Strona Glówna Fora THE SIMS 4 Dodatki Gdzie wylęgają się żółwie?

ostatnio zaktualizowano przez Inez 3 lata, 4 miesiące temu
3 uczestników
4 odpowiedzi
  • Autor
    Odpowiedzi
  • #86998
    Ola
    Uczestnik

    Już kilka razy podchodziłam do tego. Wyspa wysprzątana, pojawia się komunikat, że zaczyna się wylęg żółwi – i nigdzie ich nie ma. Nie mogę ich znaleźć przy wulkanie, przy plaży, na żadnej parceli Mua Pel’am. Gdzie dokładnie powinnam ich szukać?

    #87205
    Dżeleń
    Uczestnik

    Żółwie Wykluwają się na Plaży pod Wrakiem Statku, w stronę zachodzącego słońca. Pojawiają się takie „wybudowane rzeczy”

    Jak chcesz zobaczyć rekina, to musisz po północy być na końcu oceanu i stać długo, wtedy podpływa, ale nie zabija, chyba.

    #87221
    Ola
    Uczestnik

    Buuuu, to chyba nic mi się takiego nie pojawiło 🙁 Nie wiem, może wyspa ma jeszcze jakiś stopień czystości i tylko mi się wydaje, że jest wysprzątana a może trzeba jeszcze bardziej… Chociaż myślałam, że skoro jest komunikat o żółwiach, to powinny tam być.

    Ale dziękuję Ci za odpowiedź, przynajmniej będę wiedziała, gdzie ich szukać 🙂

    A rekina spotkałam kilka razy, nie tylko o północy, ale poza jego grzbietem i nastrójnikiem u Sima nic nie zrobił także też wydaje mi się, że nie zabija 🙂

    #87222
    Dżeleń
    Uczestnik

    Skoro pojawia się komunikat o wylęganiu, to musi być ta konstrukcja.

    A one sa na najwyższym stopniu czystości.

     

    #87240
    Inez
    Uczestnik

    O kurczę, muszę częściej przeglądać forum, bo o tym, że są rekiny, to ja nie wiedziałam :O

Musisz być zalogowany, aby odpowiedzieć na ten temat.