Strona Glówna Fora THE SIMS 4 Porozmawiajmy o grze Jakiej kariery brakuje Wam w "The Sims 4"?

ostatnio zaktualizowano przez Claymora 4 lata, 10 miesięcy temu
16 uczestników
15 odpowiedzi
  • Autor
    Odpowiedzi
  • #57275
    Evaerynth
    Uczestnik

    Jaką karierę najchętniej zobaczylibyście w kolejnym (lub ogólnie którymś z przyszłych) rozszerzeniu do „The Sims 4”? Ja chciałabym, żeby mój Sim mógł zostać nauczycielem. Kariera ta mogłaby pojawić się na przykład w dodatku o studiach, a zapewne zostanie on wydany.

    #57294
    xxKEBSONxx
    Uczestnik

    Ja również chciałbym karierę związaną właśnie z nauczaniem. Jeszcze fajna była by kariera projektanta wnętrz. Tą karierę najbardziej lubiłem w The Sims 3 tak samo jak łowce duchów (też była niezła!!). 😀

    #57295
    Ravgreend
    Uczestnik

    Brakuje kilku karier: wojskowość najlepiej (wiem że jest mod), strażak, nauczyciel.

    #57297
    Sherlocked
    Uczestnik

    Mi osobiście brakuje kariery prawniczej z podziałem na adwokata i prokuratora.

    #57298
    Vince1994
    Uczestnik

    Łowca duchów.

    #57299
    aga5myszka
    Uczestnik

    W czwórce brakuje mi więcej otwartych karier jak np.: strażaka, łowcy duchów, architekta /projektanta. To były jedne z moich ulubionych karier w trójce.

    #59073
    Safia
    Uczestnik

    Lista będzie długa :

    Zawody zaufania publicznego:

    • Strażak ( także jako zastąpienie harcerstwa u starszych – OSP)
    • Straż miejska
    • Nauczyciel (najlepiej zawód aktywny)
    • Itd.

    + Te które „są”:

    • Opieka społeczna
    • Żywieniowiec
    • Barista
    • Bibliotekarz
    • Trener
    • Itd.
    #59207
    SimPaulina
    Uczestnik

    Nauczyciel ? w końcu mogłabym zagrać sobą ? i może jeszcze prawnik, strażak

    #61878
    Marcin
    Uczestnik

    Mi chyba najbardziej brakuje kariery Strażaka i czegoś w rodzaju Architekta z The Sims 3 Kariera. Bardzo lubię edytować parcele stworzone przez twórców, a gdyby moi Simowi mogli jeszcze na tym zarabiać, to byłoby cudownie. 😀

    #61881
    Zuzia
    Uczestnik

    Myślę, że kariera nauczyciela jest dobrym pomysłem, tylko pytanie czy będzie można odwiedzać swoich Simów w pracy? Zważywszy na to, iż dodatek ,,Witaj w pracy” nie każdy posiada, a przecież jego główną aktrakcją jest właśnie towarzyszenie naszym Simom podczas pracy. Więc, czy z tą karierą nauczyciela moglibyśmy odwiedzać naszych Simów? Czy może chodziliby oni sami?

    #61890
    Marcinkowska
    Uczestnik

    Kariera opiekunki ?

     

    #61892
    Cold
    Uczestnik

    Laborant i Inspektor ds. ochrony środowiska

    #62075
    Darf’en
    Uczestnik

    Ja chętnie zobaczyłbym karierę psychologa, przywódcy religijnego (jak w The Sims 1), meteorologa, pracownika zoo lub cyrku, zawodnika, lub trenera sportu takich poszczególnych dyscyplin jak koszykówka, tenis itd. lub pracę związaną ze sprawami nadnaturalnymi jak kariera mrocznego kosiarza, czy strażnika magii (cokolwiek miałoby to znaczyć). Nie musiałyby być to prace aktywne jak w witaj w pracy.

    #62500
    Domcia
    Uczestnik

    Ciekawa byłaby kariera związana z tematami paranormalnymi jednak najbardziej brakuje mi kariery w wojskowości. 🙁

    #70203
    Luna101
    Uczestnik

    Chciałabym w TS4 karierę prawnika, której mi bardzo brakuje (najlepiej aktywną i z możliwością wytaczania procesów sądowych), tancerza, oczywiście nauczyciela, pracownika socjalnego i czegoś w rodzaju przywódcy kultu

    Gdyby takie kariery dodali to byłoby pięknie….

Oglądasz 15 wpisów - 1 z 15 (wszystkich: 16)

Musisz być zalogowany, aby odpowiedzieć na ten temat.