Strona Glówna Fora THE SIMS 4 Porozmawiajmy o grze Harcerstwo w 4 pory roku

ostatnio zaktualizowano przez daj.mi.spać 5 lat, 2 miesiące temu
3 uczestników
4 odpowiedzi
  • Autor
    Odpowiedzi
  • #60312
    Safia
    Uczestnik

    Cześć, a właściwie CZUWAJ! 😉

    Macie harcerzy w swoich simowych rodzinach?

    Które sprawności zdobywacie?

    Co ciekawego daje harcerstwo?

     

    I czy w ogóle harcerstwo jest w simsach fajne? Przyznam się, że zastanawiam się czy sobie gry nie kupić, ale zależy mi głównie na harcerstwie ;D

     

    #60315
    Mandraghora
    Uczestnik

    Czuwaj! ^^

    Harcerstwo w simsach jest całkiem spoczko, chociaż polega głównie na zdobywaniu sprawności, których w sumie nie jest bardzo dużo i wypełniają się one przy robieniu codziennych czynności. Dodatkowo simowie chodzą na zbiórki w weekendy. Dla mnie minusem jest to, że nie można zmienić mundurów 🙁 bo te w grze są takie „amerykańskie”.

    #60444
    Safia
    Uczestnik

    Czy nasi simowi harcerze mają jeszcze coś do roboty oprócz chodzenia na zbiórki i wypełniania „samo wypełniających się sprawności” ?

    #60447
    Mandraghora
    Uczestnik

    Nie zrozum mnie źle, dodatek 4PR jest wg mnie naprawdę fajny, nawet płaski śnieg mi w nim tak nie przeszkadza :).

    A harcerstwo jest bardziej takim smaczkiem. Harcerze mają jeszcze chyba 2 interakcje z innymi harcerzami (jakieś specjalne przywitanie itp.). I nie wszystkie sprawności są tak banalne do zdobycia, oczywiście jak na czwórkę.

     

    To tak na pocieszenie, bo też miałam większe nadzieje co do harcerstwa w ts4, ale ta gra ma masę niewykorzystanych możliwości. 🙁 A szkoda…

    #64107
    daj.mi.spać
    Uczestnik

    Szczerze mówiąc to harcerstwo jest spoko sama byłam kiedyś harcerką 🙂 Jedynie miałam nadzieję że będzie opcja pojechania na biwak lub obóz.Jedna moja simka zdobyła wszystkie odznaki  🙂

Musisz być zalogowany, aby odpowiedzieć na ten temat.