Strona Glówna Fora SPOŁECZNOŚĆ Pogaduszki EA PLAY 2019 – Pogaduszki

ostatnio zaktualizowano przez PanLis 4 lata, 9 miesięcy temu
6 uczestników
11 odpowiedzi
  • Autor
    Odpowiedzi
  • #67808
    Fiolek
    Uczestnik

    Hej! Dziś o 18:00 rozpocznie się EA PLAY! Poniżej macie rozkład całego keynote’a:

    18:15: Odliczanie do startu
    18:30: Star Wars Jedi: Fallen Order
    19:00: Apex Legends
    19:30: Battlefield V
    20:00: EA SPORTS FIFA
    20:30: EA SPORTS Madden NFL
    21:00: The Sims 4

    W trakcie konferencji będzie można tu dyskutować na temat wszystkich zaprezentowanych nowości 😉

    #67810
    Hejkasz
    Uczestnik

    Jak myślicie będzie Zwiastun na kanale o 21:00 czy tylko na live stream?

    #67815
    PanLis
    Uczestnik

    Osobiście wydaje mi się że będzie zwiastun dwie produkcje, jak dobrze zapamiętałem mają się ukazać na prezentacji do serii Sims.
    Zwiastun powinien być pokazany skoro co jakiś czas w internecie można spotkać preordery i wycieki tym bardziej że są prawdopodobieństwa że to będzie trzeci tydzień tego miesiąca.

    #67828
    ArtSim
    Uczestnik

    20:36 czy ten Maden 20 to o futballu?

    #67834
    Pixeel
    Uczestnik

    Okładka
    Jak wam się podoba kolorystyka okładki dodatku? Moim zdaniem zdecydowanie bardziej do Rajskiej Wyspy pasowałby kolor błękitny lub turkusowy. A taki odcień żółtego bardziej pasuje mi do Studenckiego Życia…
    I jak myślicie, jak przetłumaczą nazwę? Wyspiarskie Życie, Życie na Wyspie?

    #67842
    ArtSim
    Uczestnik

    Ja bym  chciał ts4 tropikalne życie

    #67850
    ArtSim
    Uczestnik

    Oto chwilę radości ze wspaniałym zwiastunem i The Sims 4 Wyspiarskie Życie!!!!!???

    #67854
    Evaerynth
    Uczestnik

    Mnie też żółty niezbyt pasuje na kolor okładki i ikony. To znaczy jak pomyślę o piaszczystych plażach, to rzeczywiście ma to sens, ale myśląc o rajskiej wyspie też najpierw do głowy przychodzi mi niebieski, morski, lazurowy… 😛

    #67856
    PanLis
    Uczestnik

    Mi się podoba kawał dobrej roboty, ale bardziej jaram się tym „Realm of Magic” <3 czarodzieje <3

     

    #67860
    PanLis
    Uczestnik

    BTW na Originie ofc można już składać zamówienie, Wyspiarskie życie taki nosi tytuł najnowszy dodatek <3

    #67861
    Pixeel
    Uczestnik

    Jaram się nowym dodatkiem, jaram się pakietem o magii, jaram się aktualizacją lgbt, akcesoria też pewnie będą spoko bo lubię moschino 😀

    #67867
    PanLis
    Uczestnik

    @Pixeel w sumie tak jak ja xD. Tak jak zazwyczaj odpuszczam sobie np akcesoria to tym razem będą trzy rzeczy które są warte kupienia + Pride który jak zrozumiałem będzie darmową aktualizacja co jest piękne 🙂

     

Musisz być zalogowany, aby odpowiedzieć na ten temat.