Strona Glówna Fora THE SIMS 4 Porozmawiajmy o grze Fundamenty w grze

ostatnio zaktualizowano przez Ginewra 5 lat, 10 miesięcy temu
7 uczestników
8 odpowiedzi
  • Autor
    Odpowiedzi
  • #56270
    Pixeel
    Uczestnik

    Nie wiem czy widzieliście dom z wczorajszego lajwa z Czterech Pór Roku? Od kiedy da się zrobić różne pokoje na innych fundamentach? I w jaki sposób? 

    #56277
    Gabriela
    Uczestnik

    Da się, chociaż działa to trochę inaczej i jest całkiem proste. Od kiedy jest to możliwe? Nie mam pojęcia. Aby zrobić pokoje na różnych poziomach wystarczy po ustawieniu fundamentów, usunąć w wybranym pomieszczeniu podłogę, wstawić schody i gotowe. 🙂

    #56281
    Hiruko
    Uczestnik

    Chyba poszukam jakiegoś zapisu, bo mnie mocno ominął cały temat. Co do podłóg na różnych poziomach, to ten sposób (opisany przez Gabrielę) był chyba od początku.

    #56282
    Hejkasz
    Uczestnik

    A tą scenę z Klubu Karaoke jak zrobić? Nie mam pojęcia.

    Znacie sposób by tak jak oni usuwac emocje i zapełniac np. głód?

     

    #56440
    Rockferry
    Uczestnik

    @hejkasz Myślę, że ten sposób dostępny jest tylko dla nich, w takiej 'producenckiej’ wersji gry 😉 Tak samo te opcje kamery, którymi pokazywali całe sąsiedztwo 😉

    #57767
    Nisha
    Uczestnik

    Mam inne pytanie co do fundamentów.

    Czy jest jakiś sposób, żeby usunąć fundament w jednym z pomieszczeń? Chciałam postawić szklarnie (gotowe pokoje), ale dom ma fundamenty, więc automatycznie wszystko skacze w górę.  Kiepsko to wygląda, opcja wyżej również do szklarni nie pasuje. Jakiś pomysł?

    #57805
    Ginewra
    Uczestnik

    @Hejkasz – tak samo jak to Gabriela napisała. Sama się kiedyś nad tym zastanawiałam i odkryłam, że cały klub jest na poziomie podłogi (ziemi), a scena, plus schodek na zewnątrz, są na fundamentach 🙂

    #57807
    Hejkasz
    Uczestnik

    Czyli podłoga w Karaoke jest „płaska” – bez wyższego stanu, a scena jest na fundamencie?

    #57818
    Ginewra
    Uczestnik

    @Hejkasz – dokładnie 🙂 Wystarczy się przyjrzeć na główne wejście klubu, zobaczysz tam schodek i „do” klubu i schodek „w” klubie 🙂

Musisz być zalogowany, aby odpowiedzieć na ten temat.