Ile powinny kosztować akcesoria?

Główna Fora THE SIMS 4 Akcesoria Ile powinny kosztować akcesoria?

• Julia
    2 lat temu #

Jaką cenę daliście by akcesoriom? Ale tak szczerze, bo wiecie, że twórcy chcą też zarobić. Ja mam same dodatki i jeden pakiet rozgrywki i planuje kupić 🙂

Julia
    2 lat temu #

Ale tak naprawdę to bym dała 29,99 zł 🙂

Nierozlaczka
    2 lat temu #

Ja biorąc pod uwagę różne czynniki ustaliłabym cenę od 15.99 do 25.99 (u mnie ciągle jest cena 49.99)

Hiruko
    2 lat temu #

To zależy, jakie akcesoria. Wiadomo, że za przedmioty związane z codziennymi interakcjami, nowymi umiejętnościami, duużym urozmaiceniem przedmiotów (nie koniecznie tematycznych) chce dać się więcej, niż za garstkę w sumie niepotrzebnego i niużytecznego nie wiadomo czego. ~50,00 PLN to dla mnie mocno wygórowana cena, za tak małe dodatki (ogólnie). Gdyby były po 30,00 PLN, to bym marudziła i tak, ale byłabym w stanie się zgodzić, że gdyby wziąć je wszystkie razem i podzielić rzeczywistą zawartością po równo, to byłyby warte tej ceny. Jednostkowo wahałabym się od 10,00 PLN do 40,00 PLN. Niestety, nawet moje ulubione akcesoria nie są (w moim uznaniu) warte tych “pięciu dych”, ale co robisz? A no właśnie, nic nie zrobisz :/

Przemek
    2 lat temu #

No, myślę że 9.99 to dałbym :/

Kiślu/Kamila
    2 lat temu #

Jeśli założymy że wszystkie akcesoria powinny mieć jedną ustaloną cenę to mogłabym przystać na 35.99. Wydaje mi się że cała seria The Sims miała do siebie to że trafiała do szerokiej grupy odbiorców i nie ukrywajmy że mimo to w Simsy gra sporo dzieci i nastolatków, które zazwyczaj nie mają jak zarobić plus-minus pięćdziesięciu złotych na akcesoria i muszą wyciągać od rodziców. Taka cena od dwudziestu-pięciu do naprawdę max czterdziestu złotych byłaby okej. Bo nie oszukujmy się, akcesoria do czwórki zazwyczaj nie są jakoś super-rozbudowane.

Vince1994
    2 lat temu #

Nic akcesoria powinny być darmowe w sensie powinny dochodzić jako aktualizacja nie było by takiego hejtu na the sims 4 jaki jest obecnie.

Tokusa
    2 lat temu #

20-25zł/6-7euro. Akcesoria kosztują dużo za dużo jak na te parę przedmiotów w nich zawartych. Za cenę 50zł kupisz już pełną grę, która dostarczy ci rozrywki na długo, i jest to zdecydowanie za duża cena jak na akcesoria.

Szkoda, że akcesoria nie działają jak Store z trójki, gdzie cena była zależna od zawartości.

Evaerynth
    2 lat temu #

Moim zdaniem akcesoria powinny kosztować około 30 zł, nie więcej. Twórcy by zarobili, a gracze nie czuliby, że się z nich zdziera. Obecna cena, czyli 49,90 zł jest według mnie zbyt wygórowana w stosunku do zawartości.

MufinekQQ
    2 lat temu #

Jak dla mnie powinny kosztować 25-30 zł. To pasowałoby do tego co dodają. ta cena która jest na razie, czyli 50 zł to zdecydowanie za dużo. Już nawet mogłyby kosztować tyle co wcześniej (40 zł).

SimPaulina
    2 lat temu #

20-25 zł i to zależy które. O ile Wielkie Pranie czy Kino Domowe byłoby warte tej ceny, to np. Mój Pierwszy Zwierzak mogłyby kosztować góra 10 zł

Pixeel
    2 lat temu #

20, max 25zł

Przecież kosztują 20zł mniej niż pakiety rozgrywki, a pakiety dodają ponad 100 obiektów, nowe parcele lub czasem nowy świat itp. Płacić prawie tyle samo za 20 obiektów i jeden specjalny to przesada 😛

xxKEBSONxx
    2 lat temu #

Moim zdaniem, powinny kosztować coś pomiędzy 20 – 30 zł.

Agnes
    2 lat temu #

Ja uważam że około 30 zł, aktualna cena za akcesoria jest niestety zbyt duża. 49.90 na PC i 42 na konsole to trochę dużo, ja kupuje wyłącznie na promocji. Co ciekawe pakiety rozgrywki i dodatki są sporo tańsze na PC niż na konsole, a promocje na PlayStation również nie są tak korzystne jak na PC. Może kiedyś się to zmieni.

Laiczi
    2 lat temu #

Ja bym dała tak jak ty 25.99 zł

Przeglądasz 15 postów - 1 z 15 (wszystkich: 25)

Musisz się zalogować by odpowiedzieć w tym temacie.