Strona Glówna Fora INNE GRY Starsze gry The Sims Jak uzyskać The Sims 2 Ultimate Colletion – poradnik

ostatnio zaktualizowano przez Hiruko 2 lata, 1 miesiąc temu
17 uczestników
23 odpowiedzi
  • Autor
    Odpowiedzi
  • #56595
    Nierozlaczka
    Uczestnik

    Hej! Otóż jak pewnie większość wie The Sims 2, można dostać za darmo konsultując się z konsultantem. Ale jak to zrobić? (Jeżeli żaden krok nie zadziała napisz pod wpisem, a ja spróbuję poprosić za ciebie, tylko będziesz musiał/musiała dać nick twojego konta na origin, i email lub inny sposób nawiązania kontaktu z tobą w razie dostania kodu)

    1. Na sam początek usiąść wygodnie.

    2. Teraz otwórz tą stronę: https://help.ea.com/en/

    3. Zaloguj się na konto klikając LOG IN

    4. Zaloguj się na swoje konto Origin (gdy to zrobisz, może wystąpić zmiana kraju na Polskę, więc ty klikając w flagę Polski, zmień kraj na United States)

    5. Teraz kliknij zakładkę Help with the Game

    6. Kliknij ikonę the sims 2 (jak to piszę jest na wierzchu), ale jeśli nie będziesz mógł jej znaleźć to wyszukaj.

    7. Teraz przekieruje cię na inną stronę, gdzie najlepiej wybrać

    • Select a topic- Codes and promotions
    • Select a platform- Pc
    • Filter by Keyword- The sims 2 lub the sims 2 Ultimate Colletion

    8. Gdy to zrobisz, zjedź niżej i kliknij Contact Us

    9. Teraz zjedź niżej i kliknij Select a topic>Promotion questions

    10. Teraz powinna pojawić się opcja Select contcact option, a więc ją kliknij

    11. Gdy cię przekierowało na kolejną stronę, na nowej karcie otwórz tłumacza google (nawet gdy znasz angielski, może się przydać w razie nie zrozumiałych sformułowań)

    12. Teraz masz opcję czatu, gdzie musisz wpisać temat (np. The sims 2 ultimate colletion), a gdy to zrobisz kliknąć chat now (jeżeli nie ma chatu, to w ustawieniach konta Origin zmień kraj na USA, lub/jeśli to nie zadziała poproś mnie o pomoc, pisząc pod wpisem twój nick na Origin i email, lub inne miejsce gdzie mogę się z tobą skontaktować w razie dania kod

    13. Poczekaj, a po jakimś czasie (nawet pół godziny) powinno wyskoczyć okienko z chatem, a w nim napisz jakąś formułkę typu:

     Good morning! Well, I wanted to ask if the is an option to get The Sims 2 Ultimate Colletion? I know that some people got it a few years go. I have my The Sims 2 collection on the shelf, but I’m not able to install it on my computer anymore. I didn’t get the chance to parcitipate in this promotion. Could you help me?

    14. Teraz odpowiadaj na pytania konsultanta, pamiętaj o byciu miłym.

    Mam nadzieję, że poradnik wam pomoże

     

     

    #56723
    MrsMeaB
    Uczestnik

    @Nierozlaczka

    Jesteś boska 🙂 Pudełka TS2 stoją wiernie na mojej ółce i czasami myślałam sobie o tym jak to było fajnie grać w nie 🙂 Oczywiście postęp techniki nagradza nas laptopami bez CD-Romu, więc jakoś dałam sobie z tym spokój aż tej chwili. Natchniona Twoim postem zgłosiłam się do EA zgodnie z Twoimi wskazówkami. Pokonwersowałam z bardzo przemiłym członkiem obsługi, który bez problemu wrzucił na moje konto Origin pełną kolekcję TS2 🙂 Tak więc potwierdzam, że to działa. Lekko byłam zdezorientowana, jak zapytał czy mam jakiś kod z TS2, ale jak wspomniałam stoją na półce, to nie miałam z tym problemu. Podałam kod, adres mail i oto proszę bardzo na koncie mam dostęp do instalacji pełnej kolekcji 🙂

     

    Bardzo Ci dziękuję !

    #56725
    Nierozlaczka
    Uczestnik

    @MissMea bardzo mi miło:)

    #56726
    Vince1994
    Uczestnik

    @MissMea

    Wiesz że są napędy DVD a one potrafią czytać płyty CD zresztą The Sims 2 miałem na DVD.

    #56744
    MrsMeaB
    Uczestnik

    @vince1994

    Oczywiście, że wiem. Nic co „komputerowe” nie jest mi obce. Jeden z 4 komputerów ma napęd, ale nie zamierzam z niego korzystać tylko z tego względu. Jeżeli była możliwość mieć kolekcję gry w Originie, to czemu z niej nie skorzystać ? 🙂

    #57226
    Makkev
    Uczestnik

    WOW! Nie żałuje że zobaczyłem wątek! Pół godziny pisania z help EA też nie poszło na marne! Właśnie instaluje mi się The Sims 2 Pełna kolekcja! Prosili mnie o zdj pudełka itp co było trudne ale i tak mi się udało.

     

    Za chwilkę włączam simsy 😉 

    #57228
    Nierozlaczka
    Uczestnik

    @Makkev gratuluję, że się udało

    #59354
    Makkev
    Uczestnik

    Wszystkim polecam spróbować 🙂

    #59355
    Poli
    Uczestnik

    Dodam jeszcze, że nie trzeba mieć the sims 2 w wersji pudełkowej. Ja dostałam the sims 2 ultimate collection po tym jak udowodniłam, że posiadam the sims 3 na konsolę i the sims 4 z kilkoma dodatkami na pc :).

    #60135
    Damian
    Uczestnik

    Hej, to jeszcze aktualne? bo mam z tym problem. żaden konsultant nie chciał mi dać gry, próbowałem 14 razy i nic 🙁 widzę że napisałaś że mogłabyś pomóc którzy mają z tym problem. pomogłabyś mi?  mój nick origin to: damian25601 a mail to: [email protected] byłbym bardzo wdzięczny gdybyś mi pomogła. Pozdrawiam!

    #60136
    Simerka
    Uczestnik

    Hejka!Czy mogła byś zrobić to za mnie bardzo proszę 🙁

    #60138
    Damian
    Uczestnik

    @Poli Mi się właśnie wydaje że trzeba mieć pudełko sims 2. bo ja im mówiłem że mam sims 3 i 4 i kilka dodatków do 4, a oni na to że trzeba mieć pudełko i kod.

    #60140
    Sandra
    Uczestnik

    mogłabyś zrobić to za mnie podam ci wszystkie dane?

    #60545
    Julka?
    Uczestnik

    Hejka mogłabyś poprosić za mnie? Próbowałam kilka razy, ale mi nie wyszło :-: nick na origin: limonka989

    #60925
    Makkev
    Uczestnik

    Juz nie można zdobyć The Sims 2 Ultimate Collection 🙁 Współczuje tym którzy nie zdobyli

Oglądasz 15 wpisów - 1 z 15 (wszystkich: 24)

Musisz być zalogowany, aby odpowiedzieć na ten temat.