Strona Glówna Fora THE SIMS 4 Porozmawiajmy o grze ECO LIFE STYLE PREMIERA

ostatnio zaktualizowano przez sensualitat 3 lata, 10 miesięcy temu
5 uczestników
4 odpowiedzi
  • Autor
    Odpowiedzi
  • #82695
    Kasia
    Uczestnik

    <p style=”text-align: center;”>Już jest!</p>
    <p style=”text-align: center;”>Tak się nie mogłam doczekać!:D</p>
    <p style=”text-align: center;”>Aktualizacja też już nowa jest,więc idę testować i wam życzę miłej gry!:D</p>
    <p style=”text-align: center;”>P.S napiszcie w komentarzach kto odliczał do premiery jak ja:D</p>
    <p style=”text-align: center;”>Pozdrawiam Simomaniacy:D</p>

    #82697
    Ginewra
    Uczestnik

    I jak wrażenia?

    #82698
    Makiharu
    Uczestnik

    Kiedy będzie można stworzyć swój zestaw z sims 4 eko??

    #82710
    Pixeel
    Uczestnik

    Mi się ubrania nie podobają, totalnie nie w moim stylu, ale fryzury dodali bardzo ładne i nowy piercing to coś na co czekałem od dawna. Tryb budowania i kupowania jest zdecydowanie najlepszy ze wszystkich dodatków, sporo drewna i roślin, piękne duże okna i drzwi. Szkoda tylko, że jak zwykle nie ma nic do kuchni. Rozgrywkę dopiero zacząłem testować, nowe obiekty są bardzo fajne. Jestem ciekaw jak działają te parcele społecznościowe, głosowania i tworzenie soków, bo tego jeszcze nie sprawdzałem

    #82729
    sensualitat
    Uczestnik

    Zgadzam się. Generalnie CAS nie w moim stylu, niby dużo tego, ale nic konkretnego jak dla mnie. Za to tryb budowania i kupowania zdecydowanie na plus, piękne dekoracje, kwiaty, regały itd szkoda tylko, że wciąż nie ma żadnych naprawdę ładnych mebli, np. stołu z krzesłami, łóżka, wszystko takie w stylu maxis. No i kuchnia została totalnie pominięta… Okna i drzwi to po prostu hit. Wielka szkoda, że  w grze nie pojawiły się żadne nowe rośliny ogrodowe, pasowałyby do dodatku o tematyce ekologicznej. Generalnie meble i dodatki fajnie zgrywają się z tymi z kompaktowych wnętrz.

    Co do rozgrywki to jeszcze się nie wypowiadam, ponieważ dopiero zaczynam i wciąz mam bardzo wiele do odkrycia.

     

Musisz być zalogowany, aby odpowiedzieć na ten temat.