Strona Glówna Fora THE SIMS 4 Pakiety rozgrywki Jaki pakiet rozgrywki wybrać?

ostatnio zaktualizowano przez Marcin 4 lata, 9 miesięcy temu
4 uczestników
3 odpowiedzi
  • Autor
    Odpowiedzi
  • #72042
    ArtSim
    Uczestnik

    Cześć!

    Chcę was zapytać jaki wybrać pakiet rozgrywki, a dokładnie zestaw. Zastanawiam się nad poniższymi pakietami:

    • Ucieczka w plener
    • Dzień w spa
    • Zjedzmy na mieście
    • Wampiry
    • Przygoda w dżungli

    Być rodzicem na pewno będzie pierwsze a Strangeville nie znoszę.

    Z góry dziękuję za pomoc?

     

    #72051
    Lama owcza
    Uczestnik

    Hej, posiadam wszystkie z wyżej wymienionych przez ciebie pakietów, więc wiem co mówię. Według mnie najlepszym wyborem będzie „Zjedzmy na mieście”. Jest to pakiet z którego korzysta się najczęściej. Restauracje można odwiedzić praktycznie zawsze, niezależnie od tego jaką rozgrywkę prowadzisz. Z pozostałych ja osobiście korzystam rzadko. W Granitowych Kaskadach byłam dwa razy, a w Selvadoradzie może trzy… Kiedy odkryjesz wszystkie sekrety staje się to po prostu nudne. Co do „Wampirów” to już zależy od Ciebie. Jeżeli lubiłeś wampiry z poprzednich części to ten pakiet również bym rozważyła. Oczywiście jest to tylko moje zdanie i nie każdy musi się z nim zgadzać 😉

    #72058
    Hejkasz
    Uczestnik
    • Przygoda w dżungli
    • Wampiry
    • Ucieczka w plener
    • Zjedzmy na mieście
    • Dzień w spa

    To moje takie top 5, ogrywam dzungle teraz i się fajnie bawię. Fajne są te znaleziska mówię tu o artefaktach itp. Dżugna jest fajna taka dzika, węże, papugi choć tylko ozdoba to fajny dodatek. Ładne miejscówki na zdjęcia. Świątyń nie widziałam jeszcze.

    Wampiry tylko dla ludzi którzy chcą prowadzić nadnaturalną rozgrywkę.

    Uciecz. fajny pakiet, wycieczkowy. Okazy kolekcjonerskie są fajne, um. zielarstwa taka średnio wykorzystywana. Z czasem może się znudzić co nie.

    Zjedz. Restauracje są fajne, ale zbugowane, na jedzenie czekasz jak na nie wiem co. Prowadzenie restauracji średnie, bo nie można gotować.

    Spa – fajne meble i ciuchy, fajne spa, ale nie gra się nim na co dzień, co nie?

    #72082
    Marcin
    Uczestnik

    Moje top 5:

    1.  Przygoda w dżungli
    2.  Wampiry
    3.  Zjedzmy na mieście
    4.  Ucieczka w Plener
    5.  Dzień w Spa

Musisz być zalogowany, aby odpowiedzieć na ten temat.