Forum Dyskusyjne

Dyskutuj z innymi użytkownikami społeczności DOTsim!

Strona Główna Fora STRONA I FORUM Błędy, sugestie i prośby Jak się odnaleźć pierwszy raz na forum?

ostatnio zaktualizowano przez ArtSim 2 lata, 7 miesięcy temu
3 uczestników
3 odpowiedzi
  • Autor
    Odpowiedzi
    PanLis
    Uczestnik
    @panlis

Cześć!

Jestem nowy i mam straszny problem z tym interfejsem Forum. Brakuje mi jakiegoś małego poradnika dla początkujących osób które pierwszy raz zaglądają i zakładają konto na forum.
    Brakuje mi np. wiadomości że ktoś wspomniał lub odpowiedział na mój psot na forum.
    Widzę że mam dany temat w ulubionych ale nie wyświetlają się powiadomienia że ktoś tam odpowiedział.

Że tak powiem mało „łopatologiczne” jest to forum. Czy tylko mi się tak wydaje?

Evaerynth
    Uczestnik
    @evaerynth

Cześć PanLis! Nie ma (przynajmniej na razie) na forum powiadomień o odpowiedziach na Twoje posty, nawet, jeżeli dodasz temat do ulubionych. Trzeba po prostu sprawdzać tematy, w których się wypowiadasz. Opcja dodania do ulubionych ułatwia zebranie tematów, do których często zaglądasz. U góry forum jest wykaz tematów, w których są najnowsze wypowiedzi użytkowników („Nowe odpowiedzi”).

PanLis
    Uczestnik
    @panlis

To akurat zauważyłem że są „Nowe Odpowiedzi” jest to przydatne ale ten panel mam wrażenie jest za mały tylko trzy ostatnie odpowiedzi.
    A co z tematami które obserwuje? Jest taka zakładka ale nie można dodawać żadnego tematu do tej rubryki heh

ArtSim
    Uczestnik
    @arcio380

@panlis to ulubione po prostu chyba jest żeby było. Ja nie wiem, lecz możesz się zapytać @Dzidziak86, która jest jako opiekunka społeczności. I taka mała informacja: w okienku od „najnowszych odpowiedzi” są 5 tematów, wystarczy przewinąć:)

Musisz być zalogowany, aby odpowiedzieć na ten temat.

Ostatnie odpowiedzi

Nowe tematy

Tematy z nowymi odpowiedziami

Zagłosuj w ankiecie

Co sądzisz o Kolekcjach?

Wszystkich głosujących: 30
  • 0%

Są super!

• 27%

Niektóre są dobre

• 37%

Mają potencjał, ale...

• 37%

To jakaś pomyłka!

Dzięki za głosowanie! Po nową ankietę zapraszamy niebawem!
Loading ... Loading ...