Jaki dodatek lepszy Uniwersytet czy kraina magii?

Główna Fora THE SIMS 4 Porozmawiajmy o grze Jaki dodatek lepszy Uniwersytet czy kraina magii?

 • Ala
  4 miesięcy temu #

  Hejka mam pytanie jaki dodatek lepiej kupić kraina magii czy uniwersytet oby dwa mi się bardzoooo podobają nie umiem wybrać

  • Temat został zmodyfikowany 4 miesięcy temu przez  dzidziak86.
  ArtSim
  4 miesięcy temu #

  Po pierwsze czemu wszystko jest w podpunktach? Przepraszam, ale ja bardzo nie lubię brzydkiej kompozycji/grafiki.

  Kraina Magii będzie się rzadko używać moim zdaniem, ale ja nie wiem bo sam nie mam. Uniwersytet to mój ulubiony dodatek i go się częściej używać. Co więcej są nawet fajne ubrania i meble. Według mnie Uniwersytet 🙂

  Claymora
  4 miesięcy temu #

  Amm… trzeba zacząć od tego, że Kraina Magii to pakiet, a nie dodatek. Więc ma niższą cenę oraz mniej się w nim znajduje niż w dodatku którym jest Uniwersytet.

   

  Mimo to, wszystko zależy co bardziej Cię kręci. Kraina Magii oraz Uniwersytet to dwa całkowicie różne pola do sporządzenia naszym simom rozrywki.

   

  Przetestowałam obie. Kraina Magii ma swój klimacik i wiele godzin zajmuje nauczenie się czarów i sporządzanie eliksirów. Elementy CAS są bardzo ładne. Nie można zapomnieć, że uprzykrzanie życia innym simom czarodziejem jest zabawne. Wiadomo jest wiele niedociągnięć takich jak choćby sama ta rozpadająca się kraina czy niemal pusty sześcian robiący za akademię. Nie można zapomnieć o malutkim otoczeniu.

   

  Hmm… Uniwersytet. Rozrywka na długie godziny. CAS jest spory i młodzieżowy. Otoczenie jest spore i wiele zawsze można poprawić. Jednak… sama zabawa polega na ciągłym uczeniu się, by osiągnąć “jakiś sukces” znaczy… nie ma to wielkiego znaczenia. Imprezy lokatorów również nie zachwycają niczym szczególnym. Tajemnicze Zgromadzenie to jeden schemat nic nie wnoszący. Zakończenie studiów i otrzymanie dyplomu to królicza nora jak i niemal wszystko. Jest parę imprez, jednak do prawdziwego szaleństwa na studiach to im bardzo daleko.

   

  Tak więc… zależy kto co lubi. Niedociągnięcia i uproszenia albo powtarzające się schematy i królicze nory. Pakiet jak i dodatek mają wiele do zaoferowania jeśli Ci się nie znudzą zbyt szybko.

  dzidziak86
  Redakcja
  4 miesięcy temu #

  Hej @Ala! Zedytowałam Twój post, żeby był bardziej czytelny, przeniosłam również dyskusję do kategorii Porozmawiajmy o grze 🙂

Przeglądasz 4 posty - 1 z 4 (wszystkich: 4)

Musisz się zalogować by odpowiedzieć w tym temacie.