Dziwny harcerz

Główna Fora THE SIMS 4 Centrum Pomocy Dziwny harcerz

• April
    5 dni, 23 godz. temu #

Witam 😀 . Ostatnio jak grałam w simsy, koło mojego domu przechodził taki dziwny harcerz. Pomimo resetowania sima nadal “błyszczał się”. Czy da się to naprawić i czy może ktoś już miał taki błąd. (nie mam żadnych modów)

Claymora
    5 dni, 23 godz. temu #

Aaaa wiesz, że u mnie oni wyglądają tak samo? Inni nawet bardziej metalowo wyglądają.

ArtSim
    5 dni, 14 godz. temu #

O naprawie nie wiem. Jedyne co wiem to że harcerze tak mają. Ja u siebie takiego czegoś nie widziałem 😒

Ginewra
    5 dni, 11 godz. temu #

EA coś pokićkało, więc trzeba czekać na aktualizację.

Dana(Danuta720-TSR, AHQ)
    1 dzień, 3 godz. temu #

@April, @Claymora, @Ginewra – Aktualizacja niestety nie naprawi tego błędu, gdyż problem jest związany z nieaktualnymi modami u graczy lub/i grafiką w waszych komputerach/grach. Tu macie rozwiązanie: https://answers.ea.com/t5/Problemy-techniczne/pomoc-harcerz-w-paski-po-aktualizacji-the-Sims-4-czerwiec-19/m-p/7966167#M2796

Pozdrawiam. 🙂

Claymora
    1 dzień, 1 godzina temu #

Hmmm… ale ja nie chcę naprawiać tego. Napisałam, że u mnie występuje bez pretensji. Plus… u mnie występuje ten błąd tylko u NPCów. Moimi simowie nie mając tego. Więc mnie to tam rybcia.

Mi się tacy metalowi harcerze podobają ^^ są ciekawsi i się wyróżniają.

Ginewra
    8 godz., 55 minut temu #

Nie mam Sulani, więc tego błędu u mnie nie ma. Mody też nie do końca są powodem, bo błąd pojawia się również u graczy, którzy swojej gry nie modują. I trochę dziwne, że do tej pory grafika była w porządku, a po instalacji Wyspiarskiego Życia już nie jest.

Przeglądasz 7 postów - 1 z 7 (wszystkich: 7)

Musisz się zalogować by odpowiedzieć w tym temacie.