Strona Glówna Fora THE SIMS 4 Modyfikacje Gdzie szukacie modów do The SIms 4?

ostatnio zaktualizowano przez Gabi 5 lat, 10 miesięcy temu
11 uczestników
10 odpowiedzi
  • Autor
    Odpowiedzi
  • #55486
    Nierozlaczka
    Uczestnik

    Na początku powiem, że sama szukam modów na Pintereście, a temat powstał dla osób, które chcą znaleźć jakieś fajne mody, ale nie potrafią.

    Ps. Mam nadzieję, że temat nie narusza regulaminu

    #55489
    Tujestemja
    Uczestnik

    Ja zawsze szukam na Lana CC finds. Są tam mody na wszystko, nie tylko do czwórki. 😉

    #55491
    Ravgreend
    Uczestnik

    Mod the sims <- świetna strona z modami

     

    #55495
    Mała Mi
    Uczestnik

    TSR i czasem pinister.

    #55498
    Szynszak
    Uczestnik

    Ja szukam na tumblerze Lana CC Finds i Elliandra, Mod the sims, kiedyś tsr ale tam są głownie cc alfa

    #55504
    Evaerynth
    Uczestnik

    Prawie wszystkie mody, których szukam udaje mi się znaleźć na Mod The Sims.

    #55512
    alicja
    Uczestnik

    Z racji, że 99% moich cc to maxis match, to zazwyczaj szukam po prostu na Tumblerze hasztagu „ts4 maxis match cc”, bądź coś w tym stylu. Jeśli chodzi o modyfikacje, to po prostu czasem sprawdzam strony moich ulubionych twórców. Oczywiście jeszcze jest Modny Piątek 😀

    #56504
    Travel&Games
    Uczestnik

    tsr i simsdom 😉

    #56510
    Xardy
    Uczestnik

    Ja tak:

    -the sims resource – Tam szukam CC

    -Mod the sims – Tam szukam Modyfikacji ze skryptami

    -Modny piątek 😉

    -ewentualnie wyszukuję wpisując w google np: the sims 4 maxis match cc

     

    #56521
    Hiruko
    Uczestnik

    Odkąd poznałam tę stronę, to oczywiście z modnego piątku, ale poza nim to na YT. Wtedy mam możliwość od razu sprawdzenia, co i jak powinno działać. Gdzie dany mod się znajduje, to mi obojętne. No prawie, bo chyba na TSR trzeba czekać kilka minut (użytkownicy adblocka), a i tak często nie można pobrać bardzo wielu rzeczy. Dodatkowo strona nie ogarnia bycia na liście wykluczeń, wyłączonego adblocka, czy nawet jego zupełnego odinstalowania i korzystania z przeglądarki bez dodatków, przez co unikam jej jak ognia. Bardzo za to podoba mi się ModTheSims, ze względu na przejrzystość i brak nieogarniętych blokad. Obecnie tłumaczę tam kilka modów, ale teraz, z racji aktualizacji, mam małą przerwę 😛

    #56522
    Gabi
    Uczestnik

    Ja szukam na  Sims 4 Updates

Musisz być zalogowany, aby odpowiedzieć na ten temat.