Strona Glówna Fora THE SIMS 4 Dodatki Jaka jest Twoja opinia o dodatku ?Witaj w pracy??

ostatnio zaktualizowano przez Tokusa 5 lat, 10 miesięcy temu
12 uczestników
11 odpowiedzi
  • Autor
    Odpowiedzi
  • #49181
    Hiruko
    Uczestnik

    Mnie osobiście najbardziej spodobały się nowe kariery. Bardzo brakowało mi tego rozwiązania ?pójścia do pracy? wraz z naszym simem. W końcu to zawsze kilka(-naście) minut rozgrywki więcej. Posiadanie własnego biznesu też okazało się dobrym pomysłem, choć nieco niedopracowanym (bo co to za sklep, w którym nie ma opcji sprzedawania własnych płodów rolnych?). Po raz pierwszy również mogłam stwierdzić, że nowe obiekty z trybu budowania i kupowania ogólnie przypadły mi do gustu wraz z nowymi elementami w CAS (no, może poza makijażem xP).
    A jakie jest Wasze zdanie? Jest w tym dodatku coś, co skradło Wasze serca albo wręcz odsteaszyło od grania z jego elementami rozgrywki?

    #49190
    Owx24
    Uczestnik

    Z początku bardzo podobały mi się aktywne kariery, jednak szybko mi się to znudziło. Sklepy trochę niedopracowane, wkurzało mnie, że mimo iż nie mam żadnych reklam ani znaków przyciągających ludzi, i tak pojawiają się tłumy i Simowie się blokują. CAS i tryb budowania całkiem ok, ale zdecydowanie bardziej podobają mi się obiekty z innych dodatków

    #49193
    Nierozlaczka
    Uczestnik

    Mi osobiście witaj w pracy przypadło do gustu, no może oprócz małych szczegółów. Pomysł pracy w, której można kontrolować simem był fajny, no ale szkoda, że tylko w trzech karierach, na całe szczęście Zerbu stworzył modyfikację, w której kariery z gry podstawowej są aktywne. Co do sklepu; bardzo fajna funkcja, tylko szkoda, że niezbyt dopracowana. Kosmici są bardzo fajni, tylko szkoda, że dopiero w dodatku. Ubrania i meble niezbyt, nie licząc kilku bluzek i spodni dla kobiet

    #49199
    Sanczi
    Uczestnik

    Posiadam ten dodatek ale czy jestem w pełni z niego zadowolona ?

    Tego nie moge powiedzieć, brakuje mi karier, dodali lekarza (gdzie w trzeciej części simsów była ona dostępna od początku), naukowca i detektywa. Tworzenie właśnego biznesu przypadło mi do gustu ale mam też swoje zastrzeżenia co do tego :/

    Dodatek jest super wzbogaca rozgrywke ale uważam, że jest karier ciut za mało.

    #49212
    Eper
    Uczestnik

    Meble i dodatki do CAS fajne :L

    #49222
    Nacia?
    Uczestnik

    Posiadam ten dodatek i moim zdaniem jest bardzo ciekawy. Można iść do pracy ze swoim simem, szkoda że tylko w 3 karierach, ale lepsze niż nic! Oprócz nowych ścieżek kariery, dodatek oferuje nowe przedmioty, kilka umiejętności i bonusowe wystroje wnętrz.  Doszli też kosmici, którzy za bardzo nie przypadli mi do gustu… Mogli by mieć coś w stylu drzewka umiejętności jak w wampirach, ale cóż nie wszystko możemy mieć. Ogólnie dodatek oceniam na mocne 3/5

    #49529
    GuruGnap98
    Uczestnik

    Pierwszy dodatek do The Sims 4 i wydaje mi się, że dodaje on najwięcej do gry. Chodź niestety nie idzie to z jakością. Aktywne kariery to fajny pomysł, tylko drażni mnie, że jeżeli puszczę sima 'w pojedynkę’ do pracy, to jego pasek, żeby dostać awans leci wolniej, niż gdybym 'poszedł razem z nim’. Bardzo liczyłem na własne sklepy, ale w porównaniu do The Sims 2, jest naprawdę słabo. CAS i tryb budowania są bardzo fajne. Bardzo szkoda, że kosmici nie są rozbudowani. Tak jak wspomniała @Nierozlaczka, dodatek otwiera nam furtkę do modyfikacji dzięki, którym będziemy mogli pójść dzieckiem do szkoły, oraz kariery z podstawowej wersji gry, również stają się aktywne. Pomimo iż dodatek nie jest dopracowany, mi się podoba.

    #50086
    Magda
    Uczestnik

    Ja uważam że jest to największy niewypał z wszystkich dodatków. Jedyne co mi się w nim podobało to CAS i tryb budowania. Gdybym nie dostała go w prezencie nigdy bym go nie kupiła.

    #50445
    xxKEBSONxx
    Uczestnik

    Moim zdaniem fajne, ale brakuje mi jednej rzeczy w tym dodatku. A mianowicie brakuje mi karier. Jest ich tylko cztery (licząc sprzedawce). W The Sims 3 było ich więcej bo był jeszcze strażak, łowca duchów, stylista i inne (nie pamiętam). A wracając do tego dodatku daje mu (jak miałbym ocenić) 8,5/10.

    #52832
    Evaerynth
    Uczestnik

    Podoba mi się ten dodatek. Wprowadzenie możliwości pójścia z Simem do pracy uważam za świetny pomysł. Szkoda, że ta opcja nie jest dostępna w każdej karierze. 🙂 Za to własny biznes jest zbyt niedopracowany, żebym lubiła wykorzystywać tę opcję w grze. Pod względem prowadzenia biznesu nadal najbardziej cenię drugą część serii.

    #54222
    SimPaulina
    Uczestnik

    Podoba mi się kariera lekarza, detektywa też, a naukowcem jeszcze nie grałam, więc nie mam zdania. Kariery nie nudzą mi się aż tak, lubię wypełniać zadania. CAS średni jak dla mnie. Prowadzenie biznesu niestety nie może się równać z dwójkowym. Tam biznes był wyzwaniem i przyjemnością, tutaj jest po prostu nudny.

    #54454
    Tokusa
    Uczestnik

    Prawie każda z karier niestety ma swoje problemy.

    Jako policjant/detektyw często miałam te problemy, że chociaż dowody wskazywały 100% na blondynkę w różowej mini i mocnym makijażu, to sprawcą okazywał się gruby, łysy facet w „żonobijce”, poza tym ciągłe zajmowanie komputerów i brak własnego stanowiska (gabinetu) boli, trzeba się bawić w przemeblowanie całości by było miejsce. No i fakt, że z dokańczaniem śledztwa to różnie bywa. Nie dość, że siedzisz cały simowy dzień na rozwiązywaniu śledztwa, jeszcze przedłużasz sobie dzień w pracy to ostatecznie jak przychodzisz na drugi dzień, to od nowa masz inną sprawę- chociaż to chyba był u mnie bug.

     

    Lekarz- Boże Czekoladowy, widzisz i polewą nie zalewasz. Bierzesz pacjenta, badasz go, robisz z nim wszystko co powinieneś i chcesz go odprowadzić do łóżka i dać diagnozę, tak?

    Co się dzieje? WSZYSTKIE ŁÓŻKA SĄ ZAJĘTE. I nie możesz dokończyć zajmowania się pacjentem 1. To ok, próbujesz brać pacjenta 2, by Pacjent 1 zajął jego łóżko. A tu się wbija na to miejsce Pacjent 3.

    Myślałam, że szlag mnie trafi.

    Naukowiec- najlepsza z karier, sprawia najmniej problemów a najwięcej frajdy, chociaż przeważnie też przerabiam całą placówkę.

     

    Ogólnie uważam, że ilość zawodów w dodatku jest śmiesznie mała i jakoś niezbyt odczuwam jego istnienie w swojej grze, nie jest to jednak dodatek przeokropny, mógłby być po prostu lepszy.

    Najgorsze jest to, że żaden z dodatków nie wywołał u mnie efektu „WOW!”, więc trudno mi się tu odnieść :/ W każdym razie wolę zawody w simsach niż miliard imprez.

Musisz być zalogowany, aby odpowiedzieć na ten temat.