Strona Glówna Fora THE SIMS 4 Problemy techniczne Dziwny harcerz

ostatnio zaktualizowano przez Dana 4 lata, 9 miesięcy temu
5 uczestników
7 odpowiedzi
  • Autor
    Odpowiedzi
  • #71110
    April
    Uczestnik

    Witam 😀 . Ostatnio jak grałam w simsy, koło mojego domu przechodził taki dziwny harcerz. Pomimo resetowania sima nadal „błyszczał się”. Czy da się to naprawić i czy może ktoś już miał taki błąd. (nie mam żadnych modów)

    #71112
    Claymora
    Uczestnik

    Aaaa wiesz, że u mnie oni wyglądają tak samo? Inni nawet bardziej metalowo wyglądają.

    #71117
    ArtSim
    Uczestnik

    O naprawie nie wiem. Jedyne co wiem to że harcerze tak mają. Ja u siebie takiego czegoś nie widziałem ?

    #71121
    Ginewra
    Uczestnik

    EA coś pokićkało, więc trzeba czekać na aktualizację.

    #71434
    Dana
    Uczestnik

    @April, @Claymora, @Ginewra – Aktualizacja niestety nie naprawi tego błędu, gdyż problem jest związany z nieaktualnymi modami u graczy lub/i grafiką w waszych komputerach/grach. Tu macie rozwiązanie: https://answers.ea.com/t5/Problemy-techniczne/pomoc-harcerz-w-paski-po-aktualizacji-the-Sims-4-czerwiec-19/m-p/7966167#M2796

    Pozdrawiam. 🙂

    #71444
    Claymora
    Uczestnik

    Hmmm… ale ja nie chcę naprawiać tego. Napisałam, że u mnie występuje bez pretensji. Plus… u mnie występuje ten błąd tylko u NPCów. Moimi simowie nie mając tego. Więc mnie to tam rybcia.

    Mi się tacy metalowi harcerze podobają ^^ są ciekawsi i się wyróżniają.

    #71476
    Ginewra
    Uczestnik

    Nie mam Sulani, więc tego błędu u mnie nie ma. Mody też nie do końca są powodem, bo błąd pojawia się również u graczy, którzy swojej gry nie modują. I trochę dziwne, że do tej pory grafika była w porządku, a po instalacji Wyspiarskiego Życia już nie jest.

    #71614
    Dana
    Uczestnik

    @Ginewra – mam dodatek „Wyspiarskie życie” i nie mam w grze takiego błędu. Związany on jest z kartą graficzną na komputerach graczy.  Ci gracze, którzy mają słabsze komputery mogą mieć  ten błąd. Dlatego w opcjach gry powinni inaczej przestawić grafikę tak, jak napisałam w podanym wyżej temacie. Nie zaszkodzi też usunąć następujące foldery/pliki:

    – cache,

    – cachestr,

    – onlinethumbnailcache,

    oraz

    – localthumbcache – do tego ostatniego zapisują się wszystkie błędy gry.

    PS>

    Na amerykańskim technicznym AHQ ten błąd został potwierdzony, jako związany właśnie z kartami graficznymi u graczy.

    Pozdrawiam.

     

Musisz być zalogowany, aby odpowiedzieć na ten temat.