Strona Glówna Fora THE SIMS 4 Dodatki Jakie święta stworzycie sami w TS4CPR?

ostatnio zaktualizowano przez Truskawka 5 lat, 11 miesięcy temu
7 uczestników
8 odpowiedzi
  • Autor
    Odpowiedzi
  • #53673
    SimPaulina
    Uczestnik

    Tak jak w temacie. Ciekawi mnie, jakie macie pomysły na święta. Ja myślę o stworzeniu Dnia Matki/Ojca lub Rodziny oraz Dnia Psa. Podrzuccie swoje pomysły 😉

    #53675
    ASTRA
    Uczestnik

    Jasne, że Sylwester 😀

    #53680
    Lenciai
    Uczestnik

    Jak ty, dzien matki, ojca, dziecka, dziadka itd. Wieczor panieński i kawalerski ?

    Pogrzeb (*) ?

    I mysle że jeszcze duuużo?

     

    #53684
    Xardy
    Uczestnik

    Nie wiem jeszcze jak będzie to działać, ale na pewno na moim „Bekowym Sejwie” Zrobię sobie jakieś zabawne święto xd (nwm? dzień tosta z serem lub dzień stroju kąpielowego w totalny ziom xD).

    #53710
    Evaerynth
    Uczestnik

    Jeżeli chodzi o istniejące święta, to może to mało oryginalne, ale stworzę najbardziej wypasioną imprezę gwiazdkową, jaką simowy świat widział. 😀

    Co do własnych świąt, czyli właściwie odpowiadając na pytanie, stworzę Dzień Kwiatów, podczas którego wszystko będzie udekorowane kwiatami, a Simowie będą spędzać ten dzień na ogrodnictwie i układaniu bukietów.

    #54369
    Pixeel
    Uczestnik

    Z normalnych świąt to na pewno Haloween, Sylwester, Dzień Mamy, Taty, Dziecka, Walentynki itp.

    A oprócz tego chciałbym takie nietypowe np. Dzień Relaksu, w którym chodziłbym do spa lub Dzień pizzy (Tłusty Czwartek też może być :D) w którym zamawiałbym mnóstwo pizz.

    Chciałbym stworzyć też coś w stylu Wszystkich Świętych, gdzie odwiedzałbym zmarłych simów na specjalnej parceli albo rocznicę związku moich simów (np każdy 3 dzień wiosny). Serio dzięki temu, że sami możemy tworzyć święta, powstaje tyle możliwości, że chyba będę musiał wydłużyć w opcjach gry czas trwania każdej pory roku.

     

    #54419
    SimPaulina
    Uczestnik

    Macie świetne pomysły 🙂 zwłaszcza Dzień Kwiatów i Pizzy przypadły mi do gustu ?

    #54422
    Truskawka
    Uczestnik

    Ja bym chciała stworzyć dzień grania w gry w zimie dzień wagarowicza nie tylko w szkole w pracy te

    #54423
    Truskawka
    Uczestnik

    Nosi oczywiście inne święta

Musisz być zalogowany, aby odpowiedzieć na ten temat.