Strona Glówna Fora INNE GRY Starsze gry The Sims Jak wspominacie The Sims Social?

ostatnio zaktualizowano przez Evaerynth 5 lat, 10 miesięcy temu
7 uczestników
7 odpowiedzi
  • Autor
    Odpowiedzi
  • #48251
    Oskar
    Uczestnik

    Tak jak w temacie. Pamięta ktoś jeszcze? Gralibyście gdyby wróciło?

    #48252
    GlossyGem
    Opiekun forum

    A Ty @ospapiru, co o tym myślisz? 🙂

    #48257
    Fiolek
    Uczestnik

    DotSim Social > The Sims Social ( ?° ?? ?°)

    A tak serio to uwielbiam grafikę z The Sims Social, była ona genialna <3 Sam rozgrywka też była świetna 😀 Można powiedzieć, ze to była taka trójka z kreskówkową grafiką 🙂

    #48267
    Oskar
    Uczestnik

    Nie istniało zbyt długo, ale było fajnym pomysłem rozgrywki online. Tym bardziej, że znajdowało się na Facebook’u. W sumie całość przedstawiała się bardzo podobnie do dzisiejszego The Sims Mobile. Wykonywanie zadań (tam u różnych postaci), zbieranie waluty do kupowania nowych mebli i ubrań, oraz rozgrywka ze znajomymi. Gdyby teraz wróciło, miałoby małe szanse na dużą liczbę graczy kiedy jest The Sims FreePlay/Mobile.

    #48445
    Milah.
    Uczestnik

    Bardziej mi się podobało The Sim Social niż inne odsłony. Przede wszystkim była dostępna dla każdego na Facebooku, nie trzeba było niczego pobierać na i tak zawalone wszystkim telefony/ew. tablety. Bardzo za tym tęsknię, ale żądza pieniądza robi swoje z Simsami. ;x

    #50167
    Eper
    Uczestnik

    Nie załapałem się niestety 🙁

    #50526
    Maja
    Uczestnik

    Grałam ale krótko bo facebook musiał usunąć 🙁

    Na pewno było lepsze od The Sims Mobile

    #53801
    Evaerynth
    Uczestnik

    „The Sims Social” to była moja ulubiona gra na Facebooku. Szkoda, że ją usunęli! Miała w sobie coś wciagajacego, potrafiłam o chwilę odwiedzać domy znajomych w grze. 😀

Musisz być zalogowany, aby odpowiedzieć na ten temat.