Jakiej kariery brakuje Wam w "The Sims 4"?

Główna Fora THE SIMS 4 Porozmawiajmy o grze Jakiej kariery brakuje Wam w "The Sims 4"?

• Evaerynth
    7 miesięcy, 3 tygodnie temu #

Jaką karierę najchętniej zobaczylibyście w kolejnym (lub ogólnie którymś z przyszłych) rozszerzeniu do “The Sims 4”? Ja chciałabym, żeby mój Sim mógł zostać nauczycielem. Kariera ta mogłaby pojawić się na przykład w dodatku o studiach, a zapewne zostanie on wydany.

xxKEBSONxx

Ja również chciałbym karierę związaną właśnie z nauczaniem. Jeszcze fajna była by kariera projektanta wnętrz. Tą karierę najbardziej lubiłem w The Sims 3 tak samo jak łowce duchów (też była niezła!!). 😀

Ravgreend

Brakuje kilku karier: wojskowość najlepiej (wiem że jest mod), strażak, nauczyciel.

Marteczko

Mi osobiście brakuje kariery prawniczej z podziałem na adwokata i prokuratora.

Vince1994

Łowca duchów.

aga5myszka

W czwórce brakuje mi więcej otwartych karier jak np.: strażaka, łowcy duchów, architekta /projektanta. To były jedne z moich ulubionych karier w trójce.

Safia
    6 miesięcy, 3 tygodnie temu #

Lista będzie długa :

Zawody zaufania publicznego:

• Strażak ( także jako zastąpienie harcerstwa u starszych – OSP)
    • Straż miejska
    • Nauczyciel (najlepiej zawód aktywny)
    • Itd.

+ Te które “są”:

• Opieka społeczna
    • Żywieniowiec
    • Barista
    • Bibliotekarz
    • Trener
    • Itd.
    SimPaulina
    6 miesięcy, 2 tygodnie temu #

Nauczyciel 😊 w końcu mogłabym zagrać sobą 😂 i może jeszcze prawnik, strażak

Misiek
    Redakcja
    2 miesięcy, 3 tygodnie temu #

Mi chyba najbardziej brakuje kariery Strażaka i czegoś w rodzaju Architekta z The Sims 3 Kariera. Bardzo lubię edytować parcele stworzone przez twórców, a gdyby moi Simowi mogli jeszcze na tym zarabiać, to byłoby cudownie. 😀

Zuzia

Myślę, że kariera nauczyciela jest dobrym pomysłem, tylko pytanie czy będzie można odwiedzać swoich Simów w pracy? Zważywszy na to, iż dodatek ,,Witaj w pracy” nie każdy posiada, a przecież jego główną aktrakcją jest właśnie towarzyszenie naszym Simom podczas pracy. Więc, czy z tą karierą nauczyciela moglibyśmy odwiedzać naszych Simów? Czy może chodziliby oni sami?

Marcinkowska

Kariera opiekunki ♥

Cold

Laborant i Inspektor ds. ochrony środowiska

Darf’en
    2 miesięcy, 1 tydzień temu #

Ja chętnie zobaczyłbym karierę psychologa, przywódcy religijnego (jak w The Sims 1), meteorologa, pracownika zoo lub cyrku, zawodnika, lub trenera sportu takich poszczególnych dyscyplin jak koszykówka, tenis itd. lub pracę związaną ze sprawami nadnaturalnymi jak kariera mrocznego kosiarza, czy strażnika magii (cokolwiek miałoby to znaczyć). Nie musiałyby być to prace aktywne jak w witaj w pracy.

Domcia
    1 miesiąc, 2 tygodnie temu #

Ciekawa byłaby kariera związana z tematami paranormalnymi jednak najbardziej brakuje mi kariery w wojskowości. 🙁

Przeglądasz 14 postów - 1 z 14 (wszystkich: 14)

Musisz się zalogować by odpowiedzieć w tym temacie.