Strona Glówna Fora THE SIMS 4 Porozmawiajmy o grze Grafika w menu – aktualizacja 16.04.2019r.

ostatnio zaktualizowano przez Dana 4 lata, 10 miesięcy temu
10 uczestników
16 odpowiedzi
  • Autor
    Odpowiedzi
  • #66138
    ArtSim
    Uczestnik

    Nie wiem czy inni tak mają ale ja jak w menu głównym chce zmienić obraz np. z domyślnego „zostań gwiazdą” na „miejskie życie” to i tak następnym razem jest „zostań gwiazdą”. I czy ktoś inny też tak ma czy tylko ja?

    #66140
    Hejkasz
    Uczestnik

    Tak mam też, więc bez sensu jest zmieniać tło jak powraca do wczesnego stanu i widze je około 5 sekund.

    #66141
    cd ??
    Uczestnik

    Tak mam tak samo :\

    Jak włączam grę to domyślnie pokazuje mi się grafika z „Psów i Kotów”, potem zmieniam na '”Miejskie Życie” i zaczynam grać. Następnego dnia znowu na grafice są „Psy i Koty”. Nie wiem jak to zmienić 🙁

    #66146
    Laiczi
    Uczestnik

    Tego się obawiałam z wprowadzeniem tej opcji. Oby to naprawili, bo idea mi się podoba :/

    #66147
    Laiczi
    Uczestnik

    btw stworzyłeś dwa takie same tematy @artsim (tak, wiem, że zapewnie niespecjalnie)

    #66170
    dzidziak86
    Opiekun forum

    @kreatywnynaparstek przeniosłam tutaj Twoją odpowiedź 🙂

    @ArtSim usunęłam zdublowany temat 🙂

    #66172
    ArtSim
    Uczestnik

    @dzidziak86 dzięki ,ostatnio albo coś się dublikuje albo strona tak uważa chociaż nic nie udostępniłem i posta nie ma

    #66173
    Simsomaniak19
    Uczestnik

    też mam tak samo….szkoda a cieszyłem się na wybór ekranu….

    #67017
    Safia
    Uczestnik

    Niestety mimo, że niby można zmieniać, to zostaje ta najnowsza :/ a szkoda, bo zostań gwiazdą mi się przejadło..

    #67019
    Hejkasz
    Uczestnik

    Najładniejsze tło jest z 4 Pór Roku

    #67020
    Fiolek
    Uczestnik

    Rzeczywiście to nie ma sensu :/ Niby ciekawe, ale… nie ma to sensu, skoro po restarcie to wraca 😛

    #67261
    Dana
    Uczestnik

    Widok wyboru okolic pokaże się wtedy, gdy z trybu okolicy usuniecie Sima/rodzinę z domu, w którym graliście ostatnio graliście, a następnie zapiszecie grę według opcji: „Zapisz jako”.

    Po ponownym wejściu do gry pokaże się ekran wyboru światów(okolic).

    Natomiast, gdy gracie jakaś rodziną, do której chcecie powrócić po ponownym włączeniu gry,  gdy zapiszecie tę rozgrywkę wraz z rodziną – po ponownym włączeniu gry zawsze wejdziecie do świata, w którym skończyliście grę.

    Tylko usunięcie ostatniej aktywnej rodziny z domu zmienia ekran światów.

     

     

    #67262
    Claymora
    Uczestnik

    Mnie również to denerwuje, zawsze widzę te Strangerville… a chcę wampiry… i to na stałe. No chyba, że pojawi się kolejny pakiet lub dodatek z ciekawszą „tapetą” w menu.

    Ciekawe ile będzie trzeba czekać na łatkę.

    A tak z innej beczki Dana(Danuta720-TSR, AHQ) o czym ty teraz?

    #67267
    Dana
    Uczestnik

    @Claymora, o tym samym 🙂

    #67284
    Claymora
    Uczestnik

    Dana(Danuta720-TSR, AHQ) jesteś pewna? Widok wyboru okolic a menu główne, gdzie znajdują się obrazki ze wszystkich zakupionych dodatków/pakietów/akcesorii to moim zdaniem całkiem coś innego.

    Ponieważ… menu pojawia od razu po włączeniu gry (odczekaniu ładowania), gdzie widoczne są zainstalowane ww. rzeczy oraz możliwość wejścia w nową rozgrywkę lub odczyt już zapisanych.

    A widok okolic pojawia się dużo później i nie ma nic wspólnego z temat.  Czy się mylę?

Oglądasz 15 wpisów - 1 z 15 (wszystkich: 17)

Musisz być zalogowany, aby odpowiedzieć na ten temat.