Strona Glówna Fora THE SIMS 4 Porozmawiajmy o grze Jaki dodatek lepszy Uniwersytet czy kraina magii?

ostatnio zaktualizowano przez dzidziak86 4 lata, 2 miesiące temu
4 uczestników
3 odpowiedzi
  • Autor
    Odpowiedzi
  • #80096
    Ala
    Uczestnik

    Hejka mam pytanie jaki dodatek lepiej kupić kraina magii czy uniwersytet oby dwa mi się bardzoooo podobają nie umiem wybrać

    #80098
    ArtSim
    Uczestnik

    Po pierwsze czemu wszystko jest w podpunktach? Przepraszam, ale ja bardzo nie lubię brzydkiej kompozycji/grafiki.

    Kraina Magii będzie się rzadko używać moim zdaniem, ale ja nie wiem bo sam nie mam. Uniwersytet to mój ulubiony dodatek i go się częściej używać. Co więcej są nawet fajne ubrania i meble. Według mnie Uniwersytet ?

    #80106
    Claymora
    Uczestnik

    Amm… trzeba zacząć od tego, że Kraina Magii to pakiet, a nie dodatek. Więc ma niższą cenę oraz mniej się w nim znajduje niż w dodatku którym jest Uniwersytet.

     

    Mimo to, wszystko zależy co bardziej Cię kręci. Kraina Magii oraz Uniwersytet to dwa całkowicie różne pola do sporządzenia naszym simom rozrywki.

     

    Przetestowałam obie. Kraina Magii ma swój klimacik i wiele godzin zajmuje nauczenie się czarów i sporządzanie eliksirów. Elementy CAS są bardzo ładne. Nie można zapomnieć, że uprzykrzanie życia innym simom czarodziejem jest zabawne. Wiadomo jest wiele niedociągnięć takich jak choćby sama ta rozpadająca się kraina czy niemal pusty sześcian robiący za akademię. Nie można zapomnieć o malutkim otoczeniu.

     

    Hmm… Uniwersytet. Rozrywka na długie godziny. CAS jest spory i młodzieżowy. Otoczenie jest spore i wiele zawsze można poprawić. Jednak… sama zabawa polega na ciągłym uczeniu się, by osiągnąć „jakiś sukces” znaczy… nie ma to wielkiego znaczenia. Imprezy lokatorów również nie zachwycają niczym szczególnym. Tajemnicze Zgromadzenie to jeden schemat nic nie wnoszący. Zakończenie studiów i otrzymanie dyplomu to królicza nora jak i niemal wszystko. Jest parę imprez, jednak do prawdziwego szaleństwa na studiach to im bardzo daleko.

     

    Tak więc… zależy kto co lubi. Niedociągnięcia i uproszenia albo powtarzające się schematy i królicze nory. Pakiet jak i dodatek mają wiele do zaoferowania jeśli Ci się nie znudzą zbyt szybko.

    #80178
    dzidziak86
    Opiekun forum

    Hej @Ala! Zedytowałam Twój post, żeby był bardziej czytelny, przeniosłam również dyskusję do kategorii Porozmawiajmy o grze 🙂

Musisz być zalogowany, aby odpowiedzieć na ten temat.