Strona Glówna Fora THE SIMS 4 Porozmawiajmy o grze Jakie są u was błędy w grze?

ostatnio zaktualizowano przez SimPaulina 5 lat, 8 miesięcy temu
4 uczestników
3 odpowiedzi
  • Autor
    Odpowiedzi
  • #57699
    Nierozlaczka
    Uczestnik

    W tym temacie możecie pisać różne błędy, a może ktoś z EA to zobaczy i spróbują to naprawić. U mnie zauważyłam dwa, jednen związany z MŻ, a drugi z drzemką.

    1. Wybrałam mojej simce, która pracuje w mediach społecznościowych, dzień pracy w domu. Jako zadanie miała grać w gry dwie godziny na zlocie zapaleńców, jednak nie spełniało się to wymaganie, mimo iż grała z 4 godziny simowe.
    2. Jak jest interakcja zdrzemnij się (chyba tak się to nazywa), to podczas drzemania simowi drastycznie spada energia, mimo iż przed aktualizacją rosła
    #57751
    Mariq
    Uczestnik

    Ja bym chciała żeby w końcu naprawili resetowanie simów (za pomocą shift’a). Bo moja simka zamiast iść do szkoły to stoi jak słup soli i gapi się na psa który też stoi bezczynnie, a mój drugi pies nawet nie rusza głową normalnie jak psi kamień! I tak przez cały simowy dzień!

    #57757
    Hejkasz
    Uczestnik

    Mi się sim teleportuje wchodząc po schodach ( Teleportuje się na każdy schodek z osobna, a nie idzie po nich.) które są na zewnątrz budynków.

    #59209
    SimPaulina
    Uczestnik

    U mnie simowie zapominają, że się znają… jest to strasznie denerwujące. Może dlatego, że mój sejw jest już za duży, nie wiem. W każdym bądź razie już się nawet do tego przyzwyczaiłam. A ostatnio strasznie się zawieszaja. Oby naprawili resetowanie.

Musisz być zalogowany, aby odpowiedzieć na ten temat.