Strona Glówna Fora THE SIMS 4 Pakiety rozgrywki Jaki byś zrobił Pakiet rozgrywki?

ostatnio zaktualizowano przez SimPaulina 5 lat, 10 miesięcy temu
8 uczestników
8 odpowiedzi
  • Autor
    Odpowiedzi
  • #47913
    Xardy
    Uczestnik

    Skoro już jest o dodatkach i akcesoriach, to czemu nie o pakietach rozgrywki?

    Czekam na wasze propozycje 🙂

    Oczywiście staramy się robić o takiej zawartości jaką w pakietach by mogło zaoferować EA.

    #47924
    Julia
    Uczestnik

    Myśle, że może to być jakiś pakiet „Być gwiazdą” czy coś w tym stylu. Bycie wokalistami, nowy świat „Hollywood” i nagrywanie filmów 🙂 Może to się kiedyś pojawi… PS. Ale najbardziej czekam na Pory Roku 😛

    #47965
    Xardy
    Uczestnik

    @dawid1989 Jak może skok w przyszłość to też przeszłość 😀 . Jakieś dinosie , jaskiniowcy itp.

    #48702
    Pixeel
    Uczestnik

    Być może wiele osób mówiłoby, że to mega rozdrabnianie, ale ja bym w sumie chętnie zobaczył pakiet o ważnych imprezach. Dzięki niemu możnaby było urządzać np. studniówki i lepsze wesela.

    • W CAS szalone stroje na imprezę dla nastolatków, suknie z welonami, garnitury i ładne fryzury
    • W trybie kupowania ładne meble na imprezy
    • W trybie życia nowa impreza, studniówka oraz udoskonalone wesele. Mogłaby być na ich nowa muzyka, tańce we dwoje, zabawy weselne i studniówkowe i tak dalej. Oprócz tego nowe interakcje romantyczne, możliwość wyjechania na „miesiąc miodowy” do nowych ukrytych parceli lub nowego małego świata 🙂
    #50070
    Queen Joko
    Uczestnik

    Wszystkie wyżej wymienione pozycje mi się bardzo podobają w sumie. Mi najbardziej brakuje specjalnych wydarzeń w życu simów i lepszej ich celebracji. Dlatego takie sudniówki z wybieraniem królowej i króla balu czy ciekawsze wesela mi się marzą. Chciałabym żeby doszło więcej rodzajów imprez, które rzeczywiscie będa się od siebie różnić. Np parapetówka z okazji nowego lokum, impreza z okazji awansu na wysokie stanowisko, impreza nastolatków, baby shower, wieczory panienskie i kawalerskie. To był by super temat na pakiet. 🙂 I wydaje mi się że wniółsby sporo do rozgrywki.

    #51886
    Ayano
    Uczestnik

    Pakiet o tematyce wiejskiej albo, jak napisał ktoś wcześniej, byciu gwiazdą. Bycie w w jakimś zespole, granie w filmach… Byłoby ekstra :D. Skok w przeszłość też byłby bardzo ciekawy.

    #53289
    Milah.
    Uczestnik

    Dzisiaj jak sobie o tym pomyślałam to do głowy przyszedł mi jeden, głupi-niegłupi pomysł. Mianowicie kasyna. Hazard. Wiem, że to coś, na co twórcy by się nie porwali – ale jeśli? Możliwość straty majątku przez takich Landgraabów? Albo Ćwirów? To by było coś. 😀

    #53411
    Evaerynth
    Uczestnik

    Mnie dziś przyszedł do głowy pakiet rozgrywki z jakimś typowo rozrywkowym miejscem, na przykład wesołym miasteczkiem, w którym Simowie mogliby jeździć kolejkami, grać w gry zręcznościowe, uczestniczyć w loterii, przebierać się za różne postacie i tak dalej.

    #53563
    SimPaulina
    Uczestnik

    Jako nauczyciel mam takie marzenie:

    Pakiet rozgrywki: Przedszkole i szkoła

    ? nowa otwarta kariera – nauczyciel

    ? 3 nowe typy parceli – przedszkole, szkoła podstawowa i szkoła średnia (wiem, że jest na to mod, ale ja ich nie używam, bo boję się zepsucia gry)

    ? W przedszkolu – nowe zabawki, stoliki dla małych dzieci, zabawy i zajęcia grupowe, posiłki

    ? W szkole podstawowej – wycieczki, kółka zainteresowań, walka o pozycje w grupie spolecznej, możliwość pełnienia funkcji przewodniczącego, podział na klasy

    ? W liceum – wyjazdy na wycieczki kilkudniowe, zajęcia dodatkowe, praktyczna nauka zawodu np. praktyki w karierze niani zwiększają twoje powodzenie w karierze nauczyciela. Marzy mi się, żeby nie było tak łatwo o pracę, ale do tego muszą jeszcze wprowadzić studia. Poza tym zabawy okolicznościowe tj. studniówka, wybór króla i królowej wiosny.

    Wiem, że dużo wymagam, ale uważam, że byłoby to świetne urozmaicenie gry.

     

     

Musisz być zalogowany, aby odpowiedzieć na ten temat.