Strona Glówna Fora THE SIMS 4 Problemy techniczne Festiwale + Pogoda

ostatnio zaktualizowano przez Cold 1 rok, 10 miesięcy temu
1 uczestnik
1 odpowiedź
  • Autor
    Odpowiedzi
  • #91573
    Cold
    Uczestnik

    Witajcie 🙂

    Nie wiem, czy wybrałem dobry temat, jeśli nie to z góry przepraszam.

    O dziwo postanowiłem sobie pograć w TS4, bo chciałem sobie coś sprawdzić (ciekawość).

    Mam pewien problem, mianowicie dziwny bug wystąpił w mojej grze. Otóż w tym mieście z dodatku Miejskie Życie mój Sim jest na Festiwalu (Zlot Zapaleńców czy jakoś tak). No i sobie siedzi na krześle po czym zapisuję grę i wyłączam ją, bo zwyczajnie mi się znudziła. Kiedy ponownie ją uruchamiam, by sprawdzić sobie nowości na tym Festiwalu, zwyczajnie go nie ma. Tzn. Simowie stoją i nic, nie ma budek z jedzeniem, tej rakiety i komputerów. Tak jakby Festiwal nie istniał co jest dziwne, bo parę chwil później przychodzi komunikat, że Festiwal kończy się za godzinę.

    W skrócie: włączam grę, przychodzi powiadomienie o Festiwalu, pojawiają się budki, rakieta itp., zapisuję grę, wyłączam, włączam ponownie i…pusto.

    Opcja „napraw” nic nie dała.

    Gdyby ktoś miał jakiś pomysł jak to naprawić to super, bo chciałem sobie przetestować te Festiwale, a obawiam się, że z innymi zrobi się to samo.

    I jeszcze mam takie pytanko. Gdyby ktoś kto posiada dodatek Życie Eko mógłby mi opowiedzieć jaka jest pogoda w tym mieście. Tzn. jak wygląda wiosna, lato, jesień, zima – czy np. wiosna jest ciepła, deszczowa, lato upalne i czy zimą są zamiecie.

    Z góry dziękuję za pomoc i odpowiedź 😉

    Pozdrawiam!

    #91580
    Cold
    Uczestnik

    Chyba nie doczekam się odpowiedzi.

    Zakładam, że nikt nie wie lub po prostu nikt nie przeczytał, ale nie ważne.

    Temat można zamknąć/usunąć 😉

Musisz być zalogowany, aby odpowiedzieć na ten temat.