Jak poprawić wydajność The Sims 3?

Główna Fora INNE GRY Starsze gry The Sims Jak poprawić wydajność The Sims 3?

 • Vince1994
  1 rok, 7 miesięcy temu #

  Ogólnie The Sims 3 uchodzi za grę żle zoptymalizowaną ale słyszałem że są jakieś programy/mody/fixy problem jest taki że gra niby chodzi płynnie ale po jakimś czasie pojawiają się problemy z zamrażaniem się czasu woda płynie/muzyka gra/ale nic nie można zrobić jakie macie metody na poprawę wydajność gry? największy problem jest islo paradise/bridgeport mój laptop nie jest wypasiony ale The Sims 4 działa bez zarzutu na wysokich detalach.

  Evaerynth
  1 rok, 7 miesięcy temu #

  Jest taki mod, Overwatch. Poprawia wydajność gry, oczyszcza miasto z bugów, wyłącza urządzenia na niekontrolowanych przez gracza parcelach itp. Korzystam z tego modu od dłuższego czasu i nie zauważyłam, żeby powodował jakieś skutki uboczne w grze.

  Ginewra
  1 rok, 7 miesięcy temu #

  Są jeszcze poprawione światy podstawowych miast – polegało to głównie na innym rozmieszczeniu “plam”, gdzie Sim może chodzić i gdzie kamera sięgać. Wystarczy podmienić pliki miast na te poprawione.

  plague
  1 rok, 7 miesięcy temu #

  Raz na jakiś czas trzeba zrobić “zapisz jako”, bo pliki gry lubią się rozrastać i tworzyć bugi. Warto też kasować pliki cache z folderu The Sims 3.

  borowka
  5 miesięcy temu #

  Wow, ja to mam jednak spóźnione reakcje, lol xD xD
  Ten poradnik jest tym, czego ci trzeba. Wykonaj kroki pod nr 6, a gra będzie działała szybciutko i płynnie! Sam je wykonałem i nie miałem żadnego problemu! ^^ https://weronikasims.wixsite.com/mysimsblog/poradniki

  Mam nadzieję, że pomogłem! 🙂

Przeglądasz 5 postów - 1 z 5 (wszystkich: 5)

Musisz się zalogować by odpowiedzieć w tym temacie.