Gra opróżnia kieszenie (ekwipunek) Simów

Główna Fora THE SIMS 4 Centrum Pomocy Gra opróżnia kieszenie (ekwipunek) Simów

 • Ginewra
  7 miesięcy, 1 tydzień temu #

  Orientujecie się może, kiedy gra kasuje cały dobytek Sima, który ma w ekwipunku? Ostatni raz mnie mocno wkurzył – Simka miała masę przynęt na ryby, bo próbuję złowić je wszystkie, a o tym, że mi wszystkie zapasy zniknęły dowiedziałam się, jak chciałam iść na ryby. Nie wiem więc w którym momencie rzeczy mi zniknęły, ale wszystko poszło jak plazma w piach – owoce, żaby, ryby, nawet elementy do usprawnienia urządzeń, przekąski i leki dla zwierząt. Więc “niespodziewane znikanie” dotyczy wszystkiego, niezależnie z jakiego dodatku coś jest.

  To co? Wiecie jak się przed tym zabezpieczyć? Czy tylko ja mam taki błąd w grze?

  Hiruko
  7 miesięcy, 1 tydzień temu #

  Chyba błąd po aktualizacji. Mnie taki numer aktualka wycięła, gdy szykowali się na pory roku. Na szczęście nie miałam wtedy wiele, ale dzień wcześniej by się akcja zdarzyła i bym się chyba popłakała ;-;

  Wyjątkowo słaby błąd, jak na “aktualizację”, nie sądzisz?

  Ginewra
  7 miesięcy, 1 tydzień temu #

  Nie sądzę, by to było związane z aktualizacją. Jak załadowałam save’a, dziewczyna miała pełny ekwipunek, w ciągu paru dni (simowych) jej zniknął. Wczoraj (wtedy, co ekwipunek zniknął) aktualizował mi się sam Origin, gra aktualizowała się chyba przedwczoraj.

  Stąd też nie uważam, by to była wina aktualizacji. Jakaś czynność w grze potrafi skasować ekwipunek (i na pewno nie dotyczy to kodów, np. reset sim – nie używałam).

   

  A i to nie był pierwszy raz, jak mi gra tak zrobiła. Tylko zawsze to się dzieje w trakcie grania, a nie po wczytaniu save’a po aktualizacji. Kojarzę też sytuację, kiedy wydawało mi się, że parę elementów zniknęło, ale stwierdzałam, że może coś źle zapamiętałam, jednak teraz mam wrażanie, że to gra się bawi ze mną w ciuciubabkę :/

Przeglądasz 3 posty - 1 z 3 (wszystkich: 3)

Musisz się zalogować by odpowiedzieć w tym temacie.