geneaologiczne w Plum Tree App 👉🏻 https://www.youtube.com/watch?v=XSxVzrdm49I

Przeglądasz 5 postów - 1 z 5 (wszystkich: 5)

Musisz się zalogować by odpowiedzieć w tym temacie.