Strona Glówna Fora SPOŁECZNOŚĆ Pogaduszki Gdybym był Simem

ostatnio zaktualizowano przez Rumiko Nguyen 3 lata, 7 miesięcy temu
7 uczestników
6 odpowiedzi
  • Autor
    Odpowiedzi
  • #61499
    GlossyGem
    Opiekun forum

    Wyobraźcie sobie, że jesteście Simami, jak wyglądałoby Wasze życie w ich świecie? 🙂 Chcielibyście spróbować zostać Simem choćby na jeden dzień?

     

    Z pewnością zamieszkałbym w Wierzbowej zatoczce i otworzył tam swoją cukiernię. Każdego dnia piekłbym różne przysmaki i pracował w ogródku, gdzie hodowałbym składniki potrzebne do wypieków. Z pewnością odwiedzałbym Bellę Ćwir.

    #61501
    Ginewra
    Uczestnik

    Jakbym była Simem, to by gracz o mnie decydował 😀

     

    A tak bardziej na serio – pewnie zwiedziłabym wszystkie miasta (pomieszkać trochę tu, trochę tam) i została człowie… simem-orkiestrą: uczyłabym się grać na każdym dostępnym instrumencie. Pracowałabym jako programista, choć pewnie z czasem stwierdziłabym, że wolę siedzieć w domu i wydawać książki – fantastykę 🙂 Miałabym oczywiście koty dwa, a za mąż wyszłabym pewnie późno – oczywiście za najlepszą partię w grze 😀 Pewnie z czasem zadbałabym o to, by zostać wampirem – szkoda życia na umieranie, tyle jeszcze dodatków może wyjść i kolejne generacje 😀

    #61515
    Cold
    Uczestnik

    W przypadku, gdy czuję złość, jest mi smutno lub gdy jestem czymś znudzony, to tak chciałbym być Simem. Bo wszedłbym do mojego pokoju i od razu by mi wrócił humor, mimo że nic bym nie robił 😉

    #61529
    Hejkasz
    Uczestnik

    A pytanie, co jakby wasz sim na jeden dzień wyszedł z kompa i stał się człowiekiem :O?

    #61530
    Evaerynth
    Uczestnik

    Będąc Simem zamieszkałabym w Windenburgu. Nawet wiem, gdzie dokładnie – na tej dużej parceli obok posiadłości Von Duch, to moim zdaniem najładniejsza okolica w grze. 😀 Najpierw żyłabym ze sprzedaży zebranych obiektów kolekcjonerskich i ogrodnictwa, a później rozpoczęłabym karierę naukowca. W międzyczasie zbudowałabym rakietę i poleciała na Sixam.

    #73628
    Kiyoko
    Uczestnik

    Gdybym była Simem – fajnie by było posiadać jakieś nadprzyrodzone zdolności. Zależy od tego, jakiej bym była rasy. Może nieśmiertelny wampir? 🙂

    #83631
    Rumiko Nguyen
    Uczestnik

    Gdybym była Simem (a właściwie Simką), zamieszkałabym w Brindleton Bay wraz z kotem syjamskim i cocker spanielem. Prowadziłabym sklep z własnymi obrazami, w wolnych chwilach prowadziłabym ogródek i odwiedzała Gunthera Muncha, mojego ulubionego Sima.

Musisz być zalogowany, aby odpowiedzieć na ten temat.