Strona Glówna Fora SPOŁECZNOŚĆ Pogaduszki Jak by wyglądały studia w The Sims 4?

ostatnio zaktualizowano przez Ginewra 4 lata, 7 miesięcy temu
4 uczestników
6 odpowiedzi
  • Autor
    Odpowiedzi
  • #74661
    ArtSim
    Uczestnik

    Sul sul!

    Przychodzę do was dziś z pytaniem jak by według was powinny wygkądać studia w The Sims 4. ?

    Według mnie dodatek powinien się nazywać „studenckie życie” lub „uniwersyteckie życie” albo „życia na studiach”. Ikonka powinna być z czapką że sznurkiem. W akademiku pokoje które idzie wziąć na własność jak w dwójce lecz wielkość pokoi jak w trójce. 6-7 kierunków w podstawie lecz z rozszerzeniami nowe jak medycyny z WWP lub aktorstwo z ZG. Cały świat to była jedna dzielnica lecz uniwersytet był chodźby w otwartym świecie. Powinien być jeden świat studencki z 20 działkami nie licząc uniwersytetu. Dużo ładnych mebli i ubrań, w szczególności ubrań bo z tym dodatkiem idzie coś fajnego zrobić i ubrania dla  dzieci. Na studia mogą iść tylko młodzi dorośli. Można iść na studia kilka razy a także zrobić tak że 2 lub 3 kierunki na raz. Lama będzie przychodzić lecz będzie to w ustawieniach. Żeby dostać się na dany kierunek trzeba mieć rozwiniętą umiejętność związaną z tym kierunkiem na 3 poziom. Można by było zrobić że trzeba mieć 5 w szkole ale jak się zrobi młodego dorosłego to niby jak?

     

    #74662
    Ginewra
    Uczestnik

    Ubrania dla dzieci? 😀

    E tam, niech zrobią studia trzeciego wieku, żeby większą emeryturę później dostać 😀 I nastolatki za szóstkę w szkole powinny móc wcześniej zacząć studia ^^

     

    A na serio to pewnie będzie jedna rzecz, której nie było w poprzednich częściach (studia zaoczne, przez internet?) i wielu rzeczy nie będzie, które były w TS2 lub TS3. Pewnie dodadzą sporo młodzieżowych rzeczy i może meble „a’la Ikea”, ale na dzieci bym się nie nastawiała. Nawet małego czarodzieja nie możemy sobie ubrać (choć wampira już tak), więc albo planują znów coś około pokoleniowego, albo odpuścili temat dzieci. No bo wiecie, od początku TS4 skupia się bardziej na singlach i „wolnym życiu” niż na rodzinie i życiu domowym.

     

    #74665
    Ravgreend
    Uczestnik

    Mogli by dodać studia zaoczne oraz prywatne szkoły dla dzieci jak w sims 3.

    #74666
    ArtSim
    Uczestnik

    @ravgreend szkół prywatnych raczej nie będzie bo raczej to dodatków o studiach a co więcej to twórcy kiedyś mówili że będzie można kierować dziećmi w szkole to będzie osobny pakiet i tam by to mogło być. I ja popieram takie coś bo był by wreszcie pakiet o małych dzieciach, dzieciach i nastolatkach

    #74667
    Claymora
    Uczestnik

    Jak już to pójdźmy w realistyczne podejście do tematu jeśli chodzi o studia.

    Moim zdaniem to jeśli już otwarte studia zrobią, to niech chociaż uniwersytet będzie trzymał poziom. Stawiam, że będą domki do wynajęcia albo akademiki powrócą. Nauka znów będzie niczym królicza dziura, a w najgorszym przypadku budynek główny będzie wielkim klocem. Fajnym pomysłem byłaby możliwość nauki u nauczycieli (jak to zrobili w Krainie Magii).

    Co do stylu i mebelków, co czuję pojawienie się niewiele później akcesorii uzupełniających.

    Głównie jednak liczę na nowe możliwości, jak cechy z wytrzymałością alkoholową xD nie no żart, ale byłoby fajnie.

    Sam dodatek nazwałabym jakoś inaczej niż to było do tej pory „Nauka” albo „Studia na wypasie” ale jakoś durniej „Życie studenta” .

    Na ubrania i fajne fryzury nie liczę, bo zwykle z jednego dodatku jest tego bardzo mało i szczerze nie korzystam później z niczego. Ale! Mogliby zaopatrzyć facetów w coś fajnego, bo jest kiepsko.

     

    Szczerze to nie wie, co mogliby stworzyć skoro wiele rzeczy pojawiło się już w innych dodatkach pasujących właśnie do studenckiego życia.

    #74668
    ArtSim
    Uczestnik

    A i zapomniałem powiedzieć że liczę na powrót grup społecznych i nowe kariery

    #74741
    Ginewra
    Uczestnik

    Mi przyszła jeszcze jedna rzecz, której nie było w TS2 i TS3, a mogliby to zrobić w TS4 – wymiana kadry i „wykładowej”, i studenckiej. Chodzi mi o to, że w  starszych wersjach prawnuki poznawały tych samych „współstudentów” i wykładowców co ich pradziadowie. Więc gdyby studia starzały się jak reszta mieszkańców TS4… Co prawda, znając EA, to pewnie i tak spotykalibyśmy jakiś „wiecznych” studentów (w sensie, że co studiujemy, to jakiś student Sim się powtarza, jakby nas śledził, chyba że w końcu umrze), a mieszkańcy naszego miasteczka co chwile jeździliby na uniwersytet, żeby zwiedzić parcele publiczne 😉

     

    Ja to w sumie nie wyczekuje powrotu grup społecznych… Niby dawały jakieś dodatkowe kariery, ale było upierdliwe utrzymać wśród nich jakiś konkretny poziom… A czasem nie chciałeś, a zostawałeś członkiem grupy i co chwile powiadomienia się pojawiały.

Musisz być zalogowany, aby odpowiedzieć na ten temat.